Freiburg geeft voorsprong weg en raakt derde plaats kwijt
FREIBURG (ANP) - Zonder de met het coronavirus besmette Nederlandse doelman Mark Flekken heeft voetbalclub Freiburg voorlopig afstand moeten doen van de derde plaats in de Bundesliga. De formatie van trainer Christian Streich speelde op eigen veld gelijk tegen Arminia Bielefeld, 2-2.
Halverwege leidde de thuisclub met 2-0, door doelpunten van Janik Haberer en Jeong Woo-yeong. Na rust werd het weer spannend door een tegentreffer van Masaya Okugawa. Vlak voor het einde maakte Bryan Lasme gelijk.
Hoffenheim won thuis van FC Augsburg (3-1) en passeerde Freiburg op de ranglijst. Michael Gregoritsch zette de bezoekers nog wel op voorsprong. Voor Hoffenheim scoorde vervolgens Ihlas Bebou twee keer. David Raum maakte er nog 3-1 van. Jeffrey Gouweleeuw speelde mee met Augsburg.
Bayern München hervatte het seizoen in de Bundesliga vrijdag al met een nederlaag tegen Borussia Mönchengladbach. Borussia Dortmund kan Bayern daardoor tot op 6 punten naderen, als het later zaterdag wint van Eintracht Frankfurt. Hoffenheim heeft 12 punten achterstand op Bayern.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
9 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
16 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden