Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frijns niet langer fabriekscoureur bij Audi

Frijns niet langer fabriekscoureur bij Audi

LANAKEN (ANP) - Na zeven jaar is er een einde gekomen aan de samenwerking tussen autocoureur Robin Frijns en autoproducent Audi. De Limburger was sinds 2017 fabrieksrijder bij het Duitse team, onder meer in de DTM-klasse.

"Aan alle goede dingen komt een einde", schrijft de 31-jarige Frijns op Instagram. "Na zeven jaar een officiële fabriekscoureur van Audi te zijn geweest, is het voor mij tijd voor iets anders. Ik bedank iedereen voor de geweldige tijd." Frijns noemt zijn eerste zege in de DTM-klasse, nota bene voor eigen publiek in Assen, als mooiste herinnering. Zijn laatste zege namens Audi behaalde hij afgelopen najaar in de 24 Uur van de Nürburgring.

Frijns is namens ABT Motorsport actief in de Formule E. Daarin maakte hij twee weken geleden in het Braziliaanse São Paulo zijn rentree na een gecompliceerde pols- en handbreuk, een gevolg van een crash half januari in Mexico-Stad.

Meer uit Sport

Pitcher Jansen heeft 492e save binnen in Amerikaanse MLB

PITTSBURGH (ANP) - Honkbalinternational Kenley Jansen (38) heeft in de nacht van maandag op dinsdag voor de 492e keer in de Major League Baseball (MLB) een save op zijn naam gekregen. Het was zijn zestiende save dit seizoen.

1 uur geleden
Tenniszussen Williams genieten ondanks nederlaag van terugkeer

CINCINNATI (ANP/RTR) - De tenniszussen Venus (46) en Serena Williams (44) hebben ondanks een nederlaag in de eerste ronde van het toernooi van Cincinnati genoten van hun terugkeer op de baan.

1 uur geleden
Hockeyster Burg dacht niet te veel na en scoorde op intuïtie

AMSTELVEEN (ANP) - Met twee doelpunten had Joosje Burg een groot aandeel in de 4-2-zege van de Nederlandse hockeysters op Australië op het WK. De 29-jarige hockeyster was blij dat ze op intuïtie haar eerste WK-goal (2-0) kon maken.

13 uur geleden
Ehren vindt dat hockeysters de zege 'zeker niet cadeau' kregen

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeysters hebben de zege tegen Australië op het WK niet cadeau gekregen, vond bondscoach Raoul Ehren. "We hebben er hard voor moeten werken, maar ik vond het een fantastische wedstrijd. Er zat alles in wat je kunt bedenken", reageerde hij na de 4-2-zege van Oranje in het Wagener Stadion in Amstelveen.

13 uur geleden
Hockeysters op WK naar winnaarspoule na zege op Australië

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeysters hebben zich geplaatst voor de winnaarspoule op het wereldkampioenschap in eigen land. In het Wagener Stadion in Amstelveen won de titelverdediger de tweede groepswedstrijd van Australië met 4-2.

14 uur geleden
Einde seizoen voor wielrenner Vingegaard na val in Tour de France

DEN BOSCH (ANP) - Wielrenner Jonas Vingegaard komt dit seizoen niet meer in actie. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike maandagochtend op X. De 29-jarige Deen heeft volgens zijn werkgever nog altijd last van de sleutelbeenbreuk die hij vorige maand opliep bij een valpartij in de vijftiende etappe van de Tour de France, waarna hij moest opgeven.

23 uur geleden
Eerste EK-plak op 4x400 meter 'met hart en ziel' voor Bonevacia

BIRMINGHAM (ANP) - De estafettemannen waren na het behalen van de bronzen medaille op de 4x400 meter bij het EK atletiek in Birmingham vooral blij voor Liemarvin Bonevacia. "Het is onze eerste medaille op de 4x400 meter bij een EK outdoor en ik vind het heel mooi dat Liemarvin met een medaille met pensioen kan gaan", zei derde loper Terrence Agard na afloop.

1 dag geleden