Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse spits Benzema weer geblesseerd en dreigt WK te missen

Franse spits Benzema weer geblesseerd en dreigt WK te missen

DOHA (ANP) - De Franse spits Karim Benzema is vlak voor het WK in Qatar weer geblesseerd geraakt. De winnaar van de Gouden Bal ontbreekt volgens L'Équipe vrijwel zeker dinsdag in de eerste groepswedstrijd tegen Australië. De Franse krant meldt dat Benzema mogelijk zelfs het hele WK aan zich voorbij moet laten gaan.

De topscorer van Real Madrid tobt al enkele weken met fysieke problemen. Benzema sloot zaterdag in Doha aan bij de besloten groepstraining van de Fransen. Volgens diverse media raakte de 34-jarige spits echter opnieuw geblesseerd. Zijn deelname aan het WK is "zeer onzeker", aldus L'Équipe.

De Franse bondscoach Didier Deschamps zag in de aanloop naar het WK al heel wat basisspelers afhaken vanwege blessures. Onder anderen Paul Pogba, N'Golo Kanté, Presnel Kimpembe en ook Christopher Nkunku vielen weg bij de titelverdediger.

Messi en Ronaldo wel op tijd fit

Twee andere grote sterren, Lionel Messi en Cristiano Ronaldo, lijken wel op tijd fit voor het WK. De 35-jarige Argentijn trainde zaterdag weliswaar opnieuw apart van de groep met een fysiotherapeut, maar alles wijst erop dat Messi dinsdag kan meedoen tegen Saudi-Arabië. Ronaldo was van de partij op de eerste groepstraining van Portugal in Qatar. De 37-jarige aanvaller van Manchester United had donderdag in Lissabon de oefeninterland tegen Nigeria (4-0) overgeslagen vanwege maagproblemen.

Ronaldo begint aan zijn vijfde en vermoedelijk laatste WK. Portugal start het toernooi donderdag tegen Ghana. Ronaldo raakte deze week in opspraak vanwege een interview waarin hij forse kritiek uitte op zijn club Manchester United en trainer Erik ten Hag.

Meer uit Voetbal

Arsenal na krappe zege op Burnley dicht bij Engelse titel

LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.

5 uur geleden
Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

8 uur geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

8 uur geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

9 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

10 uur geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

10 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

10 uur geleden