Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse voetbalsters laten Italië op EK met 5-1 kansloos

Franse voetbalsters laten Italië op EK met 5-1 kansloos

ROTHERHAM (ANP) - De Franse voetbalsters hebben indruk gemaakt tijdens hun eerste wedstrijd op het Europees kampioenschap in Engeland. Bondscoach Corinne Diacre zag haar elftal Italië in Rotherham met 5-1 verslaan.

Frankrijk leidde halverwege al met 5-0. Italië had niets in te brengen en zag Grace Geyoro, na slecht uitverdedigen, in de 9e minuut van dichtbij scoren. Marie-Antoinette Katoto verdubbelde kort daarna de voorsprong. Frankrijk creëerde daarna nog genoeg kansen. Het duurde tot de 38e minuut voordat Delphine Cascarino de tussenstand op 3-0 bracht. Geyoro scoorde voor rust nog twee keer.

Frankrijk hoefde, met het oog op het vervolg van het toernooi, in de tweede helft niet meer zo. Italië bleef een nog grotere afstraffing bespaard en redde een kwartier voor tijd via invalster Martina Piemonte de eer (5-1).

België en IJsland zijn de andere landen in groep D. Zij speelden eerder op zondag gelijk (1-1). Als het Nederlands elftal de kwartfinale weet te bereiken, komt de tegenstander uit deze poule. De nummer 1 uit groep C (de groep van Oranje) speelt tegen de nummer 2 uit groep D en de nummer 2 uit groep C tegen de nummer 1 uit groep D.

Meer uit Voetbal

Liverpool verslaat Brighton en staat in achtste finale FA Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.

8 uur geleden
Real Madrid scoort vier keer tegen Real Sociedad

MADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.

8 uur geleden
Karlsson helpt FC Utrecht aan tweede zege binnen vier dagen

GRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.

8 uur geleden
Ajax verslaat Fortuna Sittard en ziet Zintsjenko uitvallen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.

9 uur geleden
Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

11 uur geleden
AZ draait bij Excelsior in blessuretijd achterstand om in zege

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.

11 uur geleden
Ajax-aanwinst Zintsjenko valt direct geblesseerd uit

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard (4-1) geblesseerd en strompelde van het veld.

11 uur geleden