Franse bondscoach Deschamps zwijgt over verwijt Mbappé
TURIJN (ANP/RTR) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft woensdag geweigerd in te gaan op de controverse rond Kylian Mbappé. De aanvaller van Paris Saint-Germain zei een dag eerder in de sportkrant L'Équipe weinig steun te hebben gevoeld van zijn collega-internationals nadat een door hem gemiste strafschop tegen Zwitserland uitschakeling had betekend in de achtste finales van het EK.
Deschamps beweerde, een dag voordat de Fransen in de halve finales van de Nations League in Turijn aantreden tegen België, het interview niet eens te hebben gelezen. "Ik weet niet wat hij heeft gezegd. Ik heb het niet gelezen en het interesseert me niet", klonk het geïrriteerd. "Ik heb met hem gesproken en een discussie gevoerd. Dat is alles wat telt voor me. Je kunt het verleden niet veranderen."
Frankrijks aanvoerder Hugo Lloris vond dat het tijd wordt dat wereldkampioen Frankrijk het mislukte EK achter zich laat. "Het EK ligt achter ons, we zijn nu bezig met de Nations League", zei de doelman van Tottenham Hotspur. "Het is goed voor ons om tegen een sterke tegenstander als België te voetballen. Ook al is de Nations League niet te vergelijken met een EK of een WK, het is een toernooi met de beste teams van Europa."
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Curaçao voetbalt in het Amerikaanse Houston het eerste duel ooit op een WK, met Duitsland als tegenstander. De wedstrijd tussen de ploeg van bondscoach Dick Advocaat en de viervoudig wereldkampioen begint op 14 juni om 19.00 uur Nederlandse tijd in het NRG Stadium. Curaçao speelt op 20 juni in Kansas City tegen Ecuador en sluit de groepsfase van het WK op 25 juni af met een wedstrijd tegen Ivoorkust in Philadelphia.
18 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Het Nederlands elftal begint op 14 juni het WK met een wedstrijd tegen Japan in Dallas. Dat werd bekend tijdens een show van de FIFA met oud-voetballers van 42 landen die zich al hebben geplaatst voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
19 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - PSV blijft maar winnen in de Eredivisie. Het elftal van Peter Bosz won zaterdag in het Abe Lenstra Stadion met 2-0 van sc Heerenveen. Dat betekende de negende overwinning van PSV in de Eredivisie. De koploper uit Eindhoven staat na vijftien wedstrijden op 40 punten. Sc Heerenveen is twaalfde met 17 punten.
45 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Gianni Infantino heeft een show geopend waarin alle deelnemers aan het WK van komende zomer informatie krijgen over de speelsteden en aanvangstijden van de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ronaldo Nazário, Francesco Totti, Hristo Stoichkov en Alexi Lalas assisteren de voorzitter van de wereldvoetbalbond en geven commentaar op het bijgewerkte speelschema.
46 minuten geledenLONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft Tottenham Hotspur aan een thuiszege op Brentford geholpen (2-0). De Oranje-international kreeg na een kleine maand weer een basisplaats van trainer Thomas Frank en beloonde het vertrouwen met zijn eerste Premier League-doelpunt. Ook was hij de aangever bij de openingstreffer van Richarlison.
47 minuten geledenSITTARD (ANP) - Ajax kan vanaf 18.45 uur in het competitieduel bij Fortuna Sittard geen beroep doen op Kenneth Taylor. De middenvelder is niet fit, melden de Amsterdammers. Rayane Bounida is wel weer hersteld na ziekte en keert terug in de basisopstelling van trainer Fred Grim.
49 minuten geledenSTUTTGART (ANP) - Invaller Harry Kane heeft koploper Bayern München aan een ruime zege bij subtopper VfB Stuttgart geholpen: 0-5. De Engelse topschutter kwam na een uur binnen de lijnen bij een 1-0-voorsprong en maakte nog een hattrick.
50 minuten geleden