Frankrijk start zonder Upamecano en Rabiot tegen Marokko
AL KHOR (ANP) - Frankrijk begint zonder Dayot Upamecano en Adrien Rabiot aan de halve finale tegen Marokko op het WK voetbal. De verdediger van Bayern München en de middenvelder van Juventus misten dinsdag ook al de laatste training voor de halve eindstrijd. Ze waren verkouden en voelden zich grieperig.
Upamecano en Rabiot verschenen aan de aftrap voor Frankrijk in de achtste finale tegen Polen (3-1) en kwartfinale tegen Engeland (2-1). Ze worden in de halve finale vervangen door Ibrahima Konaté en Youssouf Fofana. Frankrijk mist op het WK de geblesseerde sterspelers Karim Benzema, Paul Pogba en N'Golo Kanté. Lucas Hernández raakte tijdens het WK geblesseerd.
De halve finale tussen Marokko en Frankrijk begint om 20.00 uur Nederlandse tijd in het Al Bayt-stadion.
Opstelling Frankrijk: Lloris; Koundé, Varane, Konaté en Hernández; Tchouaméni, Griezmann en Fofana; Dembélé, Giroud en Mbappé.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
13 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
14 uur geleden