Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse voetbalsters laten Italië op EK met 5-1 kansloos

Franse voetbalsters laten Italië op EK met 5-1 kansloos

ROTHERHAM (ANP) - De Franse voetbalsters hebben indruk gemaakt tijdens hun eerste wedstrijd op het Europees kampioenschap in Engeland. Bondscoach Corinne Diacre zag haar elftal Italië in Rotherham met 5-1 verslaan.

Frankrijk leidde halverwege al met 5-0. Italië had niets in te brengen en zag Grace Geyoro, na slecht uitverdedigen, in de 9e minuut van dichtbij scoren. Marie-Antoinette Katoto verdubbelde kort daarna de voorsprong. Frankrijk creëerde daarna nog genoeg kansen. Het duurde tot de 38e minuut voordat Delphine Cascarino de tussenstand op 3-0 bracht. Geyoro scoorde voor rust nog twee keer.

Frankrijk hoefde, met het oog op het vervolg van het toernooi, in de tweede helft niet meer zo. Italië bleef een nog grotere afstraffing bespaard en redde een kwartier voor tijd via invalster Martina Piemonte de eer (5-1).

België en IJsland zijn de andere landen in groep D. Zij speelden eerder op zondag gelijk (1-1). Als het Nederlands elftal de kwartfinale weet te bereiken, komt de tegenstander uit deze poule. De nummer 1 uit groep C (de groep van Oranje) speelt tegen de nummer 2 uit groep D en de nummer 2 uit groep C tegen de nummer 1 uit groep D.

Meer uit Voetbal

Messi nieuwe eigenaar Catalaanse vijfdeklasser Cornellà

BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.

2 minuten geleden
AZ zonder Goes, Mijnans, Smit en Parrott tegen Sjachtar

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.

3 minuten geleden
Ajax verliest in oefenduel van FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.

1 uur geleden
Middenvelder Proper klom met NEC van eerste divisie naar de top

NIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.

1 uur geleden
Liverpool bevestigt scheur in achillespees Ekitike, spits mist WK

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

4 uur geleden
Kort geding NAC Breda over duel met Go Ahead Eagles op 28 april

UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.

6 uur geleden
Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

8 uur geleden