Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse tennisser Humbert wint in Dubai ook zijn zesde finale

Franse tennisser Humbert wint in Dubai ook zijn zesde finale

DUBAI (ANP) - Ugo Humbert heeft het tennistoernooi van Dubai op zijn naam geschreven. De als vijfde geplaatste Fransman klopte in de finale ook Alexandr Boeblik uit Kazachstan (6-4 6-3). De 25-jarige Humbert vierde zijn tweede toernooizege van dit seizoen. Hij was vorige maand ook al de beste in Marseille.

Humbert rekende vrijdag in de halve finale af met Daniil Medvedev: 7-5 6-3. De Rus was als eerste geplaatst en won vorig jaar in Dubai. Humbert heeft nu zijn eerste zes finales als prof gewonnen. Dat lukte eerder alleen de Let Ernests Gulbis en Slowaak Martin Klizan.

De linkshandige Humbert versloeg Boeblik binnen anderhalf uur. Hij sloeg negen aces en verzilverde twee van zijn zes breakpunten. De Fransman won al zijn servicebeurten. Boeblik was als zevende geplaatst in Dubai. Hij hoefde zijn halve finale niet uit te spelen. De tennisser uit Kazachstan leidde vrijdag met 6-5 in de derde set toen zijn tegenstander Andrej Roeblev werd gediskwalificeerd. De Rus viel uit naar een lijnrechter en kreeg daarvoor een straf.

Roeblev beklaagde zich na het punt waarmee Boeblik de elfde game in de derde set binnenhaalde rechtstreeks bij een lijnrechter, die volgens hem een bal uit had moeten geven. Dat kwam hem op een diskwalificatie te staan.

De lijnrechter beweerde dat Roeblev in het Russisch tegen hem had gescholden. De Rus zelf hield vol dat hij in het Engels had gesproken en geen verwensingen had gebruikt. De tennisser probeerde scheidsrechter Miriam Bley en ATP-leidinggevende Roland Herfel te overtuigen om verder te spelen, maar die hadden hun beslissing genomen en kwamen daar niet op terug.

Meer uit Voetbal

Depay nog afwezig bij gelijkspel Corinthians in Copa Libertadores

MONTEVIDEO (ANP) - Memphis Depay wacht nog altijd op zijn rentree bij Corinthians. De geblesseerde topscorer aller tijden van Oranje ontbrak vrijdag in de selectie van zijn Braziliaanse club tijdens het 1-1-gelijkspel bij het Uruguayaanse Peñarol in de Copa Libertadores.

1 uur geleden
FC Utrecht klopt sc Heerenveen en treft Ajax in finale play-offs

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.

11 uur geleden
Club Brugge voor twintigste keer kampioen van België

GENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.

11 uur geleden
Ronaldo met Al-Nassr kampioen van Saudi-Arabië

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.

11 uur geleden
Noorwegen met Haaland en oud-Feyenoorders naar WK voetbal

OSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.

12 uur geleden
Ajax houdt met zege op Groningen hoop op Europees voetbal levend

VOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.

13 uur geleden
Verdediger Maguire niet met Engeland mee naar WK voetbal

LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.

15 uur geleden