Freiburg half jaar zonder doelman Flekken
FREIBURG (ANP) - Voetbalclub SC Freiburg uit de Bundesliga moet het ongeveer een half jaar zonder Mark Flekken doen. De Nederlandse doelman is zwaar geblesseerd aan een elleboog, wees onderzoek in het ziekenhuis uit.
Flekken raakte in het weekeinde tijdens de warming-up voor het bekerduel met Waldhof Mannheim geblesseerd. De betreffende elleboog raakte uit de kom, waarbij spieren en pezen ook zwaar beschadigd werden. Hij is inmiddels geopereerd. Flekken zou dit seizoen vrijwel zeker de eerste keus in het doel zijn.
Guus Til, nieuw bij Freiburg, moet vermoedelijk nog een week of twee wachten op zijn debuut in de Bundesliga. De oud-speler van AZ, gehuurd van Spartak Moskou, is wel weer in training na een blessure.
Freiburg begint zaterdag aan het seizoen met een wedstrijd tegen VfB Stuttgart.
Meer uit Voetbal
ATLANTA (ANP) - De FIFA heeft sinds de start van het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bijna 400.000 online haatdragende reacties verwijderd. Dat meldt de wereldvoetbalbond woensdagavond (Amerikaanse tijd).
1 uur geledenARLINGTON (ANP) - Engeland is het WK voetbal begonnen met een 4-2-overwinning op Kroatië. De Engelse spits Harry Kane scoorde twee keer in het enerverende duel in Dallas Stadium en bracht zijn totale WK-productie op tien doelpunten.
3 uur geledenHOUSTON (ANP) - Portugal heeft in zijn eerste wedstrijd op het WK voetbal niet kunnen winnen van de Democratische Republiek Congo. De ploeg van sterspeler Cristiano Ronaldo, die met zijn zesde WK-deelname het kersverse record van Lionel Messi evenaarde, kwam in het Houston Stadium niet verder dan 1-1.
6 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/RTR) - De Zuid-Afrikaanse middenvelder Themba Zwane is door de FIFA voor drie wedstrijden geschorst vanwege een overtreding die hij maakte op het WK voetbal. In de openingswedstrijd tegen Mexico (2-0 voor de Mexicanen) maakte Zwane een slaande beweging richting verdediger Roberto Alvarado, waarvoor hij rood kreeg.
7 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Cody Gakpo wil kwalificatie voor de volgende ronde op het wereldkampioenschap met Oranje zaterdag tegen Zweden al veiligstellen. "We zullen de wedstrijd ingaan om te winnen natuurlijk, ook al begrijpen we dat het belangrijk is om vooral niet te verliezen. Daar hebben we de kwaliteiten voor, denk ik", vertelde de linksbuiten na de training op een persconferentie in Kansas City.
7 uur geledenHOUSTON (ANP) - Cristiano Ronaldo begint woensdag om 19.00 uur (Nederlandse tijd) aan zijn zesde WK voetbal met Portugal. De 41-jarige sterspeler staat in de basis voor de eerste wedstrijd van zijn land tegen de Democratische Republiek Congo in het Houston Stadium. Hij evenaart met zijn zesde deelname aan het WK het record van de Argentijn Lionel Messi, die dit toernooi al in actie kwam tegen Algerije.
7 uur geledenKANSAS CITY (ANP/RTR) - De tranen van Lionel Messi (38) na zijn openingstreffer voor Argentinië tegen Algerije waren het gevolg van de zorgen om zijn zieke vader Jorge. Dat meldt persbureau Reuters.
8 uur geleden