Freiburg half jaar zonder doelman Flekken
FREIBURG (ANP) - Voetbalclub SC Freiburg uit de Bundesliga moet het ongeveer een half jaar zonder Mark Flekken doen. De Nederlandse doelman is zwaar geblesseerd aan een elleboog, wees onderzoek in het ziekenhuis uit.
Flekken raakte in het weekeinde tijdens de warming-up voor het bekerduel met Waldhof Mannheim geblesseerd. De betreffende elleboog raakte uit de kom, waarbij spieren en pezen ook zwaar beschadigd werden. Hij is inmiddels geopereerd. Flekken zou dit seizoen vrijwel zeker de eerste keus in het doel zijn.
Guus Til, nieuw bij Freiburg, moet vermoedelijk nog een week of twee wachten op zijn debuut in de Bundesliga. De oud-speler van AZ, gehuurd van Spartak Moskou, is wel weer in training na een blessure.
Freiburg begint zaterdag aan het seizoen met een wedstrijd tegen VfB Stuttgart.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
6 uur geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
6 uur geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Wout Weghorst was zondag bij FC Twente de grote man in het uitduel met Excelsior. Hij stond met vier doelpunten aan de basis van een uitzonderlijke overwinning van de Tukkers: 0-9. De Noor Sondre Ørjasæter was met vijf assists de andere uitblinker in de ploeg van coach John van den Brom. FC Twente staat met 23 punten uit elf wedstrijden op de vierde plaats in de Eredivisie. Excelsior heeft 11 punten.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft zondag met 4-2 gewonnen van FC Utrecht. Het elftal van Henk Brugge was daarmee te sterk voor de ploeg van voormalig Telstar-coach Anthony Correia. Telstar heeft 9 punten uit elf wedstrijden. FC Utrecht heeft nog 3 punten meer.
8 uur geleden