Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frenkie de Jong start in return Barcelona tegen Napoli

Frenkie de Jong start in return Barcelona tegen Napoli

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een basisplaats bij FC Barcelona in de return tegen Napoli, met als inzet een plek in de kwartfinales van de Champions League. De 23-jarige international van Oranje vormt het Catalaanse middenveld met Sergi Roberto en Ivan Rakitic. Voorin heeft aanvoerder Lionel Messi gezelschap van spits Luis Suárez en Antoine Griezmann, de Fransman die net als zijn landgenoot Clément Lenglet na fysieke problemen terugkeert in de basis.

Barcelona moet het doen zonder de geschorste middenvelders Sergio Busquets en Arturo Vidal. De Franse wereldkampioenen Samuel Umtiti en Ousmane Dembélé zijn geblesseerd. Ludovit Reis, die vorig jaar FC Groningen verruilde voor Barcelona en daar in het tweede elftal speelt, zit op de bank. De 20-jarige Haarlemmer werd onlangs toegevoegd aan de spelerslijst van de Spaanse topclub voor de Champions League. Bij Napoli is Lorenzo Insigne fit genoeg om te starten. Ook Dries Mertens staat aan de aftrap, Arek Milik en Hirving Lozano zitten op de bank bij de Italiaanse club.

Het eerste duel in Napels eindigde kort voor het uitbreken van de coronacrisis in 1-1. De return in Camp Nou begint om 21.00 uur.

Het belooft in München heel wat minder spannend te worden bij het tweede duel tussen Bayern München en Chelsea. De Duitse kampioen verdedigt voor eigen publiek een voorsprong van 3-0. Chelsea mist bovendien veel geblesseerde spelers. De Nederlandse jeugdinternational Ian Maatsen (18) zit op de bank bij de Engelse club. Tammy Abraham krijgt in de spits de voorkeur boven Olivier Giroud.

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

25 minuten geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

46 minuten geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

1 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

1 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

1 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

10 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden