Frans international Kolo Muani wil naar PSG en weigert te trainen
FRANKFURT (ANP) - Frans international Randal Kolo Muani wil graag verkassen naar Paris Saint-Germain. De 24-jarige aanvaller, die naar verluidt 100 miljoen euro moet kosten, heeft woensdag geweigerd om mee te trainen bij zijn club Eintracht Frankfurt. De nummer 7 van het afgelopen seizoen in Duitsland is in voorbereiding op de return in de play-offs van de Conference League tegen Levski Sofia.
De interesse van PSG is er al langer. Maar de transfermarkt sluit vrijdag, waardoor Kolo Muani nu steeds meer druk uitoefent op de clubleiding van Eintracht om hem te laten gaan. De negenvoudig international van Frankrijk zei vrijdag al tegen tv-zender Sky dat hij graag naar de landskampioen van zijn thuisland wil. "Ik hoop dat de club akkoord gaat met het aanbod uit Parijs en dat ik deze unieke kans krijg."
Kolo Muani kwam uit voor 'Les Bleus' op het WK eind vorig jaar en speelde ook mee in de verloren finale tegen Argentinië. De aanvaller speelt sinds vorig jaar voor Eintracht. Hij scoorde afgelopen seizoen vijftien keer in 32 competitiewedstrijden.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.
12 minuten geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.
32 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan de komende maanden niet beschikken over Eder Militão. De Braziliaanse verdediger heeft zondag in de met 2-0 verloren thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo een scheur in zijn linkerhamstring opgelopen, meldt de Spaanse voetbalclub.
1 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.
8 uur geledenSEOUL (ANP/AFP) - Een vrouw is in Zuid-Korea veroordeeld tot vier jaar cel voor het afpersen van de bekende voetballer Son Heung-min. Ze beweerde zwanger te zijn van zijn kind en maakte hem zo 300 miljoen won, omgerekend zo'n 175.000 euro, afhandig. Een medeverdachte kreeg een celstraf van twee jaar voor poging tot afpersing.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse landstitel een dure nederlaag geleden. De ploeg van coach Xabi Alonso verloor op eigen veld met 2-0 van Celta, de nummer 14 in La Liga. Real beëindigde het duel met negen man.
17 uur geleden