Franse voetbalster Cascarino mist WK door knieblessure
PARIJS (ANP) - Voetbalster Delphine Cascarino, een van de bepalende speelsters van Frankrijk, moet het WK aan zich voorbij laten gaan. Volgens haar club Olympique Lyon is de middenveldster, die ook als aanvalster kan spelen, enkele maanden uitgeschakeld met een knieblessure.
De 26-jarige Cascarino, ploeggenote van Daniëlle van de Donk, liep de blessure afgelopen weekend op in het duel met Paris Saint-Germain. Lyon verzekerde zich tegen concurrent PSG van de landstitel.
Meerdere speelsters van naam hebben zich moeten afmelden bij hun bondscoaches vanwege een knieblessure, onder wie de Engelse captain Leah Williamson. De Spaanse Alexia Putellas is al maanden uit de roulatie, maar hoopt het WK alsnog te halen.
Het WK in Australië en Nieuw-Zeeland begint op 20 juli. Frankrijk, dat wordt gecoacht door Hervé Renard, zit bij Jamaica, Brazilië en Panama in de poule. Op 23 juni is Jamaica de eerste tegenstander.
Meer uit Voetbal
SOUTHAMPTON (ANP) - Coach Mikel Arteta was diep teleurgesteld na de blamage van Arsenal bij Southampton. De koploper van de Premier League werd in de kwartfinales van de FA Cup uitgeschakeld door Southampton, dat uitkomt op het tweede niveau.
2 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi heeft meteen gescoord in het gloednieuwe stadion van Inter Miami. Hij zorgde bij de openingswedstrijd in het Nu Stadium met een kopbal voor de 1-1 tegen Austin FC.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."
12 uur geledenMADRID (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft de voorsprong op Real Madrid vergroot tot 7 punten dankzij een zege bij Atlético Madrid. De Catalanen speelden de gehele tweede helft met een man meer na een rode kaart voor Nicolás González, maar de winnende treffer van Robert Lewandowski viel pas in de 87e minuut: 1-2.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax verliest de tweede plaats van de Eredivisie steeds verder uit het oog. De club ging onderuit in de thuiswedstrijd tegen FC Twente (1-2) en zakte naar de vijfde plaats. Bart van Rooij maakte in de 79e minuut op een fraaie manier het winnende doelpunt. Ramiz Zerrouki schoot FC Twente in de achttiende minuut op voorsprong en Wout Weghorst maakte in de 32e minuut gelijk.
13 uur geleden