Frankrijk telt meer dan 80.000 coronadoden
PARIJS (ANP/AFP) - In Frankrijk zijn inmiddels meer dan 80.000 coronadoden geteld, door 700 nieuwe sterfgevallen die de autoriteiten dinsdag meldden.
Frankrijk is daarmee het derde Europese land dat de drempel van 80.000 heeft overschreden, na het Verenigd Koninkrijk (inmiddels bijna 114.000 coronadoden) en Italië (ruim 92.000). Nederland registreerde tot nu toe ruim 14.000 coronadoden.
Meer uit Buitenland
WASHINGTON (ANP/RTR) - President Donald Trump heeft gezegd dat volgens de planning de ondertekening van de verwachte deal tussen zijn land en Iran zondag is. Hij claimt op sociale media dat dan de Straat van Hormuz "meteen open is voor iedereen".
2 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - Het Kennedy Center heeft de naam van president Donald Trump van de gevel verwijderd. Een rechter had de culturele instelling daartoe bevolen.
2 uur geledenBELFAST (ANP/AFP) - Duizenden mensen doen zaterdag mee aan een antiracismeprotest in Belfast. De Noord-Ierse hoofdstad was afgelopen week het decor van rellen na een mesaanval.
5 uur geledenTEHERAN/ISLAMABAD (ANP/RTR) - Het tijdstip van de ondertekening van een basisdocument voor vrede tussen Iran en de VS is volgens een woordvoerder van het Iraanse ministerie van Buitenlandse Zaken mogelijk in de komende dagen, maar niet al op zondag.
5 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP/RTR) - De uitvaartplechtigheden voor de hoogste leider van de Islamitische Republiek Iran, Ali Khamenei, zijn gepland van 4 juli tot en met 9 juli, aldus staatsmedia. Khamenei werd 28 februari gedood door Amerikaans-Israëlische luchtaanvallen. Hij werd 86 jaar en is opgevolgd door zijn zoon Mojtaba.
8 uur geledenISLAMABAD (ANP/RTR) - Iran en de Verenigde Staten ondertekenen mogelijk al binnen 24 uur een basisdocument voor een vredesregeling. Dit heeft de Pakistaanse premier Shehbaz Sharif gezegd. Zijn land bemiddelt tussen de twee partijen.
8 uur geledenNEW DELHI (ANP/AFP) - In het noordoosten van India is een militair transportvliegtuig neergestort. De Indiase krijgsmacht meldt dat vijf militairen om het leven zijn gekomen.
10 uur geleden