
Frans voetbal in augustus weer van start
PARIJS (ANP) - Het nieuwe voetbalseizoen in Frankrijk start in het weekeinde van 22 en 23 augustus. Dat heeft de organiserende Franse Profliga (LFP) vrijdag gezegd. Aangezien op 21 en 23 augustus ook de finales van de Europa League en Champions League plaatsvinden, met mogelijk Franse deelname, zullen eventueel nog wedstrijden worden verschoven. Als alles volgens plan verloopt wordt het seizoen in Frankrijk op 23 mei 2021 afgesloten.
De finale van de beker, tussen Paris Saint-Germain en Lyon, wordt gespeeld op vrijdag 31 juli, in het Stade de France. Het seizoen 2019-2020 werd eind april tien speeldagen voor het einde stopgezet, als gevolg van de uitbraak van het nieuwe coronavirus. De competitie is niet meer hervat en Paris Saint-Germain werd tot kampioen uitgeroepen.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft Stav Lemkin aan de selectie toegevoegd. De 22-jarige Israëlische verdediger komt over van Sjachtar Donetsk en ondertekent een driejarig contract.
7 minuten geledenDORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt is de nieuwe trainer van FC Dordrecht. De voormalig international is bij de eerstedivisionist de opvolger van Melvin Boel, die onlangs de overstap maakte naar Go Ahead Eagles.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ivan Perisic blijft bij PSV voetballen. De 36-jarige aanvaller verlengde vrijdag zijn contract met twee jaar, tot de zomer van 2027.
1 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Nederland heeft op vrijdagmiddag een besloten oefenwedstrijd in Leeuwarden met 3-0 gewonnen van Finland. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt. De doelpunten van de Oranjevrouwen werden gemaakt door Lynn Wilms, Chasity Grant en Shanice van de Sanden.
4 uur geledenYOGYAKARTA (ANP) - Jean-Paul van Gastel vervolgt zijn trainersloopbaan in Indonesië. De oud-Feyenoorder heeft een contract ondertekend bij PSIM Yogyakarta, dat afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerde.
5 uur geledenLEICESTER (ANP) - Ruud van Nistelrooij vertrekt als coach van Leicester City. Dat heeft de Engelse voetbalclub via de sociale media bekendgemaakt. Leicester City degradeerde onder Van Nistelrooij uit de Premier League. Het contract van Van Nistelrooij liep nog tot medio 2027.
9 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Real Madrid en Al-Hilal hebben zich als laatste twee geplaatst voor de achtste finales van het WK voor clubs in de Verenigde Staten. Real eindigde als eerste in groep H door een 3-0-zege op RB Salzburg. Al-Hilal uit Saudi-Arabië versloeg het Mexicaanse Pachuca met 2-0.
11 uur geleden