Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Franse bond: geen overhaast besluit positie Deschamps

Franse bond: geen overhaast besluit positie Deschamps

PARIJS (ANP) - De Franse voetbalfederatie neemt wat langer de tijd om na te denken over de positie van bondscoach Didier Deschamps. "We zullen geen overhaaste beslissing nemen, ook al hebben we onze doelen niet gehaald", zei voorzitter Noël le Graët in de Franse sportkrant L'Équipe na de verrassende uitschakeling van wereldkampioen Frankrijk op het EK.

Deschamps is al sinds 2012 de bondscoach van 'Les Bleus' en zijn contract loopt door tot en met het WK van 2022 in Qatar. De oud-international loodste Frankrijk ik 2018 naar de wereldtitel en had graag de Europese titel op zijn palmares bijgeschreven. Zwitserland versperde de Fransen maandag de doorgang naar de kwartfinales. Na verlenging was de stand 3-3, de Zwitsers wonnen de strafschoppenserie nadat sterspeler Kylian Mbappé zijn penalty had gemist.

"We hadden uiteraard graag langer in het toernooi gebleven, maar ik heb toch ook veel goede dingen gezien", zei Le Graët. "Ik heb geleerd dat je nooit een spontane beslissing moet nemen. Ik heb nog geen tijd gehad om met Didier te praten. We zullen bellen als hij in Parijs is en we zullen volgende week of de week erna een dag samen doorbrengen en praten. En aan het eind van de dag zal wel een beslissing vallen."

Meer uit Voetbal

ADO Den Haag officieus kampioen na zege op FC Eindhoven

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.

8 minuten geleden
Bayern-spits Kane lijkt op tijd fit voor kraker tegen Real Madrid

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.

5 uur geleden
Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

10 uur geleden
Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

19 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

22 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

22 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

22 uur geleden