Frankrijk start zonder Upamecano en Rabiot tegen Marokko
AL KHOR (ANP) - Frankrijk begint zonder Dayot Upamecano en Adrien Rabiot aan de halve finale tegen Marokko op het WK voetbal. De verdediger van Bayern München en de middenvelder van Juventus misten dinsdag ook al de laatste training voor de halve eindstrijd. Ze waren verkouden en voelden zich grieperig.
Upamecano en Rabiot verschenen aan de aftrap voor Frankrijk in de achtste finale tegen Polen (3-1) en kwartfinale tegen Engeland (2-1). Ze worden in de halve finale vervangen door Ibrahima Konaté en Youssouf Fofana. Frankrijk mist op het WK de geblesseerde sterspelers Karim Benzema, Paul Pogba en N'Golo Kanté. Lucas Hernández raakte tijdens het WK geblesseerd.
De halve finale tussen Marokko en Frankrijk begint om 20.00 uur Nederlandse tijd in het Al Bayt-stadion.
Opstelling Frankrijk: Lloris; Koundé, Varane, Konaté en Hernández; Tchouaméni, Griezmann en Fofana; Dembélé, Giroud en Mbappé.
Meer uit Voetbal
GLASGOW (ANP/BELGA) - Bondscoach Steve Clarke van Schotland heeft Tyler Fletcher van Manchester United opgeroepen voor het WK voetbal als vervanger van Billy Gilmour. De middenvelder van Napoli liep zaterdag een knieblessure op tijdens het gewonnen oefenduel met Curaçao (4-1).
40 minuten geledenFRANKFURT (ANP) - Adi Hütter keert terug als trainer van Eintracht Frankfurt. De 56-jarige Oostenrijker is de opvolger van de onlangs vertrokken Albert Riera. Hij tekent een contract tot de zomer van 2029 bij de club waar hij tussen 2018 en 2021 ook al trainer was.
1 uur geledenPASADENA (ANP) - De voetballers van Mexico hebben hun ongeslagen reeks in oefenduels richting het WK voortgezet met een overwinning op Australië. Het gastland, dat het mondiale toernooi samen met de Verenigde Staten en Canada organiseert, won het duel in Californië met 1-0.
3 uur geledenBOEDAPEST (ANP/RTR/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta is trots op zijn ploeg na de verloren finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. Arsenal verloor van PSG na strafschoppen, na 1-1 in de reguliere tijd. "Het is een eer om deze groep te mogen leiden. Hoe ze dit embleem dragen en wat ze ervoor doen. We hebben een grote prijs gewonnen en we hebben naast een grote prijs gegrepen", verwees hij bij TNT Sports naar het winnen van de titel en het verliezen van deze finale.
14 uur geledenBOEDAPEST (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain spreekt van een verdiende overwinning van zijn ploeg op Arsenal in de finale van de Champions League. In Boedapest versloeg PSG de club uit Londen na strafschoppen, nadat het na 120 minuten in 1-1 was geëindigd.
14 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.
16 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.
20 uur geleden