Franse ploeggenoot Depay besmet met coronavirus
LYON (ANP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft weer een international zien afhaken als gevolg van besmetting met het coronavirus. Na Paul Pogba en Tanguy Ndombele testte ook Houssem Aouar positief. De 22-jarige Aouar was voor het eerst opgeroepen voor de nationale ploeg, maar hij zit voorlopig in isolatie. Hij vertoont geen symptomen van de ziekte.
Aouar werd donderdag net als al zijn ploeggenoten van Olympique Lyon getest. Kort voor de aftrap van de competitiewedstrijd tegen Dijon maakte Lyon bekend dat de aanvallende middenvelder besmet blijkt te zijn. Volgens Lyon is dat buiten de club gebeurd. Aouar miste niet alleen het duel met Dijon, maar hij moest zich bij Deschamps ook afmelden voor de wedstrijden in de Nations League tegen Zweden en Kroatië.
Volgens Lyon, de club van de Oranje-internationals Memphis Depay en Kenny Tete, kan Aouar vermoedelijk over tien tot vijftien dagen weer aansluiten bij de groepstraining.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
1 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
3 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
4 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
6 uur geleden