Frenkie de Jong terug in basis bij Barcelona
MÜNCHEN (ANP) - Frenkie de Jong keert terug in de basis van Barcelona, voor het cruciale duel woensdagavond (21.00 uur) in de Champions League met Bayern München. Trainer Xavi Hernández had de international van Oranje het afgelopen weekeinde in de competitiewedstrijd met Real Betis, dat de Catalanen verloren, gepasseerd. De Jong viel nog wel in.
In München speelt de middenvelder van het begin, evenals landgenoot Memphis Depay. Oud-Ajacied Sergiño Dest is er eveneens bij. Luuk de Jong zit als gebruikelijk onder de nieuwe trainer Xavi op de bank.
Barcelona plaats zich voor de volgende ronde als het wint bij het Bayern München. Zo niet, dan is de club afhankelijk van het resultaat van concurrent Benfica. Bayern stond nog geen punt af in de groepsfase en is al zeker van de eerste plaats in de poule.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid overweegt de clubstructuur te veranderen zodat externe investeerders een belang van 5 procent kunnen kopen. Dat heeft voorzitter Florentino Pérez zondag gezegd. De leden van de club moeten nog wel met dat plan instemmen. Daartoe zal op korte termijn een speciale vergadering worden gehouden.
32 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag overtuigend in het Abe Lenstra Stadion gewonnen van AZ. Het elftal van coach Robin Veldman versloeg de Alkmaarders met 3-1. Heerenveen klimt daardoor naar de negende plaats in de Eredivisie met 17 punten. AZ blijft derde met 24 punten.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Dick Advocaat is vooralsnog met 78 jaar de oudste bondscoach die naar het WK voetbal gaat, maar hij heeft liever niet alle aandacht die zijn leeftijd met zich meebrengt. "Ik hoop dat Roemenië zich via de play-offs nog plaatst voor het WK, want hun bondscoach Mircea Lucescu is 80 jaar", zei de bondscoach van Curaçao in het programma Goedemorgen Eredivisie van ESPN. "Laat hem maar winnen, dan ben ik daar vanaf."
3 uur geledenNAPELS (ANP) - Het eerste doelpunt van Noa Lang voor Napoli in de Serie A zal bevrijdend werken. "Het beste moet nog komen, dit is nog maar het begin", zei de aanvaller bij Sky Italia na de winst op Atalanta (3-1). Lang begon pas voor de tweede keer in de basis en maakte het derde doelpunt voor zijn ploeg.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Sparta Rotterdam en Fortuna Sittard heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen speelden met 1-1 gelijk op Het Kasteel.
16 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft ook de vierde wedstrijd onder interim-trainer Hendrie Krüzen gewonnen. De ploeg verliet de laatste plaats van de Eredivisie met een thuiszege op Go Ahead Eagles (4-2).
16 uur geledenNAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met een doelpunt bijgedragen aan een thuiszege van Napoli op Atalanta (3-1). De linksbuiten bekroonde een basisplaats met zijn eerste doelpunt in de Serie A.
16 uur geleden