Freiburg geeft voorsprong weg en raakt derde plaats kwijt
FREIBURG (ANP) - Zonder de met het coronavirus besmette Nederlandse doelman Mark Flekken heeft voetbalclub Freiburg voorlopig afstand moeten doen van de derde plaats in de Bundesliga. De formatie van trainer Christian Streich speelde op eigen veld gelijk tegen Arminia Bielefeld, 2-2.
Halverwege leidde de thuisclub met 2-0, door doelpunten van Janik Haberer en Jeong Woo-yeong. Na rust werd het weer spannend door een tegentreffer van Masaya Okugawa. Vlak voor het einde maakte Bryan Lasme gelijk.
Hoffenheim won thuis van FC Augsburg (3-1) en passeerde Freiburg op de ranglijst. Michael Gregoritsch zette de bezoekers nog wel op voorsprong. Voor Hoffenheim scoorde vervolgens Ihlas Bebou twee keer. David Raum maakte er nog 3-1 van. Jeffrey Gouweleeuw speelde mee met Augsburg.
Bayern München hervatte het seizoen in de Bundesliga vrijdag al met een nederlaag tegen Borussia Mönchengladbach. Borussia Dortmund kan Bayern daardoor tot op 6 punten naderen, als het later zaterdag wint van Eintracht Frankfurt. Hoffenheim heeft 12 punten achterstand op Bayern.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
8 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
9 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
9 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
12 uur geleden