Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frenkie de Jong met spierverrekking aan de kant bij Barcelona

Frenkie de Jong met spierverrekking aan de kant bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een spierblessure opgelopen in de bekerwedstrijd van FC Barcelona tegen Linares. De middenvelder van Oranje kwam na rust in de ploeg, maar moest zich een kwartier voor tijd weer laten vervangen. Medisch onderzoek bracht een verrekte spier in het linkerbeen van De Jong aan het licht. Barcelona maakte niet bekend hoe lang de 24-jarige international aan de kant staat.

Verdediger Ronald Araújo liep twee gebroken middenhandsbeentjes op tegen Linares, dat uitkomt in de derde klasse van het Spaanse voetbal. De Uruguayaan moet zich vrijdag laten opereren. Het is niet duidelijk hoe lang Araújo niet kan voetballen.

Barcelona had het lastig met Linares en keek lang tegen een achterstand aan. In het laatste half uur, met De Jong nog in de ploeg, trokken de Catalanen de wedstrijd naar zich toe via doelpunten van Ousmane Dembélé en Ferrán Jutglà (1-2). Trainer Xavi miste veel spelers als gevolg van blessures en besmettingen met het coronavirus. Zo is spits Memphis Depay geblesseerd.

Barcelona speelt zaterdag in de Spaanse competitie uit tegen Granada. Volgende week staat in Saudi-Arabië de ontmoeting met Real Madrid in het toernooi om de nationale Supercup op het programma.

Meer uit Voetbal

Oranje-tegenstander Tunesië op Afrika Cup ten onder tegen Nigeria

FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.

5 uur geleden
Juventus boekt bij Pisa derde zege op rij en sluit aan bij top

PISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.

5 uur geleden
Aston Villa breidt lange zegereeks uit dankzij invaller Watkins

LONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.

7 uur geleden
Koploper Arsenal boekt nipte zege op Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).

10 uur geleden
Gravenberch scoort voor Liverpool in gewonnen duel met Wolves

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.

10 uur geleden
Arsenal zonder geblesseerde Timber tegen Brighton & Hove Albion

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.

12 uur geleden
Scorende Reijnders wint met Manchester City van Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.

13 uur geleden