Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Frankrijk op WK ook verder zonder verdediger Lucas Hernández

Frankrijk op WK ook verder zonder verdediger Lucas Hernández

DOHA (ANP) - De Franse verdediger Lucas Hernández moet de rest van het WK aan zich voorbij laten gaan door een zware knieblessure. Die liep de speler van Bayern München op in het eerste WK-duel in Qatar, met Australië. Het wegvallen van Hérnandez betekent het zoveelste geval van blessureleed in de selectie van de regerend wereldkampioen.

Hernández liep een scheur op in de voorste kruisband van zijn rechterknie, zo heeft een MRI-scan uitgewezen. Bij bekendmaking van het nieuws zei bondscoach Didier Deschamps mee te leven met zijn speler. "We verliezen een belangrijk onderdeel van de ploeg. Lucas is een strijder en ik twijfel er niet aan dat hij er alles aan zal doen om terug te keren op het hoogste niveau."

Frankrijk won met 4-1 van Australië na een vroege achterstand. Hernández viel na een minuut of tien uit en werd vervangen door zijn broer, Theo Hernández.

Bij Frankrijk ontbraken al Gouden Bal-winnaar Karim Benzema, Paul Pogba, N'Golo Kanté, Presnel Kimpembe en Christopher Nkunku. Zij spelen helemaal niet op het toernooi in Qatar.

Meer uit Voetbal

Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

1 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

2 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

4 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

4 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

4 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

5 uur geleden
Grim vindt dat Ajax 'heel slecht speelde' bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Ajax heeft volgens Fred Grim "een heel slechte wedstrijd gespeeld". Dat zei de coach van de Amsterdammers na het 0-0-gelijkspel bij PEC Zwolle tegen ESPN. "Het was gewoon niet goed. Ook al was het moeilijk voetballen op dit veld. Het was zeker niet goed genoeg om te winnen", aldus Grim.

6 uur geleden