Franse verdediger Le Normand krijgt Spaans paspoort
MADRID (ANP) - De Franse verdediger Robin Le Normand heeft de Spaanse nationaliteit verkregen, meldt het officiële staatsbulletin van de regering in Madrid. Daarmee is de weg vrij voor de 26-jarige speler van Real Sociedad om uit te komen voor de nationale voetbalploeg van Spanje.
Een bron binnen de Spaanse voetbalbond meldde al in februari aan persbureau AFP dat Le Normand de Spaanse nationaliteit had aangevraagd met het oog op een selectie voor de nationale ploeg. Verwacht wordt dat hij een oproep krijgt voor de Nations League Finals, het toernooi in juni in Nederland waarin Spanje in de halve finales Italië treft.
Le Normand speelde nooit voor de Franse nationale ploeg. Hij komt sinds 2016 uit voor Real Sociedad en heeft zich ontwikkeld tot een van de beste verdedigers in de Spaanse competitie. Eerder sprak hij nog de hoop uit voor Frankrijk te mogen uitkomen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
13 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
13 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
14 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
14 uur geleden