Frimpong helpt koploper Bayer Leverkusen met treffer aan zege
HEIDENHEIM (ANP) - Jeremie Frimpong blijft scoren voor Bayer Leverkusen. De aanvallend ingestelde rechtsback maakte in de gewonnen uitwedstrijd tegen 1. FC Heidenheim (1-2) alweer zijn zevende competitietreffer van dit seizoen voor de koploper van de Bundesliga.
De 23-jarige Amsterdammer trof in blessuretijd van de eerste helft doel op aangeven van Amine Adli, die zelf het tweede doelpunt maakte. Tim Kleindienst bepaalde in de slotfase de eindstand namens de thuisploeg.
Koploper Bayer Leverkusen heeft nu een voorsprong van 8 punten op Bayern München, de nummer 2 van de ranglijst die voor zondag een uitduel met VfL Bochum op het programma heeft staan.
Nederlaag Weghorst
Sepp van den Berg bezorgde 1. FSV Mainz 05 met een doelpunt een zege op FC Augsburg (1-0). De Nederlander wordt dit seizoen door Liverpool verhuurd aan de Duitse club. Jeffrey Gouweleeuw speelde de hele wedstrijd voor Augsburg.
Wout Weghorst verloor met TSG 1899 Hoffenheim van 1. FC Union Berlin (0-1). Brenden Aaronson scoorde in de slotfase voor de bezoekers, op aangeven van Yorbe Vertessen die vorige maand is vertrokken bij PSV. Weghorst begon op de bank maar mocht na een half uur de aangeslagen Grischa Prömel vervangen. Danilho Doekhi speelde de hele wedstrijd voor Union Berlin.
Rode kaarten
Beide ploegen speelden in de tweede helft met tien man. Stanley N'Soki (Hoffenheim) en Kevin Volland (Union Berlin) kregen in blessuretijd van de tweede helft hun tweede gele kaart van de wedstrijd.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
9 uur geleden