Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse voetballer Benzema zet punt achter interlandcarrière

Franse voetballer Benzema zet punt achter interlandcarrière

MADRID (ANP) - De Franse voetballer Karim Benzema heeft zijn afscheid als international aangekondigd. De Gouden Bal-winnaar, die maandag 35 jaar werd, maakte het nieuws een dag na de door Frankrijk verloren WK-finale bekend via Twitter.

"Ik heb mijn best gedaan en de fouten gemaakt die nodig waren om te zijn waar ik nu ben en daar ben ik trots op", schreef Benzema op het sociale medium. "Ik heb mijn verhaal geschreven en het onze loopt ten einde."

Benzema speelde 97 interlands voor Frankrijk, waarin hij 37 doelpunten maakte. De spits van Real Madrid won vorig jaar met Frankrijk de Nations League. Hij werd lang niet geselecteerd vanwege zijn mogelijke betrokkenheid bij de afpersing van collega-international Mathieu Valbuena.

De aanvaller was geselecteerd voor het WK in Qatar, waar Frankrijk tweede werd na een verloren strafschoppenserie tegen Argentinië afgelopen zondag. Hij liep voor de eerste wedstrijd echter een spierblessure op en vertrok terug naar huis. Hij ging niet in op een uitnodiging van de Franse president Emmanuel Macron om terug te keren naar Qatar voor de finale.

Meer uit Voetbal

NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

50 minuten geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

1 uur geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

1 uur geleden
Doelman Pasveer keert met zege terug bij Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Remko Pasveer is met een zege teruggekeerd bij Heracles Almelo. De van Ajax overgekomen doelman won met zijn nieuwe ploeg van Fortuna Sittard (2-1). Heracles is niet meer de nummer laatst van de Eredivisie en heeft 1 punt meer dan NAC Breda en Telstar.

1 uur geleden
PSV laat Feyenoord kansloos (3-0) en ziet landstitel al naderen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de strijd om de landstitel in de Eredivisie zondag van alle spanning ontdaan. Het elftal van trainer Peter Bosz rekende in eigen stadion overtuigend af met Feyenoord (3-0) en vergrootte de voorsprong op de nummer 2 uit Rotterdam met nog dertien speelronden te gaan tot 17 punten.

1 uur geleden
PSV vergroot enorme voorsprong nog verder met zege op Feyenoord

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie tegen Feyenoord eenvoudig gewonnen. De Eindhovenaren lieten de nummer 2 in het Philips Stadion met 3-0 kansloos. De eindstand was na zeventien minuten al bereikt.

2 uur geleden
Mbappé laat Real Madrid in tiende minuut blessuretijd ontsnappen

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid behoed voor puntenverlies tegen het laaggeklasseerde Rayo Vallecano. Hij benutte in de tiende minuut van de blessuretijd een strafschop (2-1). Real Madrid blijft tweede in La Liga, met een achterstand van 1 punt op FC Barcelona, dat zaterdag van Elche won (3-1).

2 uur geleden