Freiburg geeft voorsprong weg en raakt derde plaats kwijt
FREIBURG (ANP) - Zonder de met het coronavirus besmette Nederlandse doelman Mark Flekken heeft voetbalclub Freiburg voorlopig afstand moeten doen van de derde plaats in de Bundesliga. De formatie van trainer Christian Streich speelde op eigen veld gelijk tegen Arminia Bielefeld, 2-2.
Halverwege leidde de thuisclub met 2-0, door doelpunten van Janik Haberer en Jeong Woo-yeong. Na rust werd het weer spannend door een tegentreffer van Masaya Okugawa. Vlak voor het einde maakte Bryan Lasme gelijk.
Hoffenheim won thuis van FC Augsburg (3-1) en passeerde Freiburg op de ranglijst. Michael Gregoritsch zette de bezoekers nog wel op voorsprong. Voor Hoffenheim scoorde vervolgens Ihlas Bebou twee keer. David Raum maakte er nog 3-1 van. Jeffrey Gouweleeuw speelde mee met Augsburg.
Bayern München hervatte het seizoen in de Bundesliga vrijdag al met een nederlaag tegen Borussia Mönchengladbach. Borussia Dortmund kan Bayern daardoor tot op 6 punten naderen, als het later zaterdag wint van Eintracht Frankfurt. Hoffenheim heeft 12 punten achterstand op Bayern.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.
5 uur geledenNEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."
7 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
10 uur geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
13 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
15 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
16 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
17 uur geleden