Frimpong schrijft Bayern München nog lang niet af in titelstrijd
LEVERKUSEN (ANP) - Jeremie Frimpong van Bayer Leverkusen heeft Bayern München nog lang niet afgeschreven in de titelstrijd van de Bundesliga. Leverkusen is door de verrassende zege van 3-0 afgelopen weekeind op Bayern nog steviger koploper in de hoogste Duitse voetbaldivisie. Het verschil bedraagt 5 punten.
"Vijf punten zijn nog niet genoeg", zegt de international van Oranje in Kicker. Frimpong, een aanvallend ingestelde verdediger, maakte zelf de 3-0. "Er is nog een lange weg te gaan en wij moeten ons nog niet rijk rekenen. Bayern wint al jaren de titel. Zij hebben de ervaring om terug te vechten."
De 23-jarige Frimpong snapt de hoge verwachtingen bij de fans van Leverkusen. "Het zou dom zijn om ons daarop te veel te concentreren en daardoor te opgewonden raken. Dat kunnen we ons niet veroorloven."
Meer uit Voetbal
JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
7 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
7 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.
9 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kan de komende drie maanden niet beschikken over Mohammed Kudus. Dat zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie, een dag na de 3-2-nederlaag tegen Bournemouth in de Premier League. Tottenham is na een goede competitiestart afgezakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben zich versterkt met Janice Cayman. De 37-jarige Belgische recordinternational komt over van Leicester City. Cayman, die in de verdediging speelt, ondertekende een contract voor anderhalf jaar.
12 uur geledenLISSABON (ANP) - Coach José Mourinho van Benfica heeft zijn spelers verplicht de komende dagen op het trainingscomplex Seixal te verblijven. De Portugees nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 tegen Braga in de halve finales van de Portugese League Cup.
13 uur geleden