Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frenkie de Jong: Barcelona met opgeheven hoofd naar München

Frenkie de Jong: Barcelona met opgeheven hoofd naar München

BARCELONA (ANP) - Middenvelder Frenkie de Jong van FC Barcelona gaf na afloop van het thuisduel met Benfica (0-0) in de Champions League toe dat de doelpuntloze remise aanvoelde als een nederlaag. "Thuis moet je altijd winnen en wil je ook altijd winnen", beaamde hij bij RTL7. "Dan waren we nu gekwalificeerd geweest voor de achtste finales. Daarom ben ik nu wel een beetje teleurgesteld, ja."

De Jong had naar eigen zeggen het gevoel dat Barcelona de betere ploeg was in Camp Nou. "We hadden het wel verdiend om deze wedstrijd te winnen, dat zeker."

De Jong was na de rust met een ferme kopbal nog dicht bij een doelpunt. De Griekse doelman Odisseas Vlachodimos redde fraai. "Ik sprong hoger dan de verdediger, maar ik kon de bal net niet lekker meer sturen."

Barcelona moet nu op 8 december tijdens de laatste speelronde in groep E winnen van groepswinnaar Bayern München om zich op eigen kracht als nummer 2 alsnog te plaatsen bij de laatste zestien. De Duitse kampioen is nog zonder puntverlies na vijf duels. "Bayern is natuurlijk een hartstikke goede tegenstander, dat weet iedereen. Maar we staan nog steeds tweede, we gaan er met opgeheven hoofd heen, om te winnen."

Meer uit Voetbal

Bondscoach Veurink blij met optredens Leuchter en Peddemors

BRAGA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink is over het algemeen tevreden met het spel van zijn sterk gewijzigde formatie in het gewonnen oefenduel met Portugal (1-2). Onder anderen Romée Leuchter en Ella Peddemors, die voor het eerst in de basis stond bij de voetbalsters van Oranje, maakten een goede indruk op hem.

1 uur geleden
Duitsland en Spanje gelijk in eerste finaleduel Nations League

KAISERSLAUTERN (ANP) - Het eerste finaleduel van de Nations League tussen de voetbalsters van Duitsland en Spanje is in 0-0 geëindigd. Voor zo'n 40.000 fans in Kaiserslautern was de thuisploeg gevaarlijker, maar hield de titelverdediger en wereldkampioen stand.

2 uur geleden
ADO Den Haag verstevigt koppositie met zege in Venlo

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de koppositie van de Keuken Kampioen Divisie verstevigd. De club won de uitwedstrijd tegen VVV-Venlo (0-3) en zag het als tweede geklasseerde SC Cambuur punten verspelen tegen Helmond Sport (0-0).

2 uur geleden
Voetbalsters beginnen met sterk gewijzigd elftal tegen Portugal

BRAGA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen met een sterk gewijzigde formatie aan het oefenduel met Portugal. Ten opzichte van de vorige oefeninterland tegen Canada van vorige maand hebben alleen keepster Lize Kop, aanvoerster Dominique Janssen, rechtsback Lynn Wilms en middenveldster Wieke Kaptein hun basisplaats behouden.

4 uur geleden
Pedri keert na maand terug in selectie van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.

6 uur geleden
Go Ahead geeft Edvardsen boete om wangedrag tegen Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.

6 uur geleden
Go Ahead geeft Edvardsen boete om wangedrag tegen Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.

8 uur geleden