Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse bondscoach Deschamps zwijgt over verwijt Mbappé

Franse bondscoach Deschamps zwijgt over verwijt Mbappé

TURIJN (ANP/RTR) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft woensdag geweigerd in te gaan op de controverse rond Kylian Mbappé. De aanvaller van Paris Saint-Germain zei een dag eerder in de sportkrant L'Équipe weinig steun te hebben gevoeld van zijn collega-internationals nadat een door hem gemiste strafschop tegen Zwitserland uitschakeling had betekend in de achtste finales van het EK.

Deschamps beweerde, een dag voordat de Fransen in de halve finales van de Nations League in Turijn aantreden tegen België, het interview niet eens te hebben gelezen. "Ik weet niet wat hij heeft gezegd. Ik heb het niet gelezen en het interesseert me niet", klonk het geïrriteerd. "Ik heb met hem gesproken en een discussie gevoerd. Dat is alles wat telt voor me. Je kunt het verleden niet veranderen."

Frankrijks aanvoerder Hugo Lloris vond dat het tijd wordt dat wereldkampioen Frankrijk het mislukte EK achter zich laat. "Het EK ligt achter ons, we zijn nu bezig met de Nations League", zei de doelman van Tottenham Hotspur. "Het is goed voor ons om tegen een sterke tegenstander als België te voetballen. Ook al is de Nations League niet te vergelijken met een EK of een WK, het is een toernooi met de beste teams van Europa."

Meer uit Voetbal

Berghuis en Godts bezorgen Ajax eenvoudige zege in Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.

50 minuten geleden
FC Groningen blijft tegen Go Ahead Eagles steken op gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

1 uur geleden
Landskampioen PSV besluit feestweek met overwinning op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.

3 uur geleden
FC Barcelona loopt door zege verder uit op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.

3 uur geleden
Bayern München neemt afstand van Dortmund door zege op St. Pauli

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).

3 uur geleden
Liverpool wint na drie nederlagen op rij wel van Fulham

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.

3 uur geleden
Ajax begint met Gloukh en Itakura tegen Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.

3 uur geleden