Franse media: technisch directeur Leonardo weg bij PSG
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain neemt afscheid van technisch directeur Leonardo. Ook de toekomst van trainer Mauricio Pochettino bij de kampioen van Frankrijk is onzeker. Dat melden verschillende media in Frankrijk. PSG heeft het nieuws nog niet bevestigd.
Leonardo zou zaterdag vlak voor het gewonnen duel met Metz (5-0) te horen hebben gekregen dat hij de club uit Parijs moet verlaten. Daarom bekeek de Braziliaan die wedstrijd niet meer vanaf de tribune.
Luis Campos zou Leonardo moeten vervangen. De Portugees was eerder succesvol bij AS Monaco en Lille en is een goede bekende van Kylian Mbappé die zaterdag zijn aflopende contract met drie jaar verlengde. De sterspeler stond in de belangstelling van Real Madrid.
Leonardo en trainer Pochettino zouden verantwoordelijk worden gehouden voor de tegenvallende prestaties in de Champions League. PSG werd dit seizoen al in de achtste finales uitgeschakeld door Real Madrid
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is kort voor aanvang van het WK voetbal een plaats gezakt op de wereldranglijst. Oranje daalde op de donderdag officieel uitgebrachte ranking van de FIFA van de zevende naar de achtste plaats. Marokko heeft de ploeg van bondscoach Ronald Koeman ingehaald en bezet nu de zevende plaats.
2 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers heeft coach Rob Edwards ontslagen. De club degradeerde afgelopen seizoen onder zijn leiding uit de Premier League.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe coach van Go Ahead Eagles. De 54-jarige trainer volgt Melvin Boel op, die na een seizoen moest vertrekken bij de club uit Deventer. Oosting tekent een contract voor twee seizoenen.
3 uur geledenBOGOTÁ (ANP/RTR) - Het voetbalelftal van Haïti heeft op het laatste moment het WK-tenue aangepast. Wereldvoetbalbond FIFA had aanpassingen geëist, omdat op het shirt een oorlogsscène uit de onafhankelijkheidsoorlog te zien was, zo meldde fabrikant Saeta.
5 uur geledenORLANDO (ANP) - Anthony Gordon heeft Engeland naar een ruime oefenzege geleid tegen Costa Rica, een dag voor de start van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. In Orlando won het team van bondscoach Thomas Tuchel met 3-0.
6 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico is "zeer goed voorbereid" op het WK voetbal in eigen land. Dat zei bondscoach Javier Aguirre (67) van het Mexicaanse elftal een dag voor de openingsceremonie bij een persconferentie in het Mexico City Stadium.
17 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino (56) voorspelt "een spectaculair WK" waarvan de winnaar moeilijk te voorspellen is. De FIFA-voorzitter keek bij een persconferentie in Mexico-Stad vooruit naar het 23e WK. Op donderdag is in het Mexico City Stadium de openingsceremonie. Daarna wordt om 21.00 uur (Nederlandse tijd) de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika gespeeld.
17 uur geleden