Frenkie de Jong terug in basis bij Barcelona
MÜNCHEN (ANP) - Frenkie de Jong keert terug in de basis van Barcelona, voor het cruciale duel woensdagavond (21.00 uur) in de Champions League met Bayern München. Trainer Xavi Hernández had de international van Oranje het afgelopen weekeinde in de competitiewedstrijd met Real Betis, dat de Catalanen verloren, gepasseerd. De Jong viel nog wel in.
In München speelt de middenvelder van het begin, evenals landgenoot Memphis Depay. Oud-Ajacied Sergiño Dest is er eveneens bij. Luuk de Jong zit als gebruikelijk onder de nieuwe trainer Xavi op de bank.
Barcelona plaats zich voor de volgende ronde als het wint bij het Bayern München. Zo niet, dan is de club afhankelijk van het resultaat van concurrent Benfica. Bayern stond nog geen punt af in de groepsfase en is al zeker van de eerste plaats in de poule.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - David Min vertrekt bij FC Utrecht. De 27-jarige spits wordt voor één seizoen verhuurd aan Arminia Bielefeld, dat in Duitsland op het tweede niveau speelt. Arminia Bielefeld kan Min na de verhuurperiode definitief overnemen.
20 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Chelsea heeft doelman Emiliano Martínez overgenomen van Aston Villa. De 33-jarige keeper die in 2022 met Argentinië wereldkampioen werd en dit jaar de WK-finale verloor van Spanje, heeft in Londen een contract voor drie seizoenen getekend.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil niet alleen een andere FIFA-voorzitter dan Gianni Infantino, maar pleit ook voor een andere opzet bij de wereldvoetbalbond. Daarvoor stelt de Nederlandse voetbalbond voor om een internationale top over de toekomst van FIFA te organiseren in Amsterdam.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft Sofyan Amrabat aan de selectie toegevoegd. De 30-jarige verdedigende middenvelder heeft in Amsterdam een contract getekend tot en met 30 juni 2028.
3 uur geledenMIAMI (ANP/AFP/RTR) - Lionel Messi heeft Inter Miami met vier doelpunten naar een 7-1-zege op CF Montréal geleid. Het was de eerste keer dat de Argentijnse vedette vier keer in één wedstrijd scoorde in de Amerikaanse voetbalcompetitie Major League Soccer. In zijn lange profcarrière was het de negende keer.
4 uur geledenZWOLLE (ANP) - Voor Perr Schuurs voelde het alsof hij in een droom zat. De 26-jarige verdediger maakte voor NEC in de wedstrijd bij PEC Zwolle zijn rentree op het voetbalveld na bijna drie jaar en scoorde de 1-3 bij zijn eerste balcontact. "Onbeschrijflijk en niet normaal", reageerde hij bij ESPN.
13 uur geledenZWOLLE (ANP) - NEC heeft bij PEC Zwolle de tweede zege van het seizoen geboekt. De ploeg van coach Dick Schreuder won met 3-1, mede door een treffer van Perr Schuurs, die na bijna drie jaar blessureleed zijn rentree op het voetbalveld maakte.
14 uur geleden