Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frimpong ziet Atalanta verdiend winnen van Leverkusen

Frimpong ziet Atalanta verdiend winnen van Leverkusen

DUBLIN (ANP) - Jeremie Frimpong zocht niet naar excuses na de kansloze nederlaag van Bayer Leverkusen tegen Atalanta (3-0) in de finale van de Europa League. "Zij waren de betere ploeg", erkende hij voor de camera van Veronica. "We hebben bijna geen kansen gehad. Zij hebben heel goed verdedigd. We moeten Atalanta feliciteren."

Ademola Lookman was met drie doelpunten de grote man van de finale. Ook Teun Koopmeiners speelde een goede wedstrijd voor Atalanta, waar Hans Hateboer nog mocht invallen en Mitchel Bakker op de bank bleef. Marten de Roon ontbrak bij de ploeg uit Bergamo omdat hij geblesseerd is. Frimpong zocht de gekwetste middenvelder na de eindstrijd nog even op. "Ik heb hem gefeliciteerd en gevraagd of hij met het Nederlands elftal mee naar het EK kan. Hij wist het nog niet."

Frimpong wil zaterdag het seizoen goed afsluiten met Bayer Leverkusen, de kampioen van Duitsland die tegen Atalanta na 51 duels weer eens verloor. "De knop moet om", doelde hij op de bekerfinale tegen 1. FC Kaiserslautern. "Die wedstrijd moeten we echt winnen."

Meer uit Voetbal

Aanvaller Weghorst verruilt Ajax voor FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst verruilt Ajax voor FC Twente. De Eredivisieclub uit Enschede heeft met de 33-jarige spits een akkoord bereikt voor twee jaar. De aanvaller had een aflopend contract in Amsterdam.

1 uur geleden
Spaanse bondscoach baalt van blessures Williams en Pino

GUADALAJARA (ANP/AFP) - Bondscoach Luis de la Fuente van Spanje baalde na de zege op Uruguay in de laatste groepswedstrijd van het WK voetbal van de blessures bij zijn spelers Nico Williams en Yéremy Pino. De Europees kampioen versloeg Uruguay met 1-0 in Guadalajara en plaatste zich als groepswinnaar voor de volgende ronde.

1 uur geleden
Iraanse spelers hekelen wijze waarop ze worden behandeld op WK

SEATTLE (ANP) - De Iraanse internationals halen na afloop van de laatste groepswedstrijd tussen Iran en Egypte hard uit naar de wijze waarop ze worden behandeld tijdens het WK. "Het WK is een ramp voor ons", zei Mehdi Taremi in het Seattle Stadium na het 1-1-gelijkspel tegen Egypte. "Het gaat om zaken buiten het voetbal. Zoals wij worden behandeld, kunnen we niet optimaal presteren. En dat is niet goed. Want ook wij leven onze droom."

2 uur geleden
Bondscoach Garcia hekelt na zege kritiek op Belgische sterspelers

VANCOUVER (ANP/Belga) - Bondscoach Rudi Garcia van België heeft na de 5-1-zege op Nieuw-Zeeland uitgehaald naar de eerdere kritiek op zijn belangrijkste spelers. "Als je als land over zulke spelers beschikt, moedig hen dan aan", zei hij op de persconferentie. "Ze hebben de voorbije dagen veel kritiek gekregen, wat ik onterecht vind. Ze werden behandeld als 'has beens', vandaag hebben ze op het veld laten zien waartoe ze in staat zijn."

2 uur geleden
Courtois noemt eerste treffer Trossard bevrijdend

VANCOUVER (ANP/Belga) - Doelman Thibaut Courtois kon zien hoe België zich in Vancouver bevrijdde door de treffer van Leandro Trossard, die de 5-1-zege op het WK voetbal inleidde tegen Nieuw-Zeeland. "Bij die eerste goal bevrijden we ons en daarna loopt het als een ketchupfles en vallen ze opeens allemaal", zei hij tegen Sporza.

3 uur geleden
Spelers Oranje weten dat op WK tegen Marokko meer wordt gevraagd

KANSAS CITY (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal weten dat er vanaf nu op het wereldkampioenschap voetbal meer gevraagd wordt dan in de groepsfase. Oranje bleef tegen Japan, Zweden en Tunesië ongeslagen en scoorde liefst tien keer. Dat lukte op dit WK tot dusverre alleen Duitsland. Doelman Bart Verbruggen werd daarentegen ook vier keer gepasseerd en het Nederlands elftal gaf daarnaast ook nog de nodige grote kansen weg.

5 uur geleden
België na ruime zege op Nieuw-Zeeland alsnog groepswinnaar op WK

VANCOUVER (ANP) - België heeft zich op het wereldkampioenschap voetbal alsnog als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde. Het elftal van bondscoach Rudi Garcia was in Vancouver veel te sterk voor Nieuw-Zeeland: 5-1.

5 uur geleden