Franse aanvaller Lacazette vertrekt bij Arsenal
LONDEN (ANP) - Alexandre Lacazette speelt komend seizoen niet meer bij Arsenal. Het aflopende contract van de 31-jarige Franse aanvaller wordt niet verlengd.
Lacazette kwam in 2017 voor een toenmalig clubrecord van 46,5 miljoen pond (54,4 miljoen euro) over van Olympique Lyon. In twee seizoenen was Lacazette topscorer van Arsenal, maar dit jaar raakte de spits zijn basisplaats kwijt.
"Lacazette is een fantastische speler voor ons geweest. Hij was, zowel op als naast het veld, een echte leider en heeft een zeer grote invloed gehad op onze jongere spelers", aldus trainer Mikel Arteta over de Fransman, die 71 doelpunten maakte en 36 assist gaf voor Arsenal.
"Eens een 'Gunner', altijd een 'Gunner'", schrijft Lacazette op Twitter aan de fans van Arsenal.
Meer uit Voetbal
WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.
1 uur geledenCINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.
1 uur geledenDIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.
2 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
11 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
12 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
12 uur geleden