Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frenkie de Jong en Ansu Fati met Barcelona naar Saudi-Arabië

Frenkie de Jong en Ansu Fati met Barcelona naar Saudi-Arabië

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong en Ansu Fati behoren tot de selectie van FC Barcelona voor het toernooi om de Spaanse Supercup. Hoewel ze beiden herstellende zijn van blessures, neemt trainer Xavi ze mee naar Saudi-Arabië.

Barcelona neemt het woensdag in de halve finales in Riyad op tegen Real Madrid. De winnaar van de Clásico op Saudische bodem strijdt zondag in de finale tegen Atlético Madrid of Athletic Club om de Spaanse Supercup.

De Jong liep vorige week een spierblessure op in het moeizaam gewonnen bekerduel met Linares (1-2). Zonder de Nederlandse middenvelder verspeelde de ploeg van Xavi zaterdag in La Liga punten bij Granada (1-1). Aanvaller Fati raakte begin november geblesseerd. De 19-jarige Spaanse international was op dat moment net hersteld van een zware knieblessure en had in vijf competitiewedstrijden drie keer gescoord.

De selectie van Xavi voor de trip naar Saudi-Arabië bestaat uit 24 spelers, onder wie ook Memphis Depay, Luuk de Jong en Sergiño Dest. Frenkie de Jong, Fati en Ronald Araújo (gebroken middenhandsbeentje) hebben van de medische staf nog geen toestemming gekregen om weer te voetballen, maar reizen wel mee. Onder anderen Pedri, Ferran Torres (beiden corona) en Eric García (blessure) ontbreken in de selectie.

Meer uit Voetbal

Teleurgestelde Koeman: we gingen steeds slordiger spelen

ROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."

1 uur geleden
De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

5 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

5 uur geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

6 uur geleden
Arnaldi naar halve finale Roland Garros na opgave Berrettini

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.

6 uur geleden
Oranje verliest voorlaatste oefenduel voor WK van Algerije (0-1)

ROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.

6 uur geleden
Voetballers Congo spelen gelijk in oefenduel met Denemarken

LUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

7 uur geleden