Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse doelman Lloris evenaart op WK recordinternational Thuram

Franse doelman Lloris evenaart op WK recordinternational Thuram

DOHA (ANP) - Hugo Lloris begint zondag in de achtste finale van het WK tegen Polen aan zijn 142e interland voor het Franse voetbalelftal. De 35-jarige doelman komt daarmee op gelijke hoogte met recordinternational Lilian Thuram. De rechtsback was international van 1994 tot 2008.

Lloris, die uitkomt voor Tottenham Hotspur, debuteerde eind 2008 in de nationale ploeg, enkele maanden nadat Thuram na het EK zijn interlandcarrière had beëindigd. Lloris werd al snel de nummer 1 onder de lat bij 'Les Bleus' en is ook al jaren aanvoerder. Vier jaar geleden veroverde Lloris met Frankrijk de wereldtitel.

Als Frankrijk van Polen wint, kan Lloris zaterdag alleen aan kop komen op de lijst van Franse spelers met de meeste interlands. Engeland of Senegal is dan in de kwartfinale de opponent.

Bij de Fransen keren spelers als Kylian Mbappé, Antoine Griezmann, Olivier Giroud en Ousmane Dembélé terug in het basiselftal. Zij begonnen in de met 1-0 verloren laatste groepswedstrijd tegen Tunesië op de bank. Frankrijk was na twee duels al zeker van een plek in de achtste finales.

Robert Lewandowski van FC Barcelona is de aanvalsleider van Polen. Feyenoord-middenvelder Sebastian Szymanski staat ook in de basis.

Meer uit Voetbal

Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

9 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

10 uur geleden
Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

11 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

12 uur geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

12 uur geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

13 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

13 uur geleden