Franse club Saint-Étienne speelt voorlopig achter gesloten deuren
PARIJS (ANP) - De Franse voetbalclub Saint-Étienne moet voorlopig achter gesloten deuren de thuiswedstrijden spelen. Deze maatregel is genomen nadat protesten van boze fans er vrijdag bij de wedstrijd tegen Angers (2-2) voor zorgden dat het duel niet op tijd kon beginnen. Er was sprake van uitstel van een uur.
De tuchtcommissie van de Franse voetbalbond beslist op 17 november wat de definitieve straf voor de club is. Dat betekent dat de nummer laatst van Ligue 1 in elk geval een keer zonder publiek speelt.
Fans van Saint-Étienne gooiden met rookbommen, bestormden het veld en vernielden de doelen voorafgaand aan de ontmoeting van vrijdag. De spelers gingen terug naar de kleedkamers en de verantwoordelijke mensen moesten de schade repareren voor er kon worden gespeeld.
De Franse competitie is dit seizoen al meerdere keren ontsierd door rellen met fans.
Meer uit Voetbal
BELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink moest zijn sterke optreden tijdens zijn basisdebuut voor het Nederlands elftal zondagavond in Belgrado nog even op zich in laten werken. De spits van AZ nam in de met 2-1 gewonnen Nations League-wedstrijd beide doelpunten van Oranje voor zijn rekening.
22 minuten geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft het Nederlands elftal in zijn eerste wedstrijd als basisspeler aan een overwinning op Servië in de Nations League geholpen. De 23-jarige spits van AZ maakte in Belgrado beide doelpunten voor Oranje: 1-2. Het betekende de eerste zege onder leiding van bondscoach Xavi Hernández, die donderdag debuteerde met een gelijkspel tegen Duitsland (1-1).
53 minuten geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft in zijn tweede interland zijn eerste doelpunten voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige AZ-spits deed dat uit tegen Servië in de Nations League.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Zinédine Zidane gaat het Franse elftal aanpassen voor het duel van maandag met België. Dat heeft de bondscoach van Frankrijk in aanloop naar de wedstrijd in de Nations League in Brussel gezegd. Frankrijk won vrijdag met 1-0 in en van Turkije.
2 uur geledenBELGRADO (ANP) - Cody Gakpo heeft in de uitwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Servië in de Nations League een blessure opgelopen. De buitenspeler van Liverpool werd na een kwartier spelen in de middencirkel geraakt door Saša Lukić.
2 uur geledenBELGRADO (ANP) - Het Nederlands elftal begint de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League zondag met Joey Veerman en Mexx Meerdink in het basiselftal. Veerman neemt op het middenveld de plaats in van Quinten Timber en wordt daarmee beloond voor zijn goede invalbeurt van donderdag in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1).
3 uur geledenSTOCKHOLM (ANP/RTR) - Het Zweedse nationale voetbalelftal moet het de komende Nations League-wedstrijden zonder Alexander Isak stellen. De 27-jarige spits van Liverpool moet het trainingskamp van zijn land met een lichte blessure verlaten, meldt de Zweedse bond.
4 uur geleden