Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse media: Paris Saint-Germain dicht bij akkoord met Messi

Franse media: Paris Saint-Germain dicht bij akkoord met Messi

PARIJS (ANP) - Lionel Messi lijkt zijn loopbaan voort te zetten bij Paris Saint-Germain. Volgens diverse Franse media zijn de onderhandelingen over een tweejarig contract, met een optie voor nog een seizoen, in een gevorderd stadium. De kapitale deal zou dit weekeinde al afgerond kunnen zijn.

Messi (34) kreeg donderdag te horen dat hij na ruim 20 jaar zijn grote liefde FC Barcelona moest verlaten. De Spaanse club kan de Argentijnse sterspeler niet meer betalen. Beide partijen hadden volgens de club van trainer Ronald Koeman nog wel een akkoord bereikt over een nieuw contract, maar koepelorganisatie La Liga weigerde toestemming te verlenen gezien de enorme schuldenlast van Barça.

Messi is nu transfervrij en kan naar verluidt bij PSG per jaar circa 40 miljoen euro gaan verdienen. Als het tot een akkoord komt, wordt hij bij de kapitaalkrachtige club herenigd met de Braziliaanse aanvaller Neymar, met wie hij bij Barcelona jarenlang een trefzeker koppel vormde.

Paris SG legde eerder deze zomer middenvelder Georginio Wijnaldum (ex-Liverpool), verdediger Sergio Ramos (ex-Real Madrid) en doelman Gianluigi Donnarumma (ex-AC Milan) vast. Zij kwamen allemaal transfervrij naar de Parijse club, die ook nog flankspeler Achraf Hakimi (ex-Internazionale) aantrok. Voor de Marokkaanse international betaalde PSG naar verluidt een bedrag van circa 60 miljoen euro.

Droomvoorhoede

Met de komst van Messi krijgt de Franse topclub een droomvoorhoede, met Neymar en de Franse sterspeler Kylian Mbappé als de andere twee aanvallers. Coach Mauricio Pochettino, een landgenoot van Messi, wilde vrijdag in zijn voorbeschouwing op de eerste competitiewedstrijd zaterdag tegen het gepromoveerde Troyes nog niet veel kwijt over de mogelijke entree van de zesvoudige wereldvoetballer van het jaar. "Hij is een optie en daar wordt door de clubleiding naar gekeken", gaf Pochettino nog wel toe.

Meer uit Voetbal

Trump: FIFA wil 75 miljoen dollar bijdragen aan voetbal in Gaza

WASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.

2 uur geleden
Tot twee jaar cel geëist tegen voetbalfans Senegal op Afrika Cup

RABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.

2 uur geleden
Lagsir (22) stopt als profvoetballer na zware knieblessures

ZWOLLE (ANP) - Samir Lagsir neemt afscheid als profvoetballer. De 22-jarige aanvaller van PEC Zwolle voelt dat hij niet volledig meer is hersteld van twee zware knieblessures.

5 uur geleden
Trainer Verberne definitief weg bij FC Eindhoven na beenbreuk

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Maurice Verberne keert niet meer terug bij FC Eindhoven. De huidige nummer 14 van de eerste divisie maakt het seizoen af met Jan Poortvliet. Het is nog niet bekend hoe de technische staf voor het komende seizoen eruitziet.

7 uur geleden
Oranje-international Frimpong nadert rentree bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Oranje-international Jeremie Frimpong nadert zijn rentree bij Liverpool. De rechtervleugelverdediger liep eind vorige maand een spierblessure op in de Champions League-wedstrijd tegen FK Qarabag, waarna werd verwacht dat hij enkele weken zou moeten missen. "We hopen dat hij volgende week (tegen West Ham United) weer kan spelen. Dan moet wel alles gaan zoals gepland", zei trainer Arne Slot tijdens zijn persconferentie voor het competitieduel met Nottingham Forest van zondag.

8 uur geleden
AZ-trainer Echteld blij met terugkeer 'sterkhouders' voor FC Noah

JEREVAN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld is blij dat hij donderdag voor het uitduel met het Armeense FC Noah in de tussenronde van de Conference League weer een beroep kan doen op Kees Smit, Sven Mijnans en Mexx Meerdink. "Dat is natuurlijk fantastisch voor ons. Het zijn natuurlijk de sterkhouders", zei de coach woensdag.

22 uur geleden
Gordon helpt Newcastle met vier treffers aan 6-1-zege bij Qarabag

BAKOE (ANP) - Newcastle United heeft een zeer ruime zege geboekt in de eerste wedstrijd van de tussenronde van de Champions League bij FK Qarabag. De nummer 10 van Engeland won met 6-1 in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan. Anthony Gordon was nog voor rust goed voor vier doelpunten.

22 uur geleden