Frijns niet langer fabriekscoureur bij Audi
LANAKEN (ANP) - Na zeven jaar is er een einde gekomen aan de samenwerking tussen autocoureur Robin Frijns en autoproducent Audi. De Limburger was sinds 2017 fabrieksrijder bij het Duitse team, onder meer in de DTM-klasse.
"Aan alle goede dingen komt een einde", schrijft de 31-jarige Frijns op Instagram. "Na zeven jaar een officiële fabriekscoureur van Audi te zijn geweest, is het voor mij tijd voor iets anders. Ik bedank iedereen voor de geweldige tijd." Frijns noemt zijn eerste zege in de DTM-klasse, nota bene voor eigen publiek in Assen, als mooiste herinnering. Zijn laatste zege namens Audi behaalde hij afgelopen najaar in de 24 Uur van de Nürburgring.
Frijns is namens ABT Motorsport actief in de Formule E. Daarin maakte hij twee weken geleden in het Braziliaanse São Paulo zijn rentree na een gecompliceerde pols- en handbreuk, een gevolg van een crash half januari in Mexico-Stad.
Meer uit Sport
ALCAÑIZ (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez heeft de Grote Prijs van Aragon in de MotoGP op zijn naam geschreven. De 33-jarige regerend wereldkampioen, die een dag eerder al de sprintrace had gewonnen, bleef op de Ducati op het circuit in Alcañiz zijn landgenoot Pedro Acosta en de Italiaan Marco Bezzecchi voor.
12 minuten geledenAMSTELVEEN (ANP) - Op de wereldkampioenschappen roeien zijn Simon van Dorp en Roos de Jong wereldkampioen geworden in de niet-olympische gemengde dubbeltwee. Het duo was zondag de sterkste combinatie van een man en een vrouw op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos. Ierland pakte het zilver, voor de bronzen Amerikaanse boot.
15 minuten geledenVAL DI SOLE (ANP) - Puck Pieterse is er bij de WK mountainbiken in het Italiaanse Val di Sole niet in geslaagd een medaille te veroveren. De 24-jarige Amersfoortse moest genoegen nemen met de vierde plaats. De wereldtitel was voor de Zwitserse Sina Frei, die naar de titel soleerde. Het zilver was voor de Italiaanse Martina Berta, die de Zwitserse Nicole Koller voorbleef.
28 minuten geledenAMSTELVEEN (ANP) - Karolien Florijn heeft op de WK roeien in eigen land de bronzen medaille veroverd. Op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos roeide de regerend olympisch kampioene in de skiff haar eerste toernooi in twee jaar. De Britse Lauren Henry werd wereldkampioen, voor de Ierse Fiona Murtagh.
1 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse vrouwenacht heeft zondag de wereldtitel niet kunnen verdedigen op de wereldkampioenschappen roeien in eigen land. Op de Amsterdamse Bosbaan werd de uittredend wereldkampioen vierde achter Roemenië, Groot-Brittannië en de Verenigde Staten.
1 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse mannenacht heeft zondag de wereldtitel geprolongeerd op de WK roeien in eigen land. Op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos wist de Nederlandse boot Groot-Brittannië in een spannende sprint nipt achter zich te houden. Ook Australië finishte op de derde plaats binnen een seconde van Nederland.
1 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De roeiers van de mannenacht hebben zich geplaatst voor de finale op de WK in eigen land. Op de Bosbaan in het Amsterdamse Bos won de Nederlandse boot, regerend wereldkampioen, zondagochtend zijn halve finale voor de boten uit Groot-Brittannië en Duitsland. De finale is zondagmiddag om 13.38 uur.
4 uur geleden