Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frans international Kolo Muani wil naar PSG en weigert te trainen

Frans international Kolo Muani wil naar PSG en weigert te trainen

FRANKFURT (ANP) - Frans international Randal Kolo Muani wil graag verkassen naar Paris Saint-Germain. De 24-jarige aanvaller, die naar verluidt 100 miljoen euro moet kosten, heeft woensdag geweigerd om mee te trainen bij zijn club Eintracht Frankfurt. De nummer 7 van het afgelopen seizoen in Duitsland is in voorbereiding op de return in de play-offs van de Conference League tegen Levski Sofia.

De interesse van PSG is er al langer. Maar de transfermarkt sluit vrijdag, waardoor Kolo Muani nu steeds meer druk uitoefent op de clubleiding van Eintracht om hem te laten gaan. De negenvoudig international van Frankrijk zei vrijdag al tegen tv-zender Sky dat hij graag naar de landskampioen van zijn thuisland wil. "Ik hoop dat de club akkoord gaat met het aanbod uit Parijs en dat ik deze unieke kans krijg."

Kolo Muani kwam uit voor 'Les Bleus' op het WK eind vorig jaar en speelde ook mee in de verloren finale tegen Argentinië. De aanvaller speelt sinds vorig jaar voor Eintracht. Hij scoorde afgelopen seizoen vijftien keer in 32 competitiewedstrijden.

Meer uit Voetbal

Bouziane voor het eerst in de basis bij AZ tegen Iers Shelbourne

ALKMAAR (ANP) - Aanvaller Wassim Bouziane staat voor het eerst in de basis bij AZ in het duel in de Conference League met het Ierse Shelbourne. Coach Maarten Martens heeft de 18-jarige voetballer in de aanval gezet met Troy Parrott en Weslley Patati.

7 minuten geleden
Belgische voetbalcompetitie komend weekend toch op tv te zien

BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalcompetitie is komend weekend toch op tv te zien. Streamingsdienst DAZN meldt in een persbericht de wedstrijden uit te zenden.

19 minuten geleden
Van Persie zet Timber en Nieuwkoop tegen Celtic op de bank

ROTTERDAM (ANP) - Middenvelder Quinten Timber en rechtsback Bart Nieuwkoop zitten donderdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Celtic in de Europa League op de reservebank. Trainer Robin van Persie geeft de voorkeur aan Oussama Targhalline en Jordan Lotomba.

28 minuten geleden
Everton-spelers Keane en Gueye leggen ruzie bij na rode kaart

LIVERPOOL (ANP) - Everton-voetballers Idrissa Gueye en Michael Keane hebben hun ruzie bijgelegd. Dat is te zien op een door ploeggenoot Thierno Barry gedeeld filmpje op Instagram, waarbij beide spelers in de trainingshal van Everton een geïmproviseerde boksring betreden en elkaar met een bokshandschoen aan al snel omhelzen.

39 minuten geleden
Slot voelt dag na verlies tegen PSV vertrouwen leiding Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot voelt bij Liverpool nog altijd het vertrouwen van de clubleiding. Dat zei de Nederlandse trainer op een persconferentie, een dag na de met 4-1 verloren thuiswedstrijd tegen PSV in de Champions League.

1 uur geleden
Verdedigster Janssen nieuwe aanvoerster Oranjevrouwen

BRAGA (ANP) - Dominique Janssen is de nieuwe aanvoerster van de Nederlandse voetbalsters. De 130-voudig international volgt Sherida Spitse op, die eerder deze maand na een recordaantal van 248 interlands stopte bij Oranje.

2 uur geleden
Oosting nieuwe trainer Royal Antwerp FC, Hofs mee als assistent

ANTWERPEN (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe trainer van Royal Antwerp FC. De 53-jarige Nederlander is de opvolger van de zondag ontslagen Stef Wils. Dat meldt de Belgische club.

2 uur geleden