Franse voetballer Pavard was even buiten bewustzijn
MÜNCHEN (ANP) - De Franse voetballer Benjamin Pavard heeft onthuld dat hij dinsdag tijdens de wedstrijd tegen Duitsland "10 à 15 seconden" buiten bewustzijn is geweest. Hij viel weg nadat hij omver werd gekegeld door de Duitse speler Robin Gosens, zonder dat de scheidsrechter hiervoor floot.
"Het was een shock", zei Pavard. "Ik viel even helemaal weg. Gelukkig kwam ik snel weer bij mijn positieven en voelde ik me ook weer goed. Daarom kon ik verder spelen." Opvallend genoeg speelde de back het duel ook uit. Of hij in het volgende duel met Hongarije toestemming krijgt om te spelen is vooralsnog twijfelachtig.
Vanwege regelgeving van de UEFA is de medische staf van elk elftal verplicht uiterste voorzichtigheid te betrachten bij hoofdletsel. Het is daarom zeer twijfelachtig of Pavard het duel wel had mogen uitspelen.
Frankrijk won het duel in München met 1-0.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
7 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
9 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
10 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
12 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
14 uur geleden