Frankrijk sluit af met bescheiden zege
TIRANA (ANP) - Wereldkampioen Frankrijk heeft met een bescheiden zege van 2-0 in Tirana op Albanië de kwalificatiereeks voor het EK voetbal van 2020 afgesloten. Beide treffers vielen in de eerste helft. Corentin Tolisso en Antoine Griezmann scoorden voor 'Les Bleus', die voor het duel al zeker waren van deelname aan het EK en met 25 punten uit tien wedstrijden bovenaan eindigden in groep H.
Het was de honderdste interland van Frankrijk met Didier Deschamps als bondscoach op de bank.
Turkije, dat deelname voor het EK ook al had zekergesteld, sloot eveneens af in stijl door de laatste kwalificatiewedstrijd met 2-0 te winnen in en tegen Andorra. Enes Ünal maakte in de eerste helft binnen 5 minuten twee doelpunten, waarvan de tweede uit een strafschop. De Turken eindigden als tweede met 23 punten.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
6 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
8 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
9 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
9 uur geleden