Fraser volgt Oosting op als trainer RKC
WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft Henk Fraser aangesteld als nieuwe trainer. Fraser (56) volgt na dit seizoen Joseph Oosting op, die overstapt naar FC Twente. De zesvoudig international van Oranje vertrok eind vorig jaar bij FC Utrecht vanwege grensoverschrijdend gedrag, na een incident op het trainingsveld met speler Amin Younes.
Fraser werd als speler kampioen met Feyenoord en werkte als trainer bij ADO Den Haag, Vitesse, Sparta Rotterdam en FC Utrecht. Tussendoor was hij ook assistent van de toenmalige bondscoach Louis van Gaal bij het Nederlands elftal.
Fraser werd de afgelopen weken al genoemd als belangrijkste kandidaat bij RKC om Oosting op te volgen. Hij ondertekende een contract voor twee jaar in Waalwijk.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De Utrechtse amateurvoetbalclub USV Hercules bevestigt dat oud-speler Mats Grotenbreg (28) donderdag is overleden. Hij werd door een boot aangevaren toen hij aan het zwemmen was bij de Mookerplas in het noorden van Limburg. Hercules noemt Grotenbreg een held en wenst zijn nabestaanden "alle kracht dit verlies te dragen".
48 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Telecombedrijf KPN heeft de sponsorovereenkomst met de KNVB verlengd. Het nieuwe contract loopt van 1 juli tot en met 30 juni 2030. Dat maakte KPN vrijdag bekend in een persbericht.
2 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Eloy Room (37) denkt over vier jaar opnieuw als doelman van Curaçao naar het WK voetbal te gaan. "Natuurlijk kunnen we het WK nog een keer halen", zei de keeper na de uitschakeling van de kleinste deelnemer ooit in Philadelphia. "Ik ben er dan gewoon weer bij. Ik ga nog veel meer jongens overhalen om mee te doen. Waarom zou je niet voor Curaçao willen spelen?"
3 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Hervé Renard heeft geen spijt dat hij na de nederlaag in het eerste WK-duel met Zweden (5-1) aan de slag is gegaan als interim-bondscoach van Tunesië.
3 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat mag heel trots zijn op wat hij met Curaçao heeft bereikt. Dat zei verdediger Juriën Gaari (32) in Philadelphia nadat Curaçao op het WK was uitgeschakeld door een 2-0-nederlaag tegen Ivoorkust. "We hebben twee jaar met Advocaat gewerkt. Zijn energie was ondanks zijn leeftijd altijd goed. We hadden een goede connectie. We zijn ook trots op hem. Het is jammer als hij stopt, maar zo is het voetbal. En wie weet gaat hij wel door. Je weet het met deze coach nooit."
3 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Gianni Infantino, de voorzitter van wereldvoetbalbond FIFA, is onder de indruk van de prestaties van Curaçao op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
3 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is nu al de bestbezochte mondiale eindronde ooit. Het record van 3,6 miljoen toeschouwers uit 1994 is voor het einde van de groepsfase verbroken, meldt de FIFA.
3 uur geleden