Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frenkie de Jong en Ansu Fati met Barcelona naar Saudi-Arabië

Frenkie de Jong en Ansu Fati met Barcelona naar Saudi-Arabië

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong en Ansu Fati behoren tot de selectie van FC Barcelona voor het toernooi om de Spaanse Supercup. Hoewel ze beiden herstellende zijn van blessures, neemt trainer Xavi ze mee naar Saudi-Arabië.

Barcelona neemt het woensdag in de halve finales in Riyad op tegen Real Madrid. De winnaar van de Clásico op Saudische bodem strijdt zondag in de finale tegen Atlético Madrid of Athletic Club om de Spaanse Supercup.

De Jong liep vorige week een spierblessure op in het moeizaam gewonnen bekerduel met Linares (1-2). Zonder de Nederlandse middenvelder verspeelde de ploeg van Xavi zaterdag in La Liga punten bij Granada (1-1). Aanvaller Fati raakte begin november geblesseerd. De 19-jarige Spaanse international was op dat moment net hersteld van een zware knieblessure en had in vijf competitiewedstrijden drie keer gescoord.

De selectie van Xavi voor de trip naar Saudi-Arabië bestaat uit 24 spelers, onder wie ook Memphis Depay, Luuk de Jong en Sergiño Dest. Frenkie de Jong, Fati en Ronald Araújo (gebroken middenhandsbeentje) hebben van de medische staf nog geen toestemming gekregen om weer te voetballen, maar reizen wel mee. Onder anderen Pedri, Ferran Torres (beiden corona) en Eric García (blessure) ontbreken in de selectie.

Meer uit Voetbal

Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

24 minuten geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

11 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

16 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden
Koploper Internazionale boekt ruime zege bij Sassuolo

REGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.

1 dag geleden