
Franse aanvaller Griezmann (33) stopt als international
PARIJS (ANP) - De Franse aanvaller Antoine Griezmann heeft zijn interlandloopbaan beëindigd. De 33-jarige Griezmann, tegenwoordig uitkomend voor Atlético Madrid, speelde 137 interlands voor Frankrijk.
"Het is met een hart vol herinneringen dat ik dit hoofdstuk van mijn leven afsluit. Bedankt voor dit prachtige driekleurenavontuur en tot ziens", schreef Griezmann op Instagram.
Griezmann werd in 2018 wereldkampioen met Frankrijk.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft Stav Lemkin aan de selectie toegevoegd. De 22-jarige Israëlische verdediger komt over van Sjachtar Donetsk en ondertekent een driejarig contract.
8 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt is de nieuwe trainer van FC Dordrecht. De voormalig international is bij de eerstedivisionist de opvolger van Melvin Boel, die onlangs de overstap maakte naar Go Ahead Eagles.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ivan Perisic blijft bij PSV voetballen. De 36-jarige aanvaller verlengde vrijdag zijn contract met twee jaar, tot de zomer van 2027.
9 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Nederland heeft op vrijdagmiddag een besloten oefenwedstrijd in Leeuwarden met 3-0 gewonnen van Finland. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt. De doelpunten van de Oranjevrouwen werden gemaakt door Lynn Wilms, Chasity Grant en Shanice van de Sanden.
13 uur geledenYOGYAKARTA (ANP) - Jean-Paul van Gastel vervolgt zijn trainersloopbaan in Indonesië. De oud-Feyenoorder heeft een contract ondertekend bij PSIM Yogyakarta, dat afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerde.
13 uur geledenLEICESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij vertrekt als coach van Leicester City. Dat heeft de Engelse voetbalclub via de sociale media bekendgemaakt. Leicester City degradeerde onder Van Nistelrooij uit de Premier League. Het contract van Van Nistelrooij liep nog tot medio 2027.
18 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Real Madrid en Al-Hilal hebben zich als laatste twee geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs in de Verenigde Staten. Real eindigde als eerste in groep H door een 3-0-zege op RB Salzburg. Al-Hilal uit Saudi-Arabië versloeg het Mexicaanse Pachuca met 2-0.
19 uur geleden