Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse voetballer Benzema zet punt achter interlandcarrière

Franse voetballer Benzema zet punt achter interlandcarrière

MADRID (ANP) - De Franse voetballer Karim Benzema heeft zijn afscheid als international aangekondigd. De Gouden Bal-winnaar, die maandag 35 jaar werd, maakte het nieuws een dag na de door Frankrijk verloren WK-finale bekend via Twitter.

"Ik heb mijn best gedaan en de fouten gemaakt die nodig waren om te zijn waar ik nu ben en daar ben ik trots op", schreef Benzema op het sociale medium. "Ik heb mijn verhaal geschreven en het onze loopt ten einde."

Benzema speelde 97 interlands voor Frankrijk, waarin hij 37 doelpunten maakte. De spits van Real Madrid won vorig jaar met Frankrijk de Nations League. Hij werd lang niet geselecteerd vanwege zijn mogelijke betrokkenheid bij de afpersing van collega-international Mathieu Valbuena.

De aanvaller was geselecteerd voor het WK in Qatar, waar Frankrijk tweede werd na een verloren strafschoppenserie tegen Argentinië afgelopen zondag. Hij liep voor de eerste wedstrijd echter een spierblessure op en vertrok terug naar huis. Hij ging niet in op een uitnodiging van de Franse president Emmanuel Macron om terug te keren naar Qatar voor de finale.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

7 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

10 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

10 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

11 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

11 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

12 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

14 uur geleden