Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse voetbalster Cascarino mist WK door knieblessure

Franse voetbalster Cascarino mist WK door knieblessure

PARIJS (ANP) - Voetbalster Delphine Cascarino, een van de bepalende speelsters van Frankrijk, moet het WK aan zich voorbij laten gaan. Volgens haar club Olympique Lyon is de middenveldster, die ook als aanvalster kan spelen, enkele maanden uitgeschakeld met een knieblessure.

De 26-jarige Cascarino, ploeggenote van Daniëlle van de Donk, liep de blessure afgelopen weekend op in het duel met Paris Saint-Germain. Lyon verzekerde zich tegen concurrent PSG van de landstitel.

Meerdere speelsters van naam hebben zich moeten afmelden bij hun bondscoaches vanwege een knieblessure, onder wie de Engelse captain Leah Williamson. De Spaanse Alexia Putellas is al maanden uit de roulatie, maar hoopt het WK alsnog te halen.

Het WK in Australië en Nieuw-Zeeland begint op 20 juli. Frankrijk, dat wordt gecoacht door Hervé Renard, zit bij Jamaica, Brazilië en Panama in de poule. Op 23 juni is Jamaica de eerste tegenstander.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

6 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

8 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

9 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

10 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

11 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

11 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

11 uur geleden