Franse bondscoach Deschamps zwijgt over verwijt Mbappé
TURIJN (ANP/RTR) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft woensdag geweigerd in te gaan op de controverse rond Kylian Mbappé. De aanvaller van Paris Saint-Germain zei een dag eerder in de sportkrant L'Équipe weinig steun te hebben gevoeld van zijn collega-internationals nadat een door hem gemiste strafschop tegen Zwitserland uitschakeling had betekend in de achtste finales van het EK.
Deschamps beweerde, een dag voordat de Fransen in de halve finales van de Nations League in Turijn aantreden tegen België, het interview niet eens te hebben gelezen. "Ik weet niet wat hij heeft gezegd. Ik heb het niet gelezen en het interesseert me niet", klonk het geïrriteerd. "Ik heb met hem gesproken en een discussie gevoerd. Dat is alles wat telt voor me. Je kunt het verleden niet veranderen."
Frankrijks aanvoerder Hugo Lloris vond dat het tijd wordt dat wereldkampioen Frankrijk het mislukte EK achter zich laat. "Het EK ligt achter ons, we zijn nu bezig met de Nations League", zei de doelman van Tottenham Hotspur. "Het is goed voor ons om tegen een sterke tegenstander als België te voetballen. Ook al is de Nations League niet te vergelijken met een EK of een WK, het is een toernooi met de beste teams van Europa."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Leo Sauer komt dit seizoen niet meer in actie voor Feyenoord. Dat vertelde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
4 uur geledenROME (ANP) - Gennaro Gattuso stopt als bondscoach van het Italiaanse voetbalelftal na het mislopen van het WK voetbal. Dat laat de Italiaanse voetbalbond FIGC weten op de eigen site. Gattuso verloor dinsdag met Italië na strafschoppen van Bosnië en Herzegovina in de finale van de play-offs voor het WK. Het is de derde keer op rij dat viervoudig wereldkampioen Italië het WK misloopt.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong hervat volgende week de groepstraining bij FC Barcelona. Dat vertelde trainer Hansi Flick in een vooruitblik op de topper van zaterdag in de Spaanse voetbalcompetitie bij Atlético Madrid.
4 uur geleden