Franse wielrenner Offredo stopt ermee
PARIJS (ANP/BELGA) - Yoann Offredo stopt met wielrennen. De 34-jarige Fransman heeft dat besloten wegens aanhoudend blessureleed.
Offredo was in maart 2019 bij de GP Denain betrokken bij een zware valpartij. De renner herstelde van een tijdelijke verlamming om enkele maanden later met Wanty-Gobert aan zijn derde Ronde van Frankrijk deel te nemen. Een peestransplantatie aan het einde van het seizoen bezorgde Offredo onherstelbare schade, waardoor hij nu niet met de ploeg Intermarché-Wanty Gobert de overstap maakt naar de WorldTour.
"Als je gewend bent om 30 uur per week te fietsen en dat van de ene dag op de andere niet meer kunt doen, doet dat niet alleen fysiek maar ook mentaal pijn", aldus Offredo.
Meer uit Sport
N i e u w bericht, meer informatie na 3e alinea: meer tijden en stand
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Naomi Visser (25) is met een totaal van 52,866 punten elfde geworden in de meerkampfinale bij de WK in Rotterdam. Het goud ging naar de Amerikaanse Skye Blakely, die 55,733 punten bij elkaar turnde.
4 uur geledenAUSTIN (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van de Grote Prijs van de Verenigde Staten de tweede tijd gereden. De viervoudig wereldkampioen moest op het Circuit of the Americas 0,084 seconde toegeven op de beste tijd van de Monegask Charles Leclerc in de Ferrari.
5 uur geledenSÖLDEN (ANP) - Skiester Mikaela Shiffrin wil zich in het komende seizoen niet alleen op de slalom richten, maar ook meer aandacht besteden aan de reuzenslalom en de super-G. Dat zei de 31-jarige Amerikaanse aan de vooravond van de eerste wereldbekerwedstrijd van het seizoen in het Oostenrijkse Sölden. Daar staat dit weekend een reuzenslalom op het programma.
6 uur geledenDOHA (ANP) - Xan de Waard heeft in haar afscheidsjaar naast de titel van beste hockeyster van de wereld gegrepen. De titel ging naar de Argentijnse Sofía Cairó. De 30-jarige De Waard stopte afgelopen zomer na de verloren WK-finale in eigen land met hockey. De Nederlandse werd in haar carrière twee keer verkozen tot beste hockeyster ter wereld, in 2023 en 2025. Dit jaar was ze een van de drie genomineerden.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Tallon Griekspoor staat in de halve finale van het tennistoernooi in Brussel. De 30-jarige tennisser won vrijdag in drie sets van de als nummer 2 geplaatste Tsjech Jiří Lehečka: 4-6 6-4 6-3. Griekspoor speelt zaterdag tegen de Argentijn Francisco Cerúndolo om een plaats in de eindstrijd van het European Open.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - De Keniaanse wereldkampioene marathonlopen Peres Jepchirchir (33) is voorlopig geschorst. Dat meldt persbureau AFP op basis van informatie van de Athletics Integrity Unit (AIU). Er zijn sporen van epo in haar bloed gevonden.
13 uur geleden