Frijns niet langer fabriekscoureur bij Audi
LANAKEN (ANP) - Na zeven jaar is er een einde gekomen aan de samenwerking tussen autocoureur Robin Frijns en autoproducent Audi. De Limburger was sinds 2017 fabrieksrijder bij het Duitse team, onder meer in de DTM-klasse.
"Aan alle goede dingen komt een einde", schrijft de 31-jarige Frijns op Instagram. "Na zeven jaar een officiële fabriekscoureur van Audi te zijn geweest, is het voor mij tijd voor iets anders. Ik bedank iedereen voor de geweldige tijd." Frijns noemt zijn eerste zege in de DTM-klasse, nota bene voor eigen publiek in Assen, als mooiste herinnering. Zijn laatste zege namens Audi behaalde hij afgelopen najaar in de 24 Uur van de Nürburgring.
Frijns is namens ABT Motorsport actief in de Formule E. Daarin maakte hij twee weken geleden in het Braziliaanse São Paulo zijn rentree na een gecompliceerde pols- en handbreuk, een gevolg van een crash half januari in Mexico-Stad.
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - De blijdschap overheerst bij Mathieu van der Poel na zijn derde plaats in het wereldkampioenschap op de weg. "Ik heb een heel sterke wedstrijd gereden, voelde me goed en had lange tijd de controle. Ik deed alles wat ik kon en ik was dicht bij succes, maar ik had ook geluk nodig. Uiteindelijk ben ik blij met brons", zei de wereldkampioen van 2023 tijdens zijn persconferentie in Montreal.
3 uur geledenMONTREAL (ANP) - Brandon McNulty was na zijn overwinning in de wegwedstrijd op de wereldkampioenschappen wielrennen in Canada vol ongeloof. "Ik weet het echt niet, ik ben helemaal in de war", zei de 28-jarige Amerikaan in het flashinterview. "In de laatste honderden meters geloofde ik het echt niet, ik was zo moe."
4 uur geledenMONTREAL (ANP) - Wielrenner Mathieu van der Poel is als derde geëindigd bij het wereldkampioenschap op de weg. Op het afgeladen stadsparcours in het Canadese Montreal kleurde de 31-jarige Nederlander lange tijd de koers vanuit de kopgroep, maar op 33 kilometer van de finish kon hij net als alle anderen niet mee met de Amerikaanse winnaar Brandon McNulty. Michael Matthews uit Australië werd tweede, nipt voor de Nederlander.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - De Duitse tennisser Alexander Zverev heeft Europa zondag met een overwinning op de Amerikaan Learner Tien de Laver Cup bezorgd. Zverev was in Londen in twee sets (7-6 (3) 6-3) te sterk voor de tegenstander van Team Wereld en haalde daarmee de beslissende punten binnen. Europa won de ontmoeting met 13-5.
8 uur geledenSHENZHEN (ANP) - De Tsjechische tennissters hebben de Billie Jean King Cup gewonnen. In de finale in het Chinese Shenzhen werd Oekraïne verslagen.
11 uur geledenBROSSARD (ANP) - De wielrenners zijn vertrokken voor hun WK-wedstrijd op de weg in Canada over 273 kilometer. De start was om 15.00 uur Nederlandse tijd in het bij Montreal gelegen Brossard, waar het harder waait dan voorgaande dagen. Namens Nederland hoopt Mathieu van der Poel op zijn tweede wereldtitel.
11 uur geledenMONTREAL (ANP) - Wereldkampioene Demi Vollering heeft van de internationale wielerbond UCI een boete van 1000 Zwitserse frank (ruim 1050 euro) gekregen na haar gouden race van zaterdag in het Canadese Montreal. Volgens de UCI heeft de houdster van de regenboogtrui een niet-toegestane positie op de fiets aangenomen.
13 uur geleden