Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frankrijk toch nog groepswinnaar dankzij 3-1-zege bij Italië

Frankrijk toch nog groepswinnaar dankzij 3-1-zege bij Italië

MILAAN (ANP) - Frankrijk heeft zich dankzij een 3-1-zege bij concurrent Italië toch nog verzekerd van de groepswinst in de Nations League. Daardoor is de ploeg van bondscoach Didier Deschamps een van de mogelijke tegenstanders van Oranje in de kwartfinales in maart.

Frankrijk ging het laatste groepsduel in Milaan in met een achterstand van 3 punten en een negatief onderling resultaat van 3-1 uit het verloren thuisduel met de Italianen. Bij een zege van 3-1 of meer zouden de Fransen Italië op doelsaldo alsnog voorbijgaan.

De Franse middenvelder Adrien Rabiot kopte in de derde minuut al raak op aangeven van Lucas Digne. De verdediger was zelf na ruim een half uur met een fraaie vrije trap verantwoordelijk voor de 2-0, al werd de treffer geregistreerd als eigen doelpunt van keeper Guglielmo Vicario.

De Italiaan Andrea Cambiaso maakte drie minuten later al de aansluitingstreffer, waarna Rabiot in de 65e minuut na een vrije trap van opnieuw Digne de doorslaggevende 3-1 maakte.

Italië gaat als nummer 2 naar de kwartfinales. Israël had in Boedapest niet genoeg aan een 1-0-zege op België om de derde plaats over te nemen.

Meer uit Voetbal

FC Twente heeft Weidmann terug tegen Pafos in Conference League

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente-coach John van den Brom kan donderdag in het duel met Pafos FC in de Conference League weer beschikken over Daouda Weidmann. De middenvelder was in de wedstrijd tegen Excelsior geschorst.

11 minuten geleden
Brandt niet in Ajax-selectie voor uitduel met FC Midtjylland

AMSTERDAM (ANP) - Julian Brandt komt donderdag niet met Ajax in actie in Denemarken tegen FC Midtjylland. Dat heeft de Amsterdamse club op de eigen website bekendgemaakt. De 30-jarige Duitser raakte zaterdag geblesseerd in het duel met AZ en behoort niet tot de selectie van coach Míchel Sánchez voor de wedstrijd in de Conference League. Ook Sofyan Amrabat moet vanwege een blessure de wedstrijd missen.

2 uur geleden
AZ-speler Oufkir krijgt eerste oproep voor Marokkaans elftal

CASABLANCA (ANP) - Bondscoach Mohamed Ouahbi van het Marokkaanse voetbalelftal heeft AZ-aanvaller Ayoub Oufkir opgenomen in zijn selectie voor de komende twee interlands tegen Niger. Zijn oproep voor Marokko is opvallend, omdat de 20-jarige Oufkir in oktober nog zijn debuut maakte in Jong Oranje. Hij speelde in de wedstrijden tegen Jong Noorwegen, Jong Slovenië en Jong Bosnië en Herzegovina.

4 uur geleden
Spaanse tennisheld Nadal benoemd in bestuur Real Madrid

MADRID (ANP) - De Spaanse tennisheld Rafael Nadal is benoemd in het bestuur van de roemrijke voetbalclub Real Madrid. "Voor Real Madrid en de gehele gemeenschap is het een enorme eer dat een persoonlijkheid van zijn kaliber, een icoon van de Spaanse en mondiale sport, toetreedt tot het bestuur van de club", laat Real weten op zijn website.

4 uur geleden
Coach Fonseca verruilt onverwacht Olympique Lyon voor Sporting

LYON (ANP) - De Portugese coach Paulo Fonseca stapt vrij plotseling over van de Franse club Olympique Lyon naar de Portugese club Sporting uit Lissabon. Lyon meldt de overgang op zijn website. "Het is een onverwacht besluit dat Olympique Lyon betreurt, zeker gezien het moment; zo midden in het seizoen", laat de Franse club weten in de verklaring.

5 uur geleden
Feyenoord lijdt kansloze nederlaag tegen Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.

18 uur geleden
Geplaagd Manchester United knokt zich na rust langs AS Roma

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.

18 uur geleden