Frimpong schrijft Bayern München nog lang niet af in titelstrijd
LEVERKUSEN (ANP) - Jeremie Frimpong van Bayer Leverkusen heeft Bayern München nog lang niet afgeschreven in de titelstrijd van de Bundesliga. Leverkusen is door de verrassende zege van 3-0 afgelopen weekeind op Bayern nog steviger koploper in de hoogste Duitse voetbaldivisie. Het verschil bedraagt 5 punten.
"Vijf punten zijn nog niet genoeg", zegt de international van Oranje in Kicker. Frimpong, een aanvallend ingestelde verdediger, maakte zelf de 3-0. "Er is nog een lange weg te gaan en wij moeten ons nog niet rijk rekenen. Bayern wint al jaren de titel. Zij hebben de ervaring om terug te vechten."
De 23-jarige Frimpong snapt de hoge verwachtingen bij de fans van Leverkusen. "Het zou dom zijn om ons daarop te veel te concentreren en daardoor te opgewonden raken. Dat kunnen we ons niet veroorloven."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
36 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
5 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
13 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
16 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
16 uur geleden