Franse ploeggenoot Depay besmet met coronavirus
LYON (ANP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft weer een international zien afhaken als gevolg van besmetting met het coronavirus. Na Paul Pogba en Tanguy Ndombele testte ook Houssem Aouar positief. De 22-jarige Aouar was voor het eerst opgeroepen voor de nationale ploeg, maar hij zit voorlopig in isolatie. Hij vertoont geen symptomen van de ziekte.
Aouar werd donderdag net als al zijn ploeggenoten van Olympique Lyon getest. Kort voor de aftrap van de competitiewedstrijd tegen Dijon maakte Lyon bekend dat de aanvallende middenvelder besmet blijkt te zijn. Volgens Lyon is dat buiten de club gebeurd. Aouar miste niet alleen het duel met Dijon, maar hij moest zich bij Deschamps ook afmelden voor de wedstrijden in de Nations League tegen Zweden en Kroatië.
Volgens Lyon, de club van de Oranje-internationals Memphis Depay en Kenny Tete, kan Aouar vermoedelijk over tien tot vijftien dagen weer aansluiten bij de groepstraining.
Meer uit Voetbal
FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
20 minuten geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
1 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - West Ham United dreigt na veertien jaar uit de Premier League te degraderen. Het elftal van trainer Nuno Espírito Santo ging met 3-1 onderuit bij Newcastle United. West Ham blijft achttiende met een achterstand van 2 punten op Tottenham Hotspur, dat dinsdag bij Chelsea op bezoek gaat. Na dat duel staat nog één speelronde op het programma.
1 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/RTR) - Neymar is zondag in de Braziliaanse voetbalcompetitie de dupe geworden van een fout van de vierde official. De aanvaller van Santos werd in de met 3-0 verloren thuiswedstrijd tegen Coritiba gewisseld, terwijl eigenlijk een ploeggenoot van hem naar de kant had gemoeten.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts, directeur voetbalzaken van AZ, is benoemd tot ereburger van Alkmaar. Dat gebeurde na de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen tegen NAC Breda. Huiberts was bij AZ elf seizoenen eindverantwoordelijk voor de voetbaltechnische zaken. Hij speelde zelf ook voor de club.
2 uur geledenSPIESEN-ELVERSBERG (ANP/DPA) - SV Elversberg is naar de Bundesliga gepromoveerd. De club uit Saarland won op de laatste speeldag op het tweede niveau met 3-0 van het al gedegradeerde Preussen Münster.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ramiz Zerrouki wil niet meer terug naar Feyenoord. Dat zei de middenvelder na de laatste wedstrijd van FC Twente bij PSV. Zerrouki speelde dit seizoen op huurbasis voor Twente en heeft bij Feyenoord nog een contract tot de zomer van 2027.
4 uur geleden