Franse spits Benzema weer geblesseerd en dreigt WK te missen
DOHA (ANP) - De Franse spits Karim Benzema is vlak voor het WK in Qatar weer geblesseerd geraakt. De winnaar van de Gouden Bal ontbreekt volgens L'Équipe vrijwel zeker dinsdag in de eerste groepswedstrijd tegen Australië. De Franse krant meldt dat Benzema mogelijk zelfs het hele WK aan zich voorbij moet laten gaan.
De topscorer van Real Madrid tobt al enkele weken met fysieke problemen. Benzema sloot zaterdag in Doha aan bij de besloten groepstraining van de Fransen. Volgens diverse media raakte de 34-jarige spits echter opnieuw geblesseerd. Zijn deelname aan het WK is "zeer onzeker", aldus L'Équipe.
De Franse bondscoach Didier Deschamps zag in de aanloop naar het WK al heel wat basisspelers afhaken vanwege blessures. Onder anderen Paul Pogba, N'Golo Kanté, Presnel Kimpembe en ook Christopher Nkunku vielen weg bij de titelverdediger.
Messi en Ronaldo wel op tijd fit
Twee andere grote sterren, Lionel Messi en Cristiano Ronaldo, lijken wel op tijd fit voor het WK. De 35-jarige Argentijn trainde zaterdag weliswaar opnieuw apart van de groep met een fysiotherapeut, maar alles wijst erop dat Messi dinsdag kan meedoen tegen Saudi-Arabië. Ronaldo was van de partij op de eerste groepstraining van Portugal in Qatar. De 37-jarige aanvaller van Manchester United had donderdag in Lissabon de oefeninterland tegen Nigeria (4-0) overgeslagen vanwege maagproblemen.
Ronaldo begint aan zijn vijfde en vermoedelijk laatste WK. Portugal start het toernooi donderdag tegen Ghana. Ronaldo raakte deze week in opspraak vanwege een interview waarin hij forse kritiek uitte op zijn club Manchester United en trainer Erik ten Hag.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
8 minuten geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
44 minuten geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
50 minuten geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
1 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
3 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
4 uur geleden