Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse voetbalbond wil met 2 bekerfinales seizoen hervatten

Franse voetbalbond wil met 2 bekerfinales seizoen hervatten

PARIJS (ANP/RTR) - Als het aan de Franse voetbalbond ligt, wordt het onderbroken seizoen in juni hervat met twee bekerfinales, zonder publiek. Eerst zouden Paris St. Germain en St. Etienne tegen elkaar moeten aantreden in de eindstrijd van het nationale bekertoernooi. Drie dagen later zouden dan PSG en Olympique Lyon aan de beurt zijn voor de finale van de Franse League Cup.

Als eerste datum wordt 13 juni genoemd, maar 20 juni is ook een optie. De hervatting van de Franse competitie staat voor 17 juni op de vernieuwde agenda, maar ook in Frankrijk moet eerst de overheid nog akkoord gaan in verband met de gezondheidsrisico's vanwege het coronavirus. "De ministers vellen het eindoordeel, maar de clubs en de liga's willen graag het seizoen uitspelen", liet voorzitter Noël Le Graët weten. "Dat wil de UEFA ook."

Grote publieksevenementen zijn zeker nog tot half juli verboden in Frankrijk.

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

7 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

7 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

7 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

7 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

9 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

9 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

11 uur geleden