Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse bondscoach Deschamps zwijgt over verwijt Mbappé

Franse bondscoach Deschamps zwijgt over verwijt Mbappé

TURIJN (ANP/RTR) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft woensdag geweigerd in te gaan op de controverse rond Kylian Mbappé. De aanvaller van Paris Saint-Germain zei een dag eerder in de sportkrant L'Équipe weinig steun te hebben gevoeld van zijn collega-internationals nadat een door hem gemiste strafschop tegen Zwitserland uitschakeling had betekend in de achtste finales van het EK.

Deschamps beweerde, een dag voordat de Fransen in de halve finales van de Nations League in Turijn aantreden tegen België, het interview niet eens te hebben gelezen. "Ik weet niet wat hij heeft gezegd. Ik heb het niet gelezen en het interesseert me niet", klonk het geïrriteerd. "Ik heb met hem gesproken en een discussie gevoerd. Dat is alles wat telt voor me. Je kunt het verleden niet veranderen."

Frankrijks aanvoerder Hugo Lloris vond dat het tijd wordt dat wereldkampioen Frankrijk het mislukte EK achter zich laat. "Het EK ligt achter ons, we zijn nu bezig met de Nations League", zei de doelman van Tottenham Hotspur. "Het is goed voor ons om tegen een sterke tegenstander als België te voetballen. Ook al is de Nations League niet te vergelijken met een EK of een WK, het is een toernooi met de beste teams van Europa."

Meer uit Voetbal

Uitblinkende Saibari leidt PSV ook naar zege op Fortuna Sittard

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari blijft toveren voor PSV. De spelmaker had met twee fraaie doelpunten een groot aandeel in de eenvoudige zege van de kampioen op Fortuna Sittard (5-2). Hij scoorde zondag drie keer in de topper tegen Feyenoord in De Kuip (2-3).

3 uur geleden
Tennisser Sinner naar halve finale in masterstoernooi Parijs

PARIJS (ANP) - Jannik Sinner staat in de halve finale van het masterstoernooi van Parijs. De als tweede geplaatste Italiaan versloeg Ben Shelton in de kwartfinale : 6-3 6-3. De Amerikaan was als vijfde geplaatst.

4 uur geleden
PSV verwacht in 2027 start van flinke uitbreiding Philips Stadion

EINDHOVEN (ANP) - PSV verwacht in 2027 te beginnen met de uitbreiding van het Philips Stadion met minimaal 10.000 plekken. Tijdens de verbouwing, die naar verwachting drie jaar duurt, denken de Eindhovenaren in het stadion te kunnen blijven voetballen. Dat meldt de landskampioen in een persbericht.

6 uur geleden
PSV begint met Til in de spits tegen Fortuna Sittard

EINDHOVEN (ANP) - PSV begint met Guus Til in de spits aan het thuisduel met Fortuna Sittard. Hij krijgt de voorkeur boven Ricardo Pepi, die op de bank zit als de wedstrijd om 20.00 uur in het Philips Stadion begint.

6 uur geleden
Feyenoord ontvangt Heerenveen in tweede ronde van KNVB-beker

AMSTERDAM (ANP) - Feyenoord speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de tweede ronde van de KNVB-beker. Beide clubs werden tijdens de loting aan elkaar gekoppeld.

6 uur geleden
NEC moet spits El Kachati maanden missen

NIJMEGEN (ANP) - NEC kan de komende maanden geen beroep doen op Youssef El Kachati. De 25-jarige spits heeft donderdag een polsblessure opgelopen in het gewonnen bekerduel met Rijnsburgse Boys (2-3).

9 uur geleden
Champions League-finale 2028 lijkt opnieuw naar München te gaan

NYON (ANP/DPA) - De Champions League-finale lijkt in 2028 opnieuw te worden gespeeld in de Allianz Arena van Bayern München. Geen enkel ander stadion heeft zich voor de deadline van eerder deze maand gemeld als geschikte kandidaat, meldt de Europese voetbalbond UEFA. De Champions League-finale van dit jaar tussen Paris Saint-Germain en Internazionale (5-0) was ook al in München.

10 uur geleden