Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frenkie de Jong ondanks klachten in selectie Barcelona

Frenkie de Jong ondanks klachten in selectie Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong behoort gewoon tot de selectie van FC Barcelona voor de Spaanse competitiewedstrijd tegen Leganés. De middenvelder van Oranje vroeg zaterdag bij de hervatting van La Liga tegen Mallorca in de slotfase om een wissel, omdat hij lichte klachten had. De Jong stond een dag later bij de uitlooptraining echter al weer op het veld en trainer Quique Setién nam hem ook op in zijn selectie van 23 spelers voor het duel met Leganés.

Barcelona, de koploper van de Spaanse competitie, ontvangt de nummer 19 van de ranglijst in een leeg Camp Nou. De ploeg van Setién hervatte de competitie, na een onderbreking van drie maanden vanwege het coronavirus, met een overtuigende zege op Mallorca (0-4). Barça heeft twee punten voorsprong op Real Madrid, dat zondag Eibar met 3-1 versloeg en het donderdag opneemt tegen Valencia.

Setién heeft aangekondigd dat hij van plan is om spelers te gaan rouleren in zijn basisteam in verband met het drukke programma dat zijn ploeg wacht na de coronapauze. Luis Suárez maakte tegen Mallorca als invaller zijn rentree. De spits uit Uruguay moest begin dit jaar een knieoperatie ondergaan.

Meer uit Voetbal

Spelersvakbond uit zorgen over veiligheid Iraanse voetbalsters

SYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.

48 minuten geleden
AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

12 uur geleden
Bekerfinalist NEC na ruime zege op FC Volendam naar derde plaats

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.

13 uur geleden
PSV kan 'de komende periode' geen beroep doen op verdediger Dest

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.

15 uur geleden
Ajax vervangt hoofdtrainer Grim door García

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.

16 uur geleden
Feyenoord komt bij NAC Breda niet verder dan gelijkspel (3-3)

BREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.

16 uur geleden
FC Twente klimt door winst bij Go Ahead Eagles naar derde plaats

DEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.

18 uur geleden