Franse topper Lille - Paris SG eindigt in 0-0
LILLE (ANP) - De topper in de Franse competitie tussen koploper Lille OSC en landskampioen Paris Saint-Germain heeft geen doelpunten opgeleverd: 0-0. Daardoor bleef Lille aan kop, maar Olympique Lyon heeft nu evenveel punten vergaard. De nummer 2, op doelsaldo, versloeg Nice met 4-1. Paris SG staat op de derde plaats, met 1 punt minder dan de twee rivalen.
Bij PSG ontbraken onder anderen Neymar, Pablo Sarabia, Mauro Icardi, Abdou Diallo, Juan Bernat en Danilo Pereira. Kylian Mbappé, Julian Draxler en Mitchel Bakker fungeerden als invaller in de slotfase.
Bij Lille had oud-Ajacied Sven Botman een vertrouwde basisplaats. Hij speelt in de knock-outfase van de Europa League in februari met zijn huidige ploeg tegen zijn vroegere club uit Amsterdam.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
23 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
27 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
30 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
2 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
2 uur geleden