Frans international Kolo Muani wil naar PSG en weigert te trainen
FRANKFURT (ANP) - Frans international Randal Kolo Muani wil graag verkassen naar Paris Saint-Germain. De 24-jarige aanvaller, die naar verluidt 100 miljoen euro moet kosten, heeft woensdag geweigerd om mee te trainen bij zijn club Eintracht Frankfurt. De nummer 7 van het afgelopen seizoen in Duitsland is in voorbereiding op de return in de play-offs van de Conference League tegen Levski Sofia.
De interesse van PSG is er al langer. Maar de transfermarkt sluit vrijdag, waardoor Kolo Muani nu steeds meer druk uitoefent op de clubleiding van Eintracht om hem te laten gaan. De negenvoudig international van Frankrijk zei vrijdag al tegen tv-zender Sky dat hij graag naar de landskampioen van zijn thuisland wil. "Ik hoop dat de club akkoord gaat met het aanbod uit Parijs en dat ik deze unieke kans krijg."
Kolo Muani kwam uit voor 'Les Bleus' op het WK eind vorig jaar en speelde ook mee in de verloren finale tegen Argentinië. De aanvaller speelt sinds vorig jaar voor Eintracht. Hij scoorde afgelopen seizoen vijftien keer in 32 competitiewedstrijden.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Groningen heeft voor de vijfde keer op rij een competitiewedstrijd verloren. Het elftal van Dick Lukkien ging zondag in Enschede met 2-1 ten onder tegen FC Twente. FC Groningen staat na 24 wedstrijden met 31 punten op de achtste plaats. FC Twente is met 38 punten de nummer 5 van de Eredivisie.
51 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.
5 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Titelverdediger Inter Miami heeft een zware nederlaag geleden in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen in de Verenigde Staten. De ploeg van sterspeler Lionel Messi ging met 3-0 onderuit bij Los Angeles FC.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim erkende dat een gelijkspel van Ajax tegen NEC (1-1) misschien wel het maximaal haalbare was. "Maar dat wil je natuurlijk niet als je Ajax bent", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en NEC heeft geen winnaar opgeleverd. De ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA: 1-1. Beide ploegen dreigen verder achterop te raken op Feyenoord. De nummer 2 van de ranglijst uit Rotterdam begint zondag met een voorsprong van 2 punten op beide concurrenten aan het thuisduel met Telstar.
15 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft door een 2-1 thuiszege op Newcastle United de achterstand op koploper Arsenal verkleind tot 2 punten. Na elk 27 wedstrijden te hebben gespeeld staat Arsenal op 58 punten, City heeft er 56. Zondag staat de derby van Noord-Londen tussen Tottenham en Arsenal op het programma.
16 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft in eigen huis met 1-0 gewonnen van FC Volendam. Na de overwinning staat NAC nog altijd 16e in de Eredivisie, met nu 4 punten voorsprong op nummer 17 Telstar. Volendam staat 14e. Pepijn Reulen maakte in de slotfase het enige doelpunt van de avond.
16 uur geleden