Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse media: Paris Saint-Germain dicht bij akkoord met Messi

Franse media: Paris Saint-Germain dicht bij akkoord met Messi

PARIJS (ANP) - Lionel Messi lijkt zijn loopbaan voort te zetten bij Paris Saint-Germain. Volgens diverse Franse media zijn de onderhandelingen over een tweejarig contract, met een optie voor nog een seizoen, in een gevorderd stadium. De kapitale deal zou dit weekeinde al afgerond kunnen zijn.

Messi (34) kreeg donderdag te horen dat hij na ruim 20 jaar zijn grote liefde FC Barcelona moest verlaten. De Spaanse club kan de Argentijnse sterspeler niet meer betalen. Beide partijen hadden volgens de club van trainer Ronald Koeman nog wel een akkoord bereikt over een nieuw contract, maar koepelorganisatie La Liga weigerde toestemming te verlenen gezien de enorme schuldenlast van Barça.

Messi is nu transfervrij en kan naar verluidt bij PSG per jaar circa 40 miljoen euro gaan verdienen. Als het tot een akkoord komt, wordt hij bij de kapitaalkrachtige club herenigd met de Braziliaanse aanvaller Neymar, met wie hij bij Barcelona jarenlang een trefzeker koppel vormde.

Paris SG legde eerder deze zomer middenvelder Georginio Wijnaldum (ex-Liverpool), verdediger Sergio Ramos (ex-Real Madrid) en doelman Gianluigi Donnarumma (ex-AC Milan) vast. Zij kwamen allemaal transfervrij naar de Parijse club, die ook nog flankspeler Achraf Hakimi (ex-Internazionale) aantrok. Voor de Marokkaanse international betaalde PSG naar verluidt een bedrag van circa 60 miljoen euro.

Droomvoorhoede

Met de komst van Messi krijgt de Franse topclub een droomvoorhoede, met Neymar en de Franse sterspeler Kylian Mbappé als de andere twee aanvallers. Coach Mauricio Pochettino, een landgenoot van Messi, wilde vrijdag in zijn voorbeschouwing op de eerste competitiewedstrijd zaterdag tegen het gepromoveerde Troyes nog niet veel kwijt over de mogelijke entree van de zesvoudige wereldvoetballer van het jaar. "Hij is een optie en daar wordt door de clubleiding naar gekeken", gaf Pochettino nog wel toe.

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

3 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

3 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

4 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

6 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

6 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

13 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

15 uur geleden