Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frenkie de Jong: Barcelona met opgeheven hoofd naar München

Frenkie de Jong: Barcelona met opgeheven hoofd naar München

BARCELONA (ANP) - Middenvelder Frenkie de Jong van FC Barcelona gaf na afloop van het thuisduel met Benfica (0-0) in de Champions League toe dat de doelpuntloze remise aanvoelde als een nederlaag. "Thuis moet je altijd winnen en wil je ook altijd winnen", beaamde hij bij RTL7. "Dan waren we nu gekwalificeerd geweest voor de achtste finales. Daarom ben ik nu wel een beetje teleurgesteld, ja."

De Jong had naar eigen zeggen het gevoel dat Barcelona de betere ploeg was in Camp Nou. "We hadden het wel verdiend om deze wedstrijd te winnen, dat zeker."

De Jong was na de rust met een ferme kopbal nog dicht bij een doelpunt. De Griekse doelman Odisseas Vlachodimos redde fraai. "Ik sprong hoger dan de verdediger, maar ik kon de bal net niet lekker meer sturen."

Barcelona moet nu op 8 december tijdens de laatste speelronde in groep E winnen van groepswinnaar Bayern München om zich op eigen kracht als nummer 2 alsnog te plaatsen bij de laatste zestien. De Duitse kampioen is nog zonder puntverlies na vijf duels. "Bayern is natuurlijk een hartstikke goede tegenstander, dat weet iedereen. Maar we staan nog steeds tweede, we gaan er met opgeheven hoofd heen, om te winnen."

Meer uit Voetbal

Coach Enrique: PSG klaar om titel Champions League te verdedigen

MÜNCHEN (ANP) - Paris Saint-Germain is klaar voor de finale van de Champions League, waarin het de titel verdedigt. Dat zei coach Luis Enrique nadat zijn ploeg Bayern München had uitgeschakeld in de halve finale. "We hebben iedereen laten zien dat we mooi voetbal kunnen spelen, maar ook kunnen vechten en afzien", zei de Spaanse trainer na de 1-1 in München, die volgde op de 5-4-overwinning een week eerder in Parijs.

6 uur geleden
De Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal bij KNVB

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."

19 uur geleden
FIFA maakt schorsing Prestianni om racisme wereldwijd

ZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.

1 dag geleden
FIFA-baas Infantino noemt peperdure WK-tickets 'marktconform'

BEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.

1 dag geleden
Arsenal bereikt finale Champions League door zege op Atlético

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.

1 dag geleden
International Simons geopereerd aan rechterknie

LONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.

1 dag geleden
Willem II wint eerste duel met RKC Waalwijk in play-offs met 1-0

WAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.

1 dag geleden