Frenkie de Jong met spierverrekking aan de kant bij Barcelona
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft een spierblessure opgelopen in de bekerwedstrijd van FC Barcelona tegen Linares. De middenvelder van Oranje kwam na rust in de ploeg, maar moest zich een kwartier voor tijd weer laten vervangen. Medisch onderzoek bracht een verrekte spier in het linkerbeen van De Jong aan het licht. Barcelona maakte niet bekend hoe lang de 24-jarige international aan de kant staat.
Verdediger Ronald Araújo liep twee gebroken middenhandsbeentjes op tegen Linares, dat uitkomt in de derde klasse van het Spaanse voetbal. De Uruguayaan moet zich vrijdag laten opereren. Het is niet duidelijk hoe lang Araújo niet kan voetballen.
Barcelona had het lastig met Linares en keek lang tegen een achterstand aan. In het laatste half uur, met De Jong nog in de ploeg, trokken de Catalanen de wedstrijd naar zich toe via doelpunten van Ousmane Dembélé en Ferrán Jutglà (1-2). Trainer Xavi miste veel spelers als gevolg van blessures en besmettingen met het coronavirus. Zo is spits Memphis Depay geblesseerd.
Barcelona speelt zaterdag in de Spaanse competitie uit tegen Granada. Volgende week staat in Saudi-Arabië de ontmoeting met Real Madrid in het toernooi om de nationale Supercup op het programma.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Gabriel Martinelli heeft zijn excuses aangeboden aan Liverpool-speler Conor Bradley na een incident in de slotfase van de competitiewedstrijd tussen Arsenal en Liverpool van donderdagavond. De aanvaller van Arsenal gooide een bal op de net geblesseerd geraakte Bradley en duwde hem vervolgens over de zijlijn het veld uit.
33 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil zich deze maand versterken met een verdedigende middenvelder, linksback en aanvaller. Dat vertelde trainer Fred Grim op een persmoment.
54 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax begint zonder Wout Weghorst en Steven Berghuis aan de tweede helft van het seizoen. Beide spelers ontbreken zondag tijdens de uitwedstrijd tegen Telstar.
1 uur geledenJEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
13 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
13 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.
15 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.
17 uur geleden