Franse voetbalclub PSG bindt ook Kimpembe
PARIJS (ANP) - De Franse voetbalclub Paris Saint-Germain heeft in navolging van Layvin Kurzawa ook Presnel Kimpembe langer aan zich weten te binden. De 24-jarige verdediger, international van het Franse elftal, verlengde zijn contract bij de topclub uit Parijs tot de zomer van 2024. Linksback Kurzawa (27) tekende onlangs al voor vier jaar bij.
Kimpembe komt uit de jeugdopleiding van PSG. Hij speelde inmiddels bijna 140 wedstrijden in de hoofdmacht van de club die al jarenlang de Franse competitie regeert. De centrumverdediger werd in 2015, 2016, 2018, 2019 en 2020 kampioen met PSG. Op zijn erelijst staan ook zes Franse bekers en twee keer de Supercup.
Kimpembe behoorde tot de Franse selectie op het gewonnen WK 2018 in Rusland. De verdediger speelde op de mondiale eindronde één wedstrijd, in de groepsfase tegen Denemarken.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
14 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.
18 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.
19 uur geleden