Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse voetbalbond wil met 2 bekerfinales seizoen hervatten

Franse voetbalbond wil met 2 bekerfinales seizoen hervatten

PARIJS (ANP/RTR) - Als het aan de Franse voetbalbond ligt, wordt het onderbroken seizoen in juni hervat met twee bekerfinales, zonder publiek. Eerst zouden Paris St. Germain en St. Etienne tegen elkaar moeten aantreden in de eindstrijd van het nationale bekertoernooi. Drie dagen later zouden dan PSG en Olympique Lyon aan de beurt zijn voor de finale van de Franse League Cup.

Als eerste datum wordt 13 juni genoemd, maar 20 juni is ook een optie. De hervatting van de Franse competitie staat voor 17 juni op de vernieuwde agenda, maar ook in Frankrijk moet eerst de overheid nog akkoord gaan in verband met de gezondheidsrisico's vanwege het coronavirus. "De ministers vellen het eindoordeel, maar de clubs en de liga's willen graag het seizoen uitspelen", liet voorzitter Noël Le Graët weten. "Dat wil de UEFA ook."

Grote publieksevenementen zijn zeker nog tot half juli verboden in Frankrijk.

Meer uit Voetbal

Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

17 minuten geleden
Voetbalsters Ajax verspelen koppositie tegen HERA United: 1-2

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.

20 minuten geleden
Nieuwkomers bezorgen FC Utrecht een punt in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).

24 minuten geleden
Ajax wil Japanner Sano overnemen van concurrent NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.

1 uur geleden
NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

1 uur geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

2 uur geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

2 uur geleden