Franse spits Benzema: ik ben 100 procent klaar om te spelen
PARIJS (ANP/DPA) - Voetballer Karim Benzema is definitief fit voor de eerste EK-wedstrijd van Frankrijk tegen Duitsland van dinsdag. "Zaterdag heb ik weer meegedaan met de training. Na afloop had ik geen pijn of klachten. Ik ben dus 100 procent klaar om te spelen", zei de spits van Real Madrid tegen de Franse zender Téléfoot.
De 33-jarige Benzema, die dit jaar na een afwezigheid van vijf jaar is teruggekeerd in de selectie van Frankrijk, raakte afgelopen week in een oefenduel met Bulgarije geblesseerd aan een knie.
Bondscoach Didier Deschamps van de wereldkampioenen had al laten weten dat de blessure meeviel en de Franse bond had gemeld dat het optreden van Benzema in de eerste wedstrijd niet ter discussie stond. "We hebben nog twee trainingen tot aan de wedstrijd van dinsdag, dus dat moet geen probleem zijn", zei de bondscoach.
Frankrijk en Duitsland spelen dinsdagavond in München tegen elkaar.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
5 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
23 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
1 dag geleden