Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse verdediger Varane lijkt op tijd fit voor begin WK

Franse verdediger Varane lijkt op tijd fit voor begin WK

PARIJS (ANP) - Verdediger Raphaël Varane lijkt op tijd fit voor de eerste wedstrijd van Frankrijk op het WK voetbal. Bondscoach Didier Deschamps zegt de terugkeer van zijn van een blessure herstellende speler niet te willen overhaasten, maar "hij voelt zich goed". Zijn ploeg begint het wereldkampioenschap in Qatar volgende week dinsdag tegen Australië en speelt daarna in de groepsfase nog tegen Denemarken en Tunesië.

Varane, die op 22 oktober geblesseerd was geraakt bij Manchester United, werkte maandag een lichte training af met de Franse ploeg. Ook deed hij verschillende loopoefeningen met onder anderen Real Madrid-aanvaller Karim Benzema. De spits was de afgelopen weken niet helemaal fit, maar ook voor hem zijn de vooruitzichten positief.

Het geblesseerd afhaken van verdediger Presnel Kimpembe van Paris Saint-Germain was maandag een nieuwe domper voor 'Les Bleus'. De middenvelders Paul Pogba (Juventus) en N'Golo Kanté (Chelsea) ontbraken vanwege blessures al in de selectie. Maandag werden verdediger Axel Disasi van AS Monaco en Borussia Mönchengladbach-aanvaller Marcus Thuram toegevoegd om de selectie compleet te maken.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

1 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

1 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

2 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

2 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

3 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

3 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

3 uur geleden