Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Freiburg tekent protest aan tegen met twaalf man spelend Bayern

Freiburg tekent protest aan tegen met twaalf man spelend Bayern

FREIBURG (ANP/DPA) - SC Freiburg gaat niet akkoord met het verloop van de verloren competitiewedstrijd tegen Bayern München van zaterdag. De koploper van de Bundesliga stond in de slotfase, toen het duel in Freiburg bij een stand van 1-3 al min of meer was beslist, even met twaalf spelers op het veld. Uiteindelijk werd het 4-1 voor Bayern.

Vijf minuten voor tijd bracht trainer Julian Nagelsmann van Bayern München twee spelers het veld in. Aanvankelijk ging er slechts één speler uit, omdat de vierde man langs de kant op het bord een verkeerd rugnummer toonde. Nadat het spel was hervat, attendeerde Freiburg de scheidsrechter op de overtalsituatie bij Bayern. Daarop ging alsnog een speler uit München naar de kant. Toen het weer elf tegen elf was, scoorde Bayern nog een keer.

Freiburg had tot maandagavond de tijd om protest aan te tekenen en heeft besloten dat te doen. "Buiten onze schuld om hebben we nu een dilemma. We hadden er geen aandeel in of invloed op. Desalniettemin hebben we, na intensieve discussies op verschillende niveaus en een juridisch onderzoek, besloten bezwaar te maken", aldus het bestuur van SC Freiburg.

De Duitse voetbalbond moet zich nu over de zaak uitspreken. Als Freiburg geen bezwaar had gemaakt, was de uitslag van 1-4 vermoedelijk blijven staan, liet de Duitse bond (afgaande op de reglementen) eerder weten

Meer uit Voetbal

Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

3 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

3 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

5 uur geleden
FC Barcelona versterkt zich met Portugese verdediger Cancelo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.

5 uur geleden
Real Madrid neemt per direct afscheid van trainer Xabi Alonso

MADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.

7 uur geleden
FC Twente met teruggekeerde Zerrouki naar FC Utrecht

ENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.

7 uur geleden
Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.

7 uur geleden