Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse spits Benzema weer geblesseerd en dreigt WK te missen

Franse spits Benzema weer geblesseerd en dreigt WK te missen

DOHA (ANP) - De Franse spits Karim Benzema is vlak voor het WK in Qatar weer geblesseerd geraakt. De winnaar van de Gouden Bal ontbreekt volgens L'Équipe vrijwel zeker dinsdag in de eerste groepswedstrijd tegen Australië. De Franse krant meldt dat Benzema mogelijk zelfs het hele WK aan zich voorbij moet laten gaan.

De topscorer van Real Madrid tobt al enkele weken met fysieke problemen. Benzema sloot zaterdag in Doha aan bij de besloten groepstraining van de Fransen. Volgens diverse media raakte de 34-jarige spits echter opnieuw geblesseerd. Zijn deelname aan het WK is "zeer onzeker", aldus L'Équipe.

De Franse bondscoach Didier Deschamps zag in de aanloop naar het WK al heel wat basisspelers afhaken vanwege blessures. Onder anderen Paul Pogba, N'Golo Kanté, Presnel Kimpembe en ook Christopher Nkunku vielen weg bij de titelverdediger.

Messi en Ronaldo wel op tijd fit

Twee andere grote sterren, Lionel Messi en Cristiano Ronaldo, lijken wel op tijd fit voor het WK. De 35-jarige Argentijn trainde zaterdag weliswaar opnieuw apart van de groep met een fysiotherapeut, maar alles wijst erop dat Messi dinsdag kan meedoen tegen Saudi-Arabië. Ronaldo was van de partij op de eerste groepstraining van Portugal in Qatar. De 37-jarige aanvaller van Manchester United had donderdag in Lissabon de oefeninterland tegen Nigeria (4-0) overgeslagen vanwege maagproblemen.

Ronaldo begint aan zijn vijfde en vermoedelijk laatste WK. Portugal start het toernooi donderdag tegen Ghana. Ronaldo raakte deze week in opspraak vanwege een interview waarin hij forse kritiek uitte op zijn club Manchester United en trainer Erik ten Hag.

Meer uit Voetbal

Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

5 uur geleden
Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

16 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

17 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

17 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

17 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

17 uur geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

17 uur geleden