Franse topper Lille - Paris SG eindigt in 0-0
LILLE (ANP) - De topper in de Franse competitie tussen koploper Lille OSC en landskampioen Paris Saint-Germain heeft geen doelpunten opgeleverd: 0-0. Daardoor bleef Lille aan kop, maar Olympique Lyon heeft nu evenveel punten vergaard. De nummer 2, op doelsaldo, versloeg Nice met 4-1. Paris SG staat op de derde plaats, met 1 punt minder dan de twee rivalen.
Bij PSG ontbraken onder anderen Neymar, Pablo Sarabia, Mauro Icardi, Abdou Diallo, Juan Bernat en Danilo Pereira. Kylian Mbappé, Julian Draxler en Mitchel Bakker fungeerden als invaller in de slotfase.
Bij Lille had oud-Ajacied Sven Botman een vertrouwde basisplaats. Hij speelt in de knock-outfase van de Europa League in februari met zijn huidige ploeg tegen zijn vroegere club uit Amsterdam.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
10 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
12 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
12 uur geleden