Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frijns niet langer fabriekscoureur bij Audi

Frijns niet langer fabriekscoureur bij Audi

LANAKEN (ANP) - Na zeven jaar is er een einde gekomen aan de samenwerking tussen autocoureur Robin Frijns en autoproducent Audi. De Limburger was sinds 2017 fabrieksrijder bij het Duitse team, onder meer in de DTM-klasse.

"Aan alle goede dingen komt een einde", schrijft de 31-jarige Frijns op Instagram. "Na zeven jaar een officiële fabriekscoureur van Audi te zijn geweest, is het voor mij tijd voor iets anders. Ik bedank iedereen voor de geweldige tijd." Frijns noemt zijn eerste zege in de DTM-klasse, nota bene voor eigen publiek in Assen, als mooiste herinnering. Zijn laatste zege namens Audi behaalde hij afgelopen najaar in de 24 Uur van de Nürburgring.

Frijns is namens ABT Motorsport actief in de Formule E. Daarin maakte hij twee weken geleden in het Braziliaanse São Paulo zijn rentree na een gecompliceerde pols- en handbreuk, een gevolg van een crash half januari in Mexico-Stad.

Meer uit Sport

Sabalenka uitgeschakeld in tweede ronde van tennistoernooi Wuhan

WUHAN (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka is opnieuw vroegtijdig uitgeschakeld. De nummer 2 van de wereld verloor woensdag in de tweede ronde van het Wuhan Open van de Amerikaanse Ann Li: 6-3 4-6 6-7 (5). Sabalenka verloor vorige week in de derde ronde van de China Open van Nikola Bartunkova.

35 minuten geleden
Persbureau AFP: FIFA komt met ontwikkelingsplan van 5,7 miljard

ZÜRICH (ANP) - De FIFA is van plan om tijdens de vergadering van de FIFA-raad op donderdag in Zürich een ontwikkelingsplan ter waarde van 5,71 miljard euro voor de komende vier jaar voor te stellen. Dit heeft een ingewijde woensdag aan persbureau AFP laten weten.

47 minuten geleden
Merlier sprint naar zege in eerste etappe Eneco Tour

EDE (ANP) - De Belgische sprinter Tim Merlier (33) heeft in Ede de eerste etappe van de Eneco Tour gewonnen. De renner van Soudal Quick-Step was de snelste in een massasprint. Dylan Groenewegen eindigde als tweede voor Gerben Thijssen uit België.

1 uur geleden
Nederlandse baansprinters reden 'kwaad' naar WK-titel

SHANGHAI (ANP) - Harry Lavreysen, Jeffrey Hoogland en Roy van den Berg "maakten zich kwaad" voordat ze in Shanghai naar hun vierde wereldtitel op rij reden. "Ondanks dat de concurrentie in de eerste ronde dichterbij kwam, hebben we ons kwaad gemaakt en laten zien wat onze kwaliteiten zijn", sprak Van den Berg na afloop bij de NOS.

1 uur geleden
Mondiale turnbond betreurt visa-situatie Russen

ROTTERDAM (ANP) - De mondiale turnbond World Gymnastics betreurt de gevolgen van de visumproblemen voor de Russische delegatie bij de WK in Rotterdam. Dat meldt de bond in een persbericht.

1 uur geleden
Nederlandse baansprinters prolongeren WK-titel in Shanghai

SHANGHAI (ANP) - De Nederlandse baansprinters hebben in Shanghai opnieuw met succes hun wereldtitel verdedigd. Harry Lavreysen, Jeffrey Hoogland en Roy van den Berg versloegen in de finale van de teamsprint de Australiërs. Het Nederlandse trio werd vanaf 2019 acht keer wereldkampioen op dit onderdeel. Voor Lavreysen betekende het zijn 21e wereldtitel op de baan.

2 uur geleden
Wiebes pakt in Shanghai derde WK-titel op de scratch

SHANGHAI (ANP) - Lorena Wiebes (27) heeft bij de WK baanwielrennen in Shanghai haar wereldtitel op het onderdeel scratch opnieuw geprolongeerd. De 27-jarige Nederlandse was de afgelopen twee WK's ook al de beste op het niet-olympische onderdeel.

3 uur geleden