Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse voetballer Benzema zet punt achter interlandcarrière

Franse voetballer Benzema zet punt achter interlandcarrière

MADRID (ANP) - De Franse voetballer Karim Benzema heeft zijn afscheid als international aangekondigd. De Gouden Bal-winnaar, die maandag 35 jaar werd, maakte het nieuws een dag na de door Frankrijk verloren WK-finale bekend via Twitter.

"Ik heb mijn best gedaan en de fouten gemaakt die nodig waren om te zijn waar ik nu ben en daar ben ik trots op", schreef Benzema op het sociale medium. "Ik heb mijn verhaal geschreven en het onze loopt ten einde."

Benzema speelde 97 interlands voor Frankrijk, waarin hij 37 doelpunten maakte. De spits van Real Madrid won vorig jaar met Frankrijk de Nations League. Hij werd lang niet geselecteerd vanwege zijn mogelijke betrokkenheid bij de afpersing van collega-international Mathieu Valbuena.

De aanvaller was geselecteerd voor het WK in Qatar, waar Frankrijk tweede werd na een verloren strafschoppenserie tegen Argentinië afgelopen zondag. Hij liep voor de eerste wedstrijd echter een spierblessure op en vertrok terug naar huis. Hij ging niet in op een uitnodiging van de Franse president Emmanuel Macron om terug te keren naar Qatar voor de finale.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

8 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

8 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

8 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

9 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

10 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

10 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

13 uur geleden