Franse media: technisch directeur Leonardo weg bij PSG
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain neemt afscheid van technisch directeur Leonardo. Ook de toekomst van trainer Mauricio Pochettino bij de kampioen van Frankrijk is onzeker. Dat melden verschillende media in Frankrijk. PSG heeft het nieuws nog niet bevestigd.
Leonardo zou zaterdag vlak voor het gewonnen duel met Metz (5-0) te horen hebben gekregen dat hij de club uit Parijs moet verlaten. Daarom bekeek de Braziliaan die wedstrijd niet meer vanaf de tribune.
Luis Campos zou Leonardo moeten vervangen. De Portugees was eerder succesvol bij AS Monaco en Lille en is een goede bekende van Kylian Mbappé die zaterdag zijn aflopende contract met drie jaar verlengde. De sterspeler stond in de belangstelling van Real Madrid.
Leonardo en trainer Pochettino zouden verantwoordelijk worden gehouden voor de tegenvallende prestaties in de Champions League. PSG werd dit seizoen al in de achtste finales uitgeschakeld door Real Madrid
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Vitesse mag volgend seizoen deelnemen aan de eerste divisie en mag de voetbaljaargang 2026-2027 sowieso afmaken. Dat heeft de KNVB aan het ANP verzekerd. Dit vloeit voort uit een besluit van de algemene vergadering betaald voetbal (AVBV) om de voortgang van competities beter te waarborgen als er juridische procedures over het intrekken van licenties lopen. De licentie wordt in de toekomst pas ingetrokken nadat het dan lopende seizoen voorbij is.
7 minuten geledenROME (ANP) - AS Roma heeft Donyell Malen definitief overgenomen van Aston Villa. De 27-jarige international heeft in de Italiaanse hoofdstad een contract getekend tot 30 juni 2030.
8 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Assistent-trainer Pepijn Lijnders vertrekt na één seizoen bij Manchester City. Dat meldt de nummer 2 van de Premier League, nadat vorige week bekend was geworden dat trainer Pep Guardiola na tien seizoenen afscheid neemt van City.
22 minuten geledenZEIST (ANP) - Peter Bosz, Dick Schreuder en Anthony Correia zijn de genomineerden voor de Rinus Michels Award voor beste coach van het Eredivisieseizoen. Bosz, die de prijs de afgelopen twee seizoenen won, werd voor de derde keer op rij kampioen met PSV. Schreuder hielp NEC in zijn debuutseizoen naar de derde plaats en kwalificatie voor de voorronden van de Champions League. Correia verzekerde zich met het gepromoveerde Telstar van directe handhaving.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Belg Dévy Rigaux is de nieuwe technisch directeur van Feyenoord. De nummer 2 van de Eredivisie heeft de komst van de 38-jarige Rigaux van Club Brugge dinsdag afgerond.
6 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Fortuna Düsseldorf heeft sportief directeur Sven Mislintat ontslagen. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet na nog geen half jaar vertrekken, nadat de club uit Düsseldorf is gedegradeerd naar het derde niveau in Duitsland.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Verdediger Takehiro Tomiyasu heeft afscheid genomen van Ajax. De 27-jarige Japanner kwam afgelopen winter transfervrij naar de club uit Amsterdam en tekende een contract voor een half seizoen. Door blessures droeg hij slechts negen keer het shirt van Ajax.
7 uur geleden