Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frenkie de Jong: Barcelona met opgeheven hoofd naar München

Frenkie de Jong: Barcelona met opgeheven hoofd naar München

BARCELONA (ANP) - Middenvelder Frenkie de Jong van FC Barcelona gaf na afloop van het thuisduel met Benfica (0-0) in de Champions League toe dat de doelpuntloze remise aanvoelde als een nederlaag. "Thuis moet je altijd winnen en wil je ook altijd winnen", beaamde hij bij RTL7. "Dan waren we nu gekwalificeerd geweest voor de achtste finales. Daarom ben ik nu wel een beetje teleurgesteld, ja."

De Jong had naar eigen zeggen het gevoel dat Barcelona de betere ploeg was in Camp Nou. "We hadden het wel verdiend om deze wedstrijd te winnen, dat zeker."

De Jong was na de rust met een ferme kopbal nog dicht bij een doelpunt. De Griekse doelman Odisseas Vlachodimos redde fraai. "Ik sprong hoger dan de verdediger, maar ik kon de bal net niet lekker meer sturen."

Barcelona moet nu op 8 december tijdens de laatste speelronde in groep E winnen van groepswinnaar Bayern München om zich op eigen kracht als nummer 2 alsnog te plaatsen bij de laatste zestien. De Duitse kampioen is nog zonder puntverlies na vijf duels. "Bayern is natuurlijk een hartstikke goede tegenstander, dat weet iedereen. Maar we staan nog steeds tweede, we gaan er met opgeheven hoofd heen, om te winnen."

Meer uit Voetbal

Advocaat: genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.

39 minuten geleden
Congo zonder Ajax-middenvelder Mokio naar WK

KINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.

1 uur geleden
Advocaat houdt vast aan vertrouwde namen in WK-selectie Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.

1 uur geleden
Heracles stuurt na degradatie algemeen directeur Toussaint weg

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft algemeen directeur Rob Toussaint weggestuurd. Dat besluit is genomen na de degradatie van de club naar de eerste divisie.

1 uur geleden
Feyenoorder Trauner na rentree niet met Oostenrijk naar WK

WENEN (ANP) - Gernot Trauner is niet opgeroepen voor de Oostenrijkse selectie voor het wereldkampioenschap voetbal. De centrale verdediger van Feyenoord keerde in april na bijna een jaar terug na een zware blessure aan zijn achillespees. Wel staat Trauner nog op een lijst van zestien door bondscoach Ralf Rangnick aangewezen reserves. De Feyenoorder was van de partij op het EK in 2024 toen Oostenrijk Nederland versloeg in de groepsfase.

2 uur geleden
Kroatië met PSV'er Perisic en Ajacied Sutalo naar WK

ZAGREB (ANP) - Kroatië reist met PSV-aanvaller Ivan Perisic en Ajax-verdediger Josip Sutalo af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verliezend finalist van het WK van 2018 treft in de groepsfase Engeland, Panama en Ghana.

3 uur geleden
Kaapverdië met zes in Nederland geboren spelers naar WK voetbal

PRAIA (ANP) - Kaapverdië reist af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met zes in Nederland geboren spelers. De Afrikaanse eilandengroep debuteert op het WK in een groep met Spanje, Uruguay en Saudi-Arabië.

3 uur geleden