Franse verdediger Varane lijkt op tijd fit voor begin WK
PARIJS (ANP) - Verdediger Raphaël Varane lijkt op tijd fit voor de eerste wedstrijd van Frankrijk op het WK voetbal. Bondscoach Didier Deschamps zegt de terugkeer van zijn van een blessure herstellende speler niet te willen overhaasten, maar "hij voelt zich goed". Zijn ploeg begint het wereldkampioenschap in Qatar volgende week dinsdag tegen Australië en speelt daarna in de groepsfase nog tegen Denemarken en Tunesië.
Varane, die op 22 oktober geblesseerd was geraakt bij Manchester United, werkte maandag een lichte training af met de Franse ploeg. Ook deed hij verschillende loopoefeningen met onder anderen Real Madrid-aanvaller Karim Benzema. De spits was de afgelopen weken niet helemaal fit, maar ook voor hem zijn de vooruitzichten positief.
Het geblesseerd afhaken van verdediger Presnel Kimpembe van Paris Saint-Germain was maandag een nieuwe domper voor 'Les Bleus'. De middenvelders Paul Pogba (Juventus) en N'Golo Kanté (Chelsea) ontbraken vanwege blessures al in de selectie. Maandag werden verdediger Axel Disasi van AS Monaco en Borussia Mönchengladbach-aanvaller Marcus Thuram toegevoegd om de selectie compleet te maken.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
54 minuten geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
1 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
14 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
17 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
17 uur geleden