Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse spits Benzema: ik ben 100 procent klaar om te spelen

Franse spits Benzema: ik ben 100 procent klaar om te spelen

PARIJS (ANP/DPA) - Voetballer Karim Benzema is definitief fit voor de eerste EK-wedstrijd van Frankrijk tegen Duitsland van dinsdag. "Zaterdag heb ik weer meegedaan met de training. Na afloop had ik geen pijn of klachten. Ik ben dus 100 procent klaar om te spelen", zei de spits van Real Madrid tegen de Franse zender Téléfoot.

De 33-jarige Benzema, die dit jaar na een afwezigheid van vijf jaar is teruggekeerd in de selectie van Frankrijk, raakte afgelopen week in een oefenduel met Bulgarije geblesseerd aan een knie.

Bondscoach Didier Deschamps van de wereldkampioenen had al laten weten dat de blessure meeviel en de Franse bond had gemeld dat het optreden van Benzema in de eerste wedstrijd niet ter discussie stond. "We hebben nog twee trainingen tot aan de wedstrijd van dinsdag, dus dat moet geen probleem zijn", zei de bondscoach.

Frankrijk en Duitsland spelen dinsdagavond in München tegen elkaar.

Meer uit Voetbal

Ajax bevestigt komst van linksback Zintsjenko

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.

1 uur geleden
Voetbalsters Ajax verspelen koppositie tegen HERA United: 1-2

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.

1 uur geleden
Nieuwkomers bezorgen FC Utrecht een punt in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).

1 uur geleden
Ajax wil Japanner Sano overnemen van concurrent NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.

2 uur geleden
NEC haalt middenvelder Hansen-Aarøen naar Nijmegen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.

3 uur geleden
Aston Villa verliest van tien man Brentford, ManUnited wint nipt

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.

3 uur geleden
PSV-trainer Bosz verlengt aflopend contract met twee jaar

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.

3 uur geleden