Franse aanvaller Lacazette vertrekt bij Arsenal
LONDEN (ANP) - Alexandre Lacazette speelt komend seizoen niet meer bij Arsenal. Het aflopende contract van de 31-jarige Franse aanvaller wordt niet verlengd.
Lacazette kwam in 2017 voor een toenmalig clubrecord van 46,5 miljoen pond (54,4 miljoen euro) over van Olympique Lyon. In twee seizoenen was Lacazette topscorer van Arsenal, maar dit jaar raakte de spits zijn basisplaats kwijt.
"Lacazette is een fantastische speler voor ons geweest. Hij was, zowel op als naast het veld, een echte leider en heeft een zeer grote invloed gehad op onze jongere spelers", aldus trainer Mikel Arteta over de Fransman, die 71 doelpunten maakte en 36 assist gaf voor Arsenal.
"Eens een 'Gunner', altijd een 'Gunner'", schrijft Lacazette op Twitter aan de fans van Arsenal.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
5 uur geleden