Frimpong ziet Atalanta verdiend winnen van Leverkusen
DUBLIN (ANP) - Jeremie Frimpong zocht niet naar excuses na de kansloze nederlaag van Bayer Leverkusen tegen Atalanta (3-0) in de finale van de Europa League. "Zij waren de betere ploeg", erkende hij voor de camera van Veronica. "We hebben bijna geen kansen gehad. Zij hebben heel goed verdedigd. We moeten Atalanta feliciteren."
Ademola Lookman was met drie doelpunten de grote man van de finale. Ook Teun Koopmeiners speelde een goede wedstrijd voor Atalanta, waar Hans Hateboer nog mocht invallen en Mitchel Bakker op de bank bleef. Marten de Roon ontbrak bij de ploeg uit Bergamo omdat hij geblesseerd is. Frimpong zocht de gekwetste middenvelder na de eindstrijd nog even op. "Ik heb hem gefeliciteerd en gevraagd of hij met het Nederlands elftal mee naar het EK kan. Hij wist het nog niet."
Frimpong wil zaterdag het seizoen goed afsluiten met Bayer Leverkusen, de kampioen van Duitsland die tegen Atalanta na 51 duels weer eens verloor. "De knop moet om", doelde hij op de bekerfinale tegen 1. FC Kaiserslautern. "Die wedstrijd moeten we echt winnen."
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Verdediger Eric García van FC Barcelona heeft zijn neus gebroken in de uitwedstrijd tegen Club Brugge (3-3) in de Champions League. De Spanjaard krijgt volgens zijn club een gezichtsmasker aangemeten waarmee hij zich kan voorbereiden op het competitieduel van zondag met Celta de Vigo.
6 minuten geledenMADRID (ANP/Belga) - Middenvelder Aurélien Tchouaméni ontbreekt in de selectie van bondscoach Didier Deschamps voor de WK-kwalificatiewedstrijden van Frankrijk tegen Oekraïne en Azerbeidzjan. De voetballer van Real Madrid heeft in de wedstrijd tegen Liverpool in de Champions League een blessure aan zijn linkerdijbeen opgelopen. Ook Ousmane Dembélé en Désiré Doué van Paris Saint-Germain zijn niet beschikbaar.
24 minuten geledenBRUGGE (ANP/Belga) - Barcelona-coach Hansi Flick past zijn speelwijze niet aan, ondanks de drie tegentreffers bij Club Brugge woensdag. De wedstrijd in de Champions League eindigde in 3-3, met veel kansen voor beide ploegen.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen zocht niet naar excuses na de nederlaag van Ajax tegen Galatasaray in de Champions League (0-3). "Het is gewoon niet goed genoeg", stelde de aanvoerder. "Het is soms een kwartiertje goed of een halfuur. Maar we slagen er maar niet in een hele wedstrijd te domineren. En we hebben dit seizoen niet alleen maar tegen Real Madrid gevoetbald."
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga denkt dat de directie en spelers van Ajax nog steeds achter hem staan. "Ik voel nog steeds vertrouwen", zei hij na de nederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Ik blijf strijdbaar en ik zal nooit zelf vertrekken. Ik ben een jongen van de club. Ik zal altijd blijven strijden voor Ajax."
15 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De fanatieke supporters van Ajax hebben geen vertrouwen meer in John Heitinga en dringen aan op het vertrek van de hoofdtrainer. "Wij roepen Alex Kroes en de andere technische beleidsbepalers op om nu direct met een oplossing te komen en actie te ondernemen", schrijft de AFCA Supportersclub in een statement vlak na de thuisnederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Dit is niet langer houdbaar. Het sportieve verval moet nu echt een halt worden toegeroepen."
16 uur geledenBRUGGE (ANP) - FC Barcelona heeft in een spectaculaire wedstrijd bij Club Brugge voor de tweede keer puntenverlies geleden in de Champions League. De ploeg van Oranje-international Frenkie de Jong bleef in het Jan Breydelstadion steken op 3-3. Oud-Ajacied Carlos Forbs speelde met twee doelpunten en een assist een hoofdrol bij de thuisploeg.
16 uur geleden