Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse bond: geen overhaast besluit positie Deschamps

Franse bond: geen overhaast besluit positie Deschamps

PARIJS (ANP) - De Franse voetbalfederatie neemt wat langer de tijd om na te denken over de positie van bondscoach Didier Deschamps. "We zullen geen overhaaste beslissing nemen, ook al hebben we onze doelen niet gehaald", zei voorzitter Noël le Graët in de Franse sportkrant L'Équipe na de verrassende uitschakeling van wereldkampioen Frankrijk op het EK.

Deschamps is al sinds 2012 de bondscoach van 'Les Bleus' en zijn contract loopt door tot en met het WK van 2022 in Qatar. De oud-international loodste Frankrijk ik 2018 naar de wereldtitel en had graag de Europese titel op zijn palmares bijgeschreven. Zwitserland versperde de Fransen maandag de doorgang naar de kwartfinales. Na verlenging was de stand 3-3, de Zwitsers wonnen de strafschoppenserie nadat sterspeler Kylian Mbappé zijn penalty had gemist.

"We hadden uiteraard graag langer in het toernooi gebleven, maar ik heb toch ook veel goede dingen gezien", zei Le Graët. "Ik heb geleerd dat je nooit een spontane beslissing moet nemen. Ik heb nog geen tijd gehad om met Didier te praten. We zullen bellen als hij in Parijs is en we zullen volgende week of de week erna een dag samen doorbrengen en praten. En aan het eind van de dag zal wel een beslissing vallen."

Meer uit Voetbal

Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

31 minuten geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

32 minuten geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

1 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

3 uur geleden
Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

8 uur geleden
Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

20 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

20 uur geleden