Franse nationale voetbalploeg nog zonder herstelde Mbappé
PARIJS (ANP) - De voetballers van het Franse nationale elftal moeten het in de aanstaande twee Nations League-duels nog doen zonder hun aanvoerder Kylian Mbappé. Hoewel de 25-jarige aanvaller hersteld is van zijn dijbeenblessure, wil bondscoach Didier Deschamps volgende week "geen enkel risico" met hem nemen.
De aanvaller komt na jaren bij Paris Saint-Germain te hebben gespeeld sinds dit seizoen uit voor Real Madrid. De ster maakte in tien wedstrijden zeven doelpunten voor zijn Spaanse club. Na de blessure op 24 september tegen Deportivo Alavés, speelde de spits woensdag in de Champions League-wedstrijd tegen LOSC Lille voor het eerst weer. In de 33 minuten die hij binnen de lijnen stond, kon hij verlies (1-0) voor zijn nieuwe club niet voorkomen.
Christopher Nkunku (Chelsea) vervangt Mbappé op 10 en 14 oktober tijdens de interlands tegen Israël en België. Deschamps en Les Bleus moeten het voortaan stellen zonder Antoine Griezmann (Atlético Madrid). De 33-jarige aanvaller kondigde maandag na 137 wedstrijden zijn interlandpensioen aan. Frankrijk verloor de eerste wedstrijd in de Nations League thuis met 3-1 van Italië, daarna werd met 2-0 van de Belgen gewonnen.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.
51 minuten geledenMADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.
51 minuten geledenZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
22 uur geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
22 uur geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
1 dag geleden