Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse bondscoach: Oranje hoort bij beste ploegen van Europa

Franse bondscoach: Oranje hoort bij beste ploegen van Europa

HAMBURG (ANP) - Didier Deschamps is niet tevreden over de loting voor de groepsfase van het EK in Duitsland, die Frankrijk aan het Nederlands elftal, Oostenrijk en Polen, Wales, Finland of Estland heeft gekoppeld. "Dat wordt heel lastig", zei hij. "Het had zeker makkelijker gekund."

Deschamps was niet aanwezig bij de loting in Hamburg. Hij heeft onlangs een operatie aan zijn rug ondergaan en moet rust houden. Hij wilde wel een reactie geven aan Franse journalisten die in Duitsland aanwezig waren.

Frankrijk won in het kwalificatietoernooi voor het EK in Duitsland tweemaal van Nederland (4-0 1-2). "Maar als iedereen fit is, dan hebben zij een heel sterke ploeg", zei Deschamps. "Dan horen ze in mijn ogen bij de beste ploegen van Europa. En Oostenrijk zit ook in de lift, die wonnen laatst van Duitsland."

Deschamps staat voor zijn derde EK als bondscoach van Frankrijk, na een verloren finale in 2016 tegen Portugal en een verloren achtste finale tegen Zwitserland in de vorige Europese eindronde. Frankrijk speelde dertig duels met Oranje. De finalist van het laatste WK in Qatar won vijftien keer en verloor elf maal.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht maanden zonder geblesseerde aanvaller Rodríguez

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.

36 minuten geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

15 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

15 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

1 dag geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden