Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frenkie de Jong wil niet spreken van crisis bij Barcelona

Frenkie de Jong wil niet spreken van crisis bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong baalde flink van de nederlaag van Barcelona in eigen huis tegen Girona. De Nederlandse international ging met 4-2 onderuit, maar hij wilde na afloop niet spreken van een crisis.

"We staan nu zeven punten achter en dat is veel. Maar er is nog ruim een half seizoen te gaan. Er is nog tijd, maar we hebben wel veel om van terug te komen", zei de Jong tegen de wereldwijde streamingdienst DAZN.

Hij was niet te spreken over zijn eigen spel. "Als ploeg zijn we niet scherp geweest aan de bal. Dat geldt vooral voor mij."

In opbouw

Coach Xavi noemde de overwinning van Girona verdiend. "We wilden de achterstand verkleinen. Maar dit is een Barcelona in opbouw. Mensen bekritiseren mij als ik dit zeg, maar je doet één stap terug om weer twee stappen vooruit te kunnen zetten", aldus de trainer.

Zijn collega Michel van Girona was blij na de winst op Barcelona, maar ook realistisch. "We genieten van het moment. De dynamiek binnen de ploeg is heel positief. Ik weet niet of we in staat zijn om de titel te winnen, maar we weten dat we iedere tegenstander kunnen verslaan."

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

5 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

7 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

10 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

10 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

12 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

17 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

17 uur geleden