Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frenkie de Jong start in return Barcelona tegen Napoli

Frenkie de Jong start in return Barcelona tegen Napoli

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een basisplaats bij FC Barcelona in de return tegen Napoli, met als inzet een plek in de kwartfinales van de Champions League. De 23-jarige international van Oranje vormt het Catalaanse middenveld met Sergi Roberto en Ivan Rakitic. Voorin heeft aanvoerder Lionel Messi gezelschap van spits Luis Suárez en Antoine Griezmann, de Fransman die net als zijn landgenoot Clément Lenglet na fysieke problemen terugkeert in de basis.

Barcelona moet het doen zonder de geschorste middenvelders Sergio Busquets en Arturo Vidal. De Franse wereldkampioenen Samuel Umtiti en Ousmane Dembélé zijn geblesseerd. Ludovit Reis, die vorig jaar FC Groningen verruilde voor Barcelona en daar in het tweede elftal speelt, zit op de bank. De 20-jarige Haarlemmer werd onlangs toegevoegd aan de spelerslijst van de Spaanse topclub voor de Champions League. Bij Napoli is Lorenzo Insigne fit genoeg om te starten. Ook Dries Mertens staat aan de aftrap, Arek Milik en Hirving Lozano zitten op de bank bij de Italiaanse club.

Het eerste duel in Napels eindigde kort voor het uitbreken van de coronacrisis in 1-1. De return in Camp Nou begint om 21.00 uur.

Het belooft in München heel wat minder spannend te worden bij het tweede duel tussen Bayern München en Chelsea. De Duitse kampioen verdedigt voor eigen publiek een voorsprong van 3-0. Chelsea mist bovendien veel geblesseerde spelers. De Nederlandse jeugdinternational Ian Maatsen (18) zit op de bank bij de Engelse club. Tammy Abraham krijgt in de spits de voorkeur boven Olivier Giroud.

Meer uit Voetbal

Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

2 uur geleden
Engeland en Uruguay spelen gelijk, Spanje wint oefenduel

LONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.

2 uur geleden
Duitsland verslaat Zwitserland in doelpuntrijk oefenduel

BASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.

2 uur geleden
Oranje klopt Noorwegen in voorbereiding op WK

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.

2 uur geleden
Nederlands elftal in oefenduel met 2-1 te sterk voor Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.

2 uur geleden
Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

8 uur geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

14 uur geleden