Frankrijk start zonder Upamecano en Rabiot tegen Marokko
AL KHOR (ANP) - Frankrijk begint zonder Dayot Upamecano en Adrien Rabiot aan de halve finale tegen Marokko op het WK voetbal. De verdediger van Bayern München en de middenvelder van Juventus misten dinsdag ook al de laatste training voor de halve eindstrijd. Ze waren verkouden en voelden zich grieperig.
Upamecano en Rabiot verschenen aan de aftrap voor Frankrijk in de achtste finale tegen Polen (3-1) en kwartfinale tegen Engeland (2-1). Ze worden in de halve finale vervangen door Ibrahima Konaté en Youssouf Fofana. Frankrijk mist op het WK de geblesseerde sterspelers Karim Benzema, Paul Pogba en N'Golo Kanté. Lucas Hernández raakte tijdens het WK geblesseerd.
De halve finale tussen Marokko en Frankrijk begint om 20.00 uur Nederlandse tijd in het Al Bayt-stadion.
Opstelling Frankrijk: Lloris; Koundé, Varane, Konaté en Hernández; Tchouaméni, Griezmann en Fofana; Dembélé, Giroud en Mbappé.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
2 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
6 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
9 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
13 uur geleden