Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse spits Benzema: ik ben 100 procent klaar om te spelen

Franse spits Benzema: ik ben 100 procent klaar om te spelen

PARIJS (ANP/DPA) - Voetballer Karim Benzema is definitief fit voor de eerste EK-wedstrijd van Frankrijk tegen Duitsland van dinsdag. "Zaterdag heb ik weer meegedaan met de training. Na afloop had ik geen pijn of klachten. Ik ben dus 100 procent klaar om te spelen", zei de spits van Real Madrid tegen de Franse zender Téléfoot.

De 33-jarige Benzema, die dit jaar na een afwezigheid van vijf jaar is teruggekeerd in de selectie van Frankrijk, raakte afgelopen week in een oefenduel met Bulgarije geblesseerd aan een knie.

Bondscoach Didier Deschamps van de wereldkampioenen had al laten weten dat de blessure meeviel en de Franse bond had gemeld dat het optreden van Benzema in de eerste wedstrijd niet ter discussie stond. "We hebben nog twee trainingen tot aan de wedstrijd van dinsdag, dus dat moet geen probleem zijn", zei de bondscoach.

Frankrijk en Duitsland spelen dinsdagavond in München tegen elkaar.

Meer uit Voetbal

Malen scoort opnieuw voor AS Roma maar verliest van Como

COMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.

52 minuten geleden
Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

2 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

2 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

4 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

4 uur geleden
Feyenoord buigt achterstand tegen Excelsior om in zege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.

4 uur geleden