Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frimpong helpt koploper Bayer Leverkusen met treffer aan zege

Frimpong helpt koploper Bayer Leverkusen met treffer aan zege

HEIDENHEIM (ANP) - Jeremie Frimpong blijft scoren voor Bayer Leverkusen. De aanvallend ingestelde rechtsback maakte in de gewonnen uitwedstrijd tegen 1. FC Heidenheim (1-2) alweer zijn zevende competitietreffer van dit seizoen voor de koploper van de Bundesliga.

De 23-jarige Amsterdammer trof in blessuretijd van de eerste helft doel op aangeven van Amine Adli, die zelf het tweede doelpunt maakte. Tim Kleindienst bepaalde in de slotfase de eindstand namens de thuisploeg.

Koploper Bayer Leverkusen heeft nu een voorsprong van 8 punten op Bayern München, de nummer 2 van de ranglijst die voor zondag een uitduel met VfL Bochum op het programma heeft staan.

Nederlaag Weghorst

Sepp van den Berg bezorgde 1. FSV Mainz 05 met een doelpunt een zege op FC Augsburg (1-0). De Nederlander wordt dit seizoen door Liverpool verhuurd aan de Duitse club. Jeffrey Gouweleeuw speelde de hele wedstrijd voor Augsburg.

Wout Weghorst verloor met TSG 1899 Hoffenheim van 1. FC Union Berlin (0-1). Brenden Aaronson scoorde in de slotfase voor de bezoekers, op aangeven van Yorbe Vertessen die vorige maand is vertrokken bij PSV. Weghorst begon op de bank maar mocht na een half uur de aangeslagen Grischa Prömel vervangen. Danilho Doekhi speelde de hele wedstrijd voor Union Berlin.

Rode kaarten

Beide ploegen speelden in de tweede helft met tien man. Stanley N'Soki (Hoffenheim) en Kevin Volland (Union Berlin) kregen in blessuretijd van de tweede helft hun tweede gele kaart van de wedstrijd.

Meer uit Voetbal

FC Barcelona neemt Gordon over van Newcastle United

BARCELONA (ANP) - Anthony Gordon verlaat Newcastle United voor FC Barcelona. De kampioen van Spanje betaalt volgens veel media maximaal 80 miljoen euro voor de aanvaller die zijn handtekening onder een vijfjarig contract heeft gezet.

2 uur geleden
Voetbalsters PSV verslaan Ajax en winnen Eredivisie Cup

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de Eredivisie Cup gewonnen. Ze versloegen in de finale Ajax in Eindhoven (3-0). Chimera Ripa, Fenna Kalma en Sisca Folkertsma maakten de doelpunten op de Herdgang in Eindhoven.

2 uur geleden
NAC Breda neemt afscheid van verdediger Leemans

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft afscheid genomen van Clint Leemans. De naar de eerste divisie gedegradeerde club heeft besloten het contract van de verdediger niet te verlengen.

3 uur geleden
Voetballers Iran verslaan Gambia op weg naar WK

ANTALYA (ANP) - De voetballers van Iran hebben een oefenwedstrijd tegen Gambia gewonnen (3-1). Aria Yousefi, Ramin Rezaeian en Mehdi Taremi maakten de doelpunten voor de WK-deelnemer in Antalya.

3 uur geleden
Coach Arteta: Timber fit voor basisplaats bij Arsenal in finale

BOEDAPEST (ANP) - Jurriën Timber is fit voor een basisplaats in de finale van de Champions League. Dat vertelde zijn trainer Mikel Arteta op een persconferentie in Boedapest, waar zaterdag de eindstrijd tegen Paris Saint-Germain op het programma staat. "Hij is fit en kan starten", zei de trainer die Arsenal dit seizoen naar de eerste landstitel sinds 2004 leidde.

4 uur geleden
Miedema terug in selectie Manchester City voor finale FA Cup

MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).

8 uur geleden
Gastlanden WK voetbal nemen maatregelen tegen uitbraak ebola

WASHINGTON (ANP/DPA) - De Verenigde Staten, Canada en Mexico nemen bij het wereldkampioenschap voetbal maatregelen vanwege de uitbraak van ebola in Centraal-Afrika. Dat heeft de Amerikaanse regering namens de drie organiserende landen aangekondigd.

9 uur geleden