Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse bondscoach Deschamps steunt Pogba na positieve dopingtest

Franse bondscoach Deschamps steunt Pogba na positieve dopingtest

DORTMUND (ANP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps en international Kingsley Coman hebben publiekelijk steun betuigd aan hun landgenoot Paul Pogba die voorlopig is geschorst na overtreding van de dopingregels. De middenvelder van Juventus testte eind augustus positief op testosteron na een duel in de Italiaanse competitie.

Na afloop van de interland tussen Duitsland en Frankrijk meldde bondscoach Deschamps dat hij verrast was door het nieuws. "Ik kan niet zeggen waarom er een stof in zijn lichaam is aangetroffen, maar ik zal hem steunen. Paul heeft de kracht en het karakter om door deze moeilijke momenten heen te komen", aldus Deschamps na de 2-1-nederlaag van Frankrijk tegen Duitsland.

Ook Coman stak zijn collega een hart onder de riem. "We kennen Paul allemaal. Als zoiets gebeurt, kunnen we geen moment geloven dat het opzettelijk was. Hij is een goede vriend en maakt deel uit van de familie, we steunen Paul allemaal."

Maandag meldde het Italiaanse antidopingbureau NADO dat bij Pogba tijdens een dopingcontrole 'niet-endogene testosteronmetabolieten' zijn aangetroffen. Afhankelijk van de uitslag van het B-monster hangt de middenvelder een schorsing van maximaal vier jaar boven het hoofd.

Meer uit Voetbal

Emanuelson bevestigt gesprekken met Ajax over rol bij eerste team

BRATISLAVA (ANP) - Urby Emanuelson heeft bevestigd dat hij met Ajax in gesprek is over een functie in de technische staf van het eerste elftal van Ajax. "Het is nog niet zeker hoor, maar we oriënteren ons over hoe of wat voor komend seizoen", zei hij bij Ziggo Sport. "Maar ik sta er wel voor open."

3 uur geleden
Fortuna en Eagles openen nieuwe seizoen in Eredivisie

ZEIST (ANP) - Fortuna Sittard en Go Ahead Eagles openen op vrijdag 8 augustus het nieuwe seizoen van de Eredivisie. PSV en Feyenoord spelen een dag later thuisduels met Sparta Rotterdam en NAC Breda. Ajax ontvangt op 10 augustus Telstar in de Johan Cruijff ArenA.

4 uur geleden
Regionale ondernemers willen aandelen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Een groep regionale ondernemers wil alle aandelen van Vitesse overnemen. Volgens de club uit Arnhem zijn de gesprekken in volle gang en moet de licentiecommissie van de KNVB nu bepalen of dat voldoende is om de proflicentie te behouden.

5 uur geleden
Voetbalster Spitse (35) verlengt bij Ajax tot zomer 2027

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een akkoord bereikt over een nieuw contract met verdedigster Sherida Spitse. De 35-jarige recordinternational tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027.

12 uur geleden
Boca en Benfica in evenwicht op WK in duel met 3 rode kaarten

MIAMI (ANP) - Het Argentijnse Boca Juniors en Benfica uit Portugal hebben elkaar in evenwicht gehouden tijdens hun eerste duel op het WK voor clubs in de Verenigde Staten: 2-2. Oud-Feyenoorder Orkun Kökçü was belangrijk bij Benfica met de assist voor de 2-2. Drie spelers kregen een rode kaart bij het duel in Miami.

13 uur geleden
Chelsea begint met zege op Los Angeles FC aan WK voor clubs

ATLANTA (ANP) - Chelsea is goed begonnen aan het WK voor clubs. De club uit Londen was te sterk voor Los Angeles FC in Atlanta (2-0).

23 uur geleden
Engeland breidt hoogste vrouwencompetitie uit naar veertien teams

LONDEN (ANP/RTR) - De hoogste vrouwenvoetbalcompetitie in Engeland bestaat vanaf het seizoen 2026/2027 uit veertien clubs. Nu doen er nog twaalf mee, net als in Nederland. Ook wordt er een play-off voor promotie/degradatie ingevoerd, meldt de Women's Super League (WSL).

1 dag geleden