Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse media: Paris Saint-Germain dicht bij akkoord met Messi

Franse media: Paris Saint-Germain dicht bij akkoord met Messi

PARIJS (ANP) - Lionel Messi lijkt zijn loopbaan voort te zetten bij Paris Saint-Germain. Volgens diverse Franse media zijn de onderhandelingen over een tweejarig contract, met een optie voor nog een seizoen, in een gevorderd stadium. De kapitale deal zou dit weekeinde al afgerond kunnen zijn.

Messi (34) kreeg donderdag te horen dat hij na ruim 20 jaar zijn grote liefde FC Barcelona moest verlaten. De Spaanse club kan de Argentijnse sterspeler niet meer betalen. Beide partijen hadden volgens de club van trainer Ronald Koeman nog wel een akkoord bereikt over een nieuw contract, maar koepelorganisatie La Liga weigerde toestemming te verlenen gezien de enorme schuldenlast van Barça.

Messi is nu transfervrij en kan naar verluidt bij PSG per jaar circa 40 miljoen euro gaan verdienen. Als het tot een akkoord komt, wordt hij bij de kapitaalkrachtige club herenigd met de Braziliaanse aanvaller Neymar, met wie hij bij Barcelona jarenlang een trefzeker koppel vormde.

Paris SG legde eerder deze zomer middenvelder Georginio Wijnaldum (ex-Liverpool), verdediger Sergio Ramos (ex-Real Madrid) en doelman Gianluigi Donnarumma (ex-AC Milan) vast. Zij kwamen allemaal transfervrij naar de Parijse club, die ook nog flankspeler Achraf Hakimi (ex-Internazionale) aantrok. Voor de Marokkaanse international betaalde PSG naar verluidt een bedrag van circa 60 miljoen euro.

Droomvoorhoede

Met de komst van Messi krijgt de Franse topclub een droomvoorhoede, met Neymar en de Franse sterspeler Kylian Mbappé als de andere twee aanvallers. Coach Mauricio Pochettino, een landgenoot van Messi, wilde vrijdag in zijn voorbeschouwing op de eerste competitiewedstrijd zaterdag tegen het gepromoveerde Troyes nog niet veel kwijt over de mogelijke entree van de zesvoudige wereldvoetballer van het jaar. "Hij is een optie en daar wordt door de clubleiding naar gekeken", gaf Pochettino nog wel toe.

Meer uit Voetbal

Coach Slot beslist na gesprek of Salah terugkeert bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.

6 minuten geleden
Middenvelder Taylor twijfelgeval voor duel van Ajax met Feyenoord

AMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."

26 minuten geleden
Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

9 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

12 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

12 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

14 uur geleden
AZ boekt tegen FC Drita derde zege in Conference League

PRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.

14 uur geleden