Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frimpong helpt koploper Bayer Leverkusen met treffer aan zege

Frimpong helpt koploper Bayer Leverkusen met treffer aan zege

HEIDENHEIM (ANP) - Jeremie Frimpong blijft scoren voor Bayer Leverkusen. De aanvallend ingestelde rechtsback maakte in de gewonnen uitwedstrijd tegen 1. FC Heidenheim (1-2) alweer zijn zevende competitietreffer van dit seizoen voor de koploper van de Bundesliga.

De 23-jarige Amsterdammer trof in blessuretijd van de eerste helft doel op aangeven van Amine Adli, die zelf het tweede doelpunt maakte. Tim Kleindienst bepaalde in de slotfase de eindstand namens de thuisploeg.

Koploper Bayer Leverkusen heeft nu een voorsprong van 8 punten op Bayern München, de nummer 2 van de ranglijst die voor zondag een uitduel met VfL Bochum op het programma heeft staan.

Nederlaag Weghorst

Sepp van den Berg bezorgde 1. FSV Mainz 05 met een doelpunt een zege op FC Augsburg (1-0). De Nederlander wordt dit seizoen door Liverpool verhuurd aan de Duitse club. Jeffrey Gouweleeuw speelde de hele wedstrijd voor Augsburg.

Wout Weghorst verloor met TSG 1899 Hoffenheim van 1. FC Union Berlin (0-1). Brenden Aaronson scoorde in de slotfase voor de bezoekers, op aangeven van Yorbe Vertessen die vorige maand is vertrokken bij PSV. Weghorst begon op de bank maar mocht na een half uur de aangeslagen Grischa Prömel vervangen. Danilho Doekhi speelde de hele wedstrijd voor Union Berlin.

Rode kaarten

Beide ploegen speelden in de tweede helft met tien man. Stanley N'Soki (Hoffenheim) en Kevin Volland (Union Berlin) kregen in blessuretijd van de tweede helft hun tweede gele kaart van de wedstrijd.

Meer uit Voetbal

PSV'er Wanner kiest nationaal team Oostenrijk boven Duitsland

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) gaat voor Oostenrijk voetballen. Dat heeft de middenvelder van de Eindhovense voetbalclub gezegd tegen het Duitse Sky Sport. Wanner laat daarmee een interlandloopbaan voor Duitsland schieten. Hij kwam op het EK onder 21 van afgelopen zomer wel uit voor Jong Duitsland.

2 uur geleden
Rutten wil met Curaçao zelfde route als Advocaat bewandelen

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten gaat als bondscoach van de voetballers van Curaçao op dezelfde weg verder die zijn voorganger Dick Advocaat was ingeslagen. "Advocaat is een heel kundig man. Het zou heel raar zijn als ik de boel opeens heel anders zou aanpakken dan Dick", stelde Rutten vrijdag tijdens een persconferentie van de Curaçaose voetbalbond.

16 uur geleden
Bayern München na zege op Borussia Mönchengladbach fier aan kop

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München stevent af op de landstitel in de Bundesliga. Het elftal van coach Vincent Kompany won vrijdagavond met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. Bayern München staat 14 punten voor op nummer 2 Borussia Dortmund, dat nog wel een wedstrijd minder heeft gespeeld.

16 uur geleden
Hekkensluiter Heracles Almelo en FC Utrecht delen de punten (0-0)

ALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Utrecht is geëindigd in 0-0. De thuisploeg van trainer en technisch directeur Ernest Faber, die deze week Vincent Heilmann aan zijn staf toevoegde als assistent, blijft hekkensluiter in de Eredivisie met nu 3 punten achter Telstar. Utrecht blijft achtste.

16 uur geleden
Veurink beschikt weer over Van de Donk voor duel met Ierland

ZEIST (ANP) - Arjan Veurink kan in het WK-kwalificatieduel zaterdag met Ierland in Utrecht weer beschikken over Daniëlle van de Donk. De 34-jarige middenveldster keert terug na een lange afwezigheid, waarin ze twijfelde over haar toekomst bij Oranje. Het is de tweede kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië. Nederland speelde dinsdag met 2-2 gelijk in Polen.

21 uur geleden
Mexico zet 100.000 agenten en militairen in rond WK-wedstrijden

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De WK-wedstrijden in Mexico zullen worden beveiligd door 100.000 politieagenten, militairen en andere beveiligers. Dat heeft de Mexicaanse overheid vrijdag bekendgemaakt. Woensdag vond er een overleg plaats tussen het Mexicaanse veiligheidskabinet en wereldvoetbalbond FIFA.

21 uur geleden
Middenvelder Lingard wordt ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Middenvelder Jesse Lingard (33) wordt ploeggenoot van Memphis Depay bij de Braziliaanse club Corinthians. De voormalig Engels international en speler van Manchester United komt transfervrij over naar de club uit São Paulo, nadat zijn contract op 1 januari was afgelopen bij FC Seoul uit Zuid-Korea. Lingard heeft een contract getekend tot en met december 2026.

22 uur geleden