Frenkie de Jong terug in basis bij Barcelona
MÜNCHEN (ANP) - Frenkie de Jong keert terug in de basis van Barcelona, voor het cruciale duel woensdagavond (21.00 uur) in de Champions League met Bayern München. Trainer Xavi Hernández had de international van Oranje het afgelopen weekeinde in de competitiewedstrijd met Real Betis, dat de Catalanen verloren, gepasseerd. De Jong viel nog wel in.
In München speelt de middenvelder van het begin, evenals landgenoot Memphis Depay. Oud-Ajacied Sergiño Dest is er eveneens bij. Luuk de Jong zit als gebruikelijk onder de nieuwe trainer Xavi op de bank.
Barcelona plaats zich voor de volgende ronde als het wint bij het Bayern München. Zo niet, dan is de club afhankelijk van het resultaat van concurrent Benfica. Bayern stond nog geen punt af in de groepsfase en is al zeker van de eerste plaats in de poule.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
23 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
2 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in aanloop naar de tweede halve finale tegen Bayern München in de Champions League punten laten liggen in de Franse competitie. Met vrijwel alle sterspelers op de bank eindigde de thuiswedstrijd tegen FC Lorient in 2-2.
3 uur geledenVALENCIA (ANP/AFP) - Atlético Madrid is zo goed als zeker van een plaats in het hoofdtoernooi van de Champions League komend seizoen. Het elftal van trainer Diego Simeone won in de Spaanse voetbalcompetitie met 2-0 bij Valencia en verstevigde daarmee de vierde plaats.
3 uur geleden