Fraser na vijfde verlies op rij 'niet bezig' met mogelijk ontslag
TILBURG (ANP) - RKC Waalwijk-trainer Henk Fraser is na de vijfde achtereenvolgende nederlaag in de Eredivisie naar eigen zeggen "niet bezig" met een mogelijk ontslag bij de Brabanders. "Je weet dat zulke zaken spelen in de voetbalwereld, maar ik ben daar niet mee bezig, ik heb wel wat anders aan mijn hoofd. Het is niet aan mij, ik heb daar geen invloed op", aldus de voormalige verdediger na de 3-0 bij Willem II tegen ESPN.
RKC scoorde in de eerste vijf verloren duels maar twee keer en incasseerde vijftien treffers. Fraser vindt niet dat hij zijn spelers niet meer kan raken. "Ik neem niemand iets kwalijk, uiteindelijk ben ik verantwoordelijk. Iedereen heeft ons als degradatiekandidaat nummer 1 bestempeld en dat is niet zonder reden. Het perspectief is soms ver te zoeken, maar mijn spelers zijn echt wel bereid."
RKC ontvangt komende zaterdag Sparta Rotterdam.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
35 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.
4 uur geleden