Franse verdediger Le Normand krijgt Spaans paspoort
MADRID (ANP) - De Franse verdediger Robin Le Normand heeft de Spaanse nationaliteit verkregen, meldt het officiële staatsbulletin van de regering in Madrid. Daarmee is de weg vrij voor de 26-jarige speler van Real Sociedad om uit te komen voor de nationale voetbalploeg van Spanje.
Een bron binnen de Spaanse voetbalbond meldde al in februari aan persbureau AFP dat Le Normand de Spaanse nationaliteit had aangevraagd met het oog op een selectie voor de nationale ploeg. Verwacht wordt dat hij een oproep krijgt voor de Nations League Finals, het toernooi in juni in Nederland waarin Spanje in de halve finales Italië treft.
Le Normand speelde nooit voor de Franse nationale ploeg. Hij komt sinds 2016 uit voor Real Sociedad en heeft zich ontwikkeld tot een van de beste verdedigers in de Spaanse competitie. Eerder sprak hij nog de hoop uit voor Frankrijk te mogen uitkomen.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.
5 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
7 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
8 uur geleden