Franse media: technisch directeur Leonardo weg bij PSG
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain neemt afscheid van technisch directeur Leonardo. Ook de toekomst van trainer Mauricio Pochettino bij de kampioen van Frankrijk is onzeker. Dat melden verschillende media in Frankrijk. PSG heeft het nieuws nog niet bevestigd.
Leonardo zou zaterdag vlak voor het gewonnen duel met Metz (5-0) te horen hebben gekregen dat hij de club uit Parijs moet verlaten. Daarom bekeek de Braziliaan die wedstrijd niet meer vanaf de tribune.
Luis Campos zou Leonardo moeten vervangen. De Portugees was eerder succesvol bij AS Monaco en Lille en is een goede bekende van Kylian Mbappé die zaterdag zijn aflopende contract met drie jaar verlengde. De sterspeler stond in de belangstelling van Real Madrid.
Leonardo en trainer Pochettino zouden verantwoordelijk worden gehouden voor de tegenvallende prestaties in de Champions League. PSG werd dit seizoen al in de achtste finales uitgeschakeld door Real Madrid
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
22 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
23 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
1 dag geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
1 dag geleden