Franse voetbalster Cascarino mist WK door knieblessure
PARIJS (ANP) - Voetbalster Delphine Cascarino, een van de bepalende speelsters van Frankrijk, moet het WK aan zich voorbij laten gaan. Volgens haar club Olympique Lyon is de middenveldster, die ook als aanvalster kan spelen, enkele maanden uitgeschakeld met een knieblessure.
De 26-jarige Cascarino, ploeggenote van Daniëlle van de Donk, liep de blessure afgelopen weekend op in het duel met Paris Saint-Germain. Lyon verzekerde zich tegen concurrent PSG van de landstitel.
Meerdere speelsters van naam hebben zich moeten afmelden bij hun bondscoaches vanwege een knieblessure, onder wie de Engelse captain Leah Williamson. De Spaanse Alexia Putellas is al maanden uit de roulatie, maar hoopt het WK alsnog te halen.
Het WK in Australië en Nieuw-Zeeland begint op 20 juli. Frankrijk, dat wordt gecoacht door Hervé Renard, zit bij Jamaica, Brazilië en Panama in de poule. Op 23 juni is Jamaica de eerste tegenstander.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
16 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
18 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
19 uur geleden