Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Froome maakt in februari rentree in Verenigde Arabische Emiraten

Froome maakt in februari rentree in Verenigde Arabische Emiraten

ABU DHABI (ANP) - Wielrenner Chris Froome maakt eind februari na maanden blessureleed zijn rentree in de Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten. Dat heeft de organisatie van de wedstrijd die op 23 februari begint en op 29 februari eindigt, bekendgemaakt.

"Ik heb goed kunnen trainen op Gran Canaria en ik kijk uit naar het zetten van de volgende stap in mijn herstel en hoop snel op mijn oude niveau terug te keren", zei Froome, die dit jaar zijn zinnen heeft gezet op de eindzege in de Tour de France. "Het vooruitzicht van een vijfde keer geel is een enorme motivatie", zei hij.

De 34-jarige Brit brak vorig jaar juni bij een zware val in het Critérium du Dauphiné een dijbeen, heup, elleboog, ribben en een nekwervel. Begin januari waren er nog wat twijfels over het herstel van de viervoudig Tour-winnaar. Froome liet daarop weten dat zijn herstel "voorspoedig verliep".

De Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten werd vorig jaar gewonnen door Jumbo-Visma-renner Primoz Roglic. Vorig jaar vond de wedstrijd die ontstond na de samensmelting van de Abu Dhabi Tour en de Dubai Tour voor het eerst plaats.

Meer uit Sport

Handbalster Polman kondigt afscheid van de topsport aan

BOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.

1 uur geleden
Judoka Van Lieshout verovert EK-goud in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.

4 uur geleden
Wielrenster Gery houdt Bredewold van zege in Brabantse Pijl

OVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.

4 uur geleden
Volleyballer Parkinson beëindigt carrière tijdens revalidatie

UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.

6 uur geleden
Djokovic meldt zich met blessure af voor masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.

7 uur geleden
Zuid-Korea wil in 2028 met een race terugkeren in Formule 1

INCHEON (ANP/AFP) - Zuid-Korea wil in 2028 terugkeren in de Formule 1 met een race op een stratencircuit in Incheon. De stad net buiten hoofdstad Seoul maakte donderdag het plan voor een nieuw circuit bekend dat volgens de organisatoren financieel levensvatbaar is.

7 uur geleden
Judoka Van Lieshout haalt finale op EK in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout is op de EK judo in het Georgische Tbilisi doorgedrongen tot de finale in de klasse tot 63 kilogram. De 23-jarige judoka versloeg in de halve eindstrijd de Poolse Angelika Szymanska.

7 uur geleden