Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frenkie de Jong met spierverrekking aan de kant bij Barcelona

Frenkie de Jong met spierverrekking aan de kant bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een spierblessure opgelopen in de bekerwedstrijd van FC Barcelona tegen Linares. De middenvelder van Oranje kwam na rust in de ploeg, maar moest zich een kwartier voor tijd weer laten vervangen. Medisch onderzoek bracht een verrekte spier in het linkerbeen van De Jong aan het licht. Barcelona maakte niet bekend hoe lang de 24-jarige international aan de kant staat.

Verdediger Ronald Araújo liep twee gebroken middenhandsbeentjes op tegen Linares, dat uitkomt in de derde klasse van het Spaanse voetbal. De Uruguayaan moet zich vrijdag laten opereren. Het is niet duidelijk hoe lang Araújo niet kan voetballen.

Barcelona had het lastig met Linares en keek lang tegen een achterstand aan. In het laatste half uur, met De Jong nog in de ploeg, trokken de Catalanen de wedstrijd naar zich toe via doelpunten van Ousmane Dembélé en Ferrán Jutglà (1-2). Trainer Xavi miste veel spelers als gevolg van blessures en besmettingen met het coronavirus. Zo is spits Memphis Depay geblesseerd.

Barcelona speelt zaterdag in de Spaanse competitie uit tegen Granada. Volgende week staat in Saudi-Arabië de ontmoeting met Real Madrid in het toernooi om de nationale Supercup op het programma.

Meer uit Voetbal

Dick Advocaat: 'Na het WK stop ik als trainer'

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.

37 minuten geleden
Liverpool-coach Slot gefrustreerd over gebrek aan kansen

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.

7 uur geleden
Liverpool kan thuis niet winnen van Leeds United

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

7 uur geleden
Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

15 uur geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

17 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

1 dag geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

1 dag geleden