Frans tennisduo Herbert/Mahut wint ATP Finals
LONDEN (ANP) - Tennissers Pierre-Hugues Herbert en Nicolas Mahut hebben voor het eerst de ATP Finals gewonnen. De Franse tennissers versloegen in de finale in Londen de Zuid-Afrikaan Raven Klaasen en de Nieuw-Zeelander Michael Venus: 6-3 6-4.
Herbert en Mahut stonden voor de tweede keer op rij in de finale van de ATP Finals. Vorig jaar verloren ze in de supertiebreak van de Amerikanen Mike Bryan en Jack Sock.
De Fransen pakten tegen Klaasen en Venus de eerste set met 6-3. Zij benutten een breakpoint en de tegenstanders wisten hun drie kansen niet te verzilveren. Ook in de tweede set hadden de Fransen aan één break genoeg en pakten de titel met 6-4.
Mahut en Herbert wonnen begin 2019 de dubbeltitel op de Australian Open en completeerden daarmee de zogenaamde career grand slam. In 2015 wonnen ze de US Open, een jaar later Wimbledon en vorig jaar veroverden ze de titel op Roland Garros.
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
8 uur geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
8 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.
11 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).
11 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.
17 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."
1 dag geleden